Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zavarja a rokonokat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a rokonokat és ismerősöket, hogy a feleségem háztartásbeli?

Figyelt kérdés

Már anyámmal is többször összevesztem, eleinte a feleségemet is piszkálta, kivertem a balhét, azóta csak nekem mondogatja néha. A saját anyja is folyamatosan morog miatta, sőt legutóbb egy munkatársamtól is megkaptam, hogy miért nem megy el dolgozni. Erre csak annyit kérdeztem, hogy mi köze hozzá?

Tényleg ennyire zavaró ez? Vagy csak én vagyok ilyen emberekkel körülvéve, hogy folyton belepofáznak az életünkbe?



2019. dec. 19. 12:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
Irigység. Én egyszer 3 hónapot nem dolgoztam. Ahol voltam megszűnt ahova mentem meg várakozni kellett. A szomszéd , akivel napi beszélő viszonyban voltam nagyon megváltozott. Először csak csipkelődő hangnemben szólt ha meglátott, aztán átment gúnyosba, később már attól féltem a lépcsőn is lelök. Egy nyarat töltöttem otthon.
2019. dec. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsot.miert kellett lepontozni?

nonsense

2020. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Normális ember nem irigyel egy kiszolgáltatott helyzetet.
2020. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar akkor senkinek nincs hozzá köze.Én dolgozok mert igy több jut mindenre és nem kell a férjemnek agyon túlórázni magát hogy igy éljünk.Nem is tudom mit kezdenèk magammal itthon szeretem a munkám és a kollégáimat is kedvelem emberek között vagyok igy tartalmas az életem munka után pedig simán megcsináljuk a háztartásbeli dolgokat.Én halálra unnám magam otthon állandóan egyedül.Dolgozni kell ha nem születtünk milliomosnak mert csak igy tudunk haladni előre megvenni amire vágyunk és úgy élni hogy ne kelljen hónap végén kölcsönkérni.
2020. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!