Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más is érezte, hogy nem áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte, hogy nem áll össze az egész?

Figyelt kérdés

Párommal ketten szervezzük, de már kezdek teljesen fásult lenni, bár már lezajlana az egész, úgy érzem. A létszám sem akar sehogy sem kialakulni, van, aki hisztizik, ezért halvány lila ibolyánk sincs, hívjuk-e, vagy nem, nehezítő tényező, hogy közeli családtag. Nem tudjuk, akkor hány főre legyen a torta, van, aki nem jön, mert idősek és nem vállalták be, de akkor nekik hogyan juttassunk el tortát másnap... Én ott nem akarok csomagolgatni, tiszta égés, mert ez egy étterem lesz, nem is lagzi lesz, csak ünnepi vacsora. Dekoros nőci sem mondott semmit, csak hogy 2 héttel előtte keressük és mindent megbeszélünk. 2 héttel előtte, én ebben kételkedem, de hát oké... Népszerű, meg minden a csaj és ajánlották. Ha ő 2 hét alatt el tud intézni mindent, virágtól kezdve az ültető kártyákig, hát legyen. Már erre is rástresszelek teljesen. Mondja, kerlek, mondja valaki, hogy össze fog állni ez az egész a végére, mert kezdek megbolondulni. Úgy érzem, tök jó lesz, máskor meg hogy tiszta katyvasz szar lesz az egész. Eleinte tök jól voltam, aztán már így közeledve legszívesebben el lőném magam a Marsig. Párommal amúgy minden rendben, próbál nyugtatni és nem is a közös élet miatt érzek így, hanem hogy úgy érzem, nem fog soha de soha összeállni.

26N

Köszönöm a válaszokat, Üdv: Niki



2019. máj. 1. 10:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Koszi harmas :-)


Tortara a 2 szelet/fo az jo

Plane ha mas edesseg is lesz

Koszono ajandek az vqlami uj dolog lehet mert regen ez nem volt divat ... De valami olyan aprosagot amit ketten a paroddal dobtok ossze - legalabb szemelyes lesz :-)

2019. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mi is esküvőszervezés közepén vagyunk éppen, ráadásul esküvőszervezővel, de néha még így is rám jön a pánik. Szeretnék mindent tökéletesre, de ilyenkor a párom megnyugtat, hogy ő ott lesz, én is, így csak nem lesz annyira szörnyű. :)


De gondolj arra, hogy ez Ti nagy napotok lesz, ne az ezredik rokon hisztijén idegeskedj. Nem akar jönni?! Semmi gond, akkor nem lesz meghívva, és ezt közölném is vele. Hogy vagy befejezi, és felnőttként viselkedik legalább azon a félnapon, vagy nélküle lesz az ünneplés. Vagy pl. az, hogyan juttatjátok el másnap a tortát... Ne már, könyörgöm. :D

2019. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

Húzd meg a határokat. Muszáj!

Én is sokáig ilyen mindenkinek meg akarok feleni attitűdön voltam, és rájöttem, lehetetlen. Most vasárnap lesz és a saját családom kötekszik velem utolsó percekben. :D


Mindenesetre a vendégeknél írtunk egy listát hogy kit szeretnénk, és ennyi. Az illem nem érdekelt, volt közeli rokon akit nem hívtam meg mert nem is szeretem és beszélni se beszélünk. Aki azt mondta nem tud, kihúztuk és nem is gondoltunk vele többet, ne vedd már a világ bánatát magadra, hogy még tortát küldenél úgy hogy el se tudtak jönni, egy órára se....


Én másik dekorost keresnék, mert fura hogy előtte legalább egy beszélgetésre nem ültök össze. Nem vagy köteles az első szembejövő szolgáltatóval leállni... Gondolom így szerződésetek sincs és előlegetek se, tehát akár a dekoros is lemondhatja bármikor...


Mi egyébként mindent lecsiszoltunk, ami nem volt számunkra fontos: nincs menyasszonytánc, nincs betanult tánc, semmi ilyen kikérés, vőfély, játékok, rövid se, sőt nem is vacsora lesz, hanem egy szép nagy ebéd és délután egy laza buli.

A családomnak egyébként nagggyon nehéz elfogadnia hogy mi egy ilyen laza esküvőt szervezünk, napok óta terrorizálnak hogy minden percet osszunk be kb és én vagyok a hülye hogy elhajtom őket a francba. :D


Ne feledd: nem tudsz mindenkit boldoggá tenni, elég ha ti ketten azok lesztek!!!

2019. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De, a dekorossal le van beszélve, hogy mit szeretnénk, szerződés is van, előleg is, csak nem tudom, hogy 1 hónap alatt kész lesz-e mindennel, de ezt bizonyára ő tudja.
2019. máj. 2. 20:45
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt tudom írni Neked is amit a párjainknak szoktam mondani az esküvő reggelén (esküvőfotós vagyok):

" A legjobb barátom azt mondta nekem amikor én házasodtam, hogy felesleges izgulni, mert annyira úgysem tudjátok elb457ni, hogy a végén ne legyetek házasok. Nem tudtuk." (Most várjuk az első babánkat, három éve házasok vagyunk.)


Szóval össze fog állni és úgy lesz tökéletes. Ha lesznek bakik legalább lesz mire emlékezni, ha meg nem, akkor meg tökéletes lesz.


Sok boldogságot, úgyis király lesz!

2019. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Neki az a dolga hogy minden simán menyjen az eksüvőn már a dekorosnak meg az esküvő szervezőknek.
2019. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!