Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem semmit nem segit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem semmit nem segit nekem itthon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 2,5 eves gyerekunk. A ferjem dolgozik, reggel 9tol kb 5-6 ig. Vallakozo, kotetlen a munkaideje. De mivel o keresi a penzt igy kb azt gondolja itthon minden az en feladatom. Magyarul en foglalkozok a gyerekkel 0-24 ben, takakritok, fozok. Nulla kikapcsolodas, semmi idom magamra. Ha hazajon azt mondja faradt felidegesitettek bent stresszes a meloja. Igy mar a gyerekhez sincsen kedve latom rajta. Nem jatszik vele. En egy szakmat is epp tanulok, szoval este amikor a gyereket elaltattam mèg nekiulok tanulni, ès hajnal 2 ig tanulok. Szeptemberben kezdi az ovit. De ugye akkor mar dolgozni fogok. De ha vege a munkanak es hazajovok akkor is nekem kell majd mindent megcsinalni, a gyerekkel foglalkozni fozni stb.....

elore felek mar attol is. Most azt erzem, hogy lelkileg teljesen a padlon vagyok. Minden este àlomba sirom magam. Nagyon rosszul erzem magam. A ferjem hazaban èlunk, az o penzebol elunk. Nem tudok semmit csinalni. Emiatt ilyen nagy a szaja. Amikor terveztuk a gyereket azt mondta segiteni fog, de most meg azt mondja az o feladata h mindent megadjon nekunk es dolgozzon. De ugy erzem nem birom most ezt igy. Egyre tobbet kiabalok a gyerekkel is, nincs turelmem sem . Szaranyanak erzem magam. De egyszeruen elfogyott a turelmem es energiam. Masreszrol nem szivesen bizom ra a gyereket sem, mert sokszor csak uvoltozik vele a semmiert, abban a 20percben mig velevan mondjuk... nagyon szar a helyzet . Ilyen helyzetben mit lehet tenni? Ja ès hozzakell tennem, ha megmondom neki hogy kivagyok idegileg akkor sajnaltatom magam.....meg magamnak koszonhetem mert elkenyeztettem a gyereket. Ilyeneket mond. Elèri, hogy mèg rosszabbul erezzem magam.


2020. febr. 27. 23:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ha nem vegzem el a feladataimat itthon, akkor ugy vettem eszre nem szivesen ad penzt (pedig nem magamra koltom, hanem foznivalora, gyerekre) . Vagy pl ha osszeveszunk es rosszban vagyunk par napig, akkor megsem kerdezi hogy szuksegem van e penzhez a vasarlashoz. Magyarul ezzel tart sakkban
2020. febr. 28. 09:14
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Na jó, hát a k.anyjat!!! Akkor el kell költözni, mi is vesztünk össze de nálunk le van téve a pénz!!! És nem attól függ h lesz e kaja a gyereknek , h mi összevesztünk vagy sem.Hagyd el!! Mocskos fereg.
2020. febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
Keress minél előbb munkát, mert addig rá vagy utalva, utána lépj le.
2020. febr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén: milyen választ vársz?

Te is leírod, hogy patthelyzet, nem tudsz lépni, mert teljes mértékben tőle függsz.

Ezért vagy depressziós és kétségbeesett. Nem a gyerek és a feladatok miatt! Hanem mert tudod, hogy nincs vàlasztasod.


Válás előtt két dolgot tudok javasolni.

1. Leülteted, és elmondod, hogy nem te vagy a gyerek apja, hanem ő. Nem tudod és nem akarod pótolni a gyerek életében az apát. Azt az apát, akire a gyereknek igenis szüksége van! Vegye ki a részét a neveléséből! A másik lehetőség, hogy marad így minden. Vagyis ő adja a pénzt, te csinálsz mindent, csak annyi változás lesz, hogy elváltok. Így neked is lesz esélyed normális párt találni, aki apja lesz a gyereknek is.

2. Szedd össze magad, ha kell, szakemberrel. És tanuld meg élvezni, hogy most (még) csak a háztartás és a gyerek, meg a tanulás a dolgod. Megbeszéled a kedves férjeddel, hogy ez marad is így. Munka ÉS minden más nem fog beleférni az életedbe. Az ovi amúgy is arról szól, hogy két hetente táppénzen leszel a kicsivel, és ezt egy munkahely se tűri. Úgyhogy pár évig még eltarthat, te viszed a háztartást, neveled a közös gyereket, és tanulsz.


Ha egyik se vezet eredményre, akkor ebből válás lesz, legfeljebb nem te adod be. A férjed nem hogy nem szeret, de már nem is tisztel vagy kedvel.


Ha egyik se jó, akkor meg tűrjed csendben.

2020. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%
Hagyd ott, válj el tőle, követeld a gyerektartást, kéthetente hétvégén akaszd a nyakába a gyerkőcöt!
2020. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Hölgytársaim,

Remélem, jegyzeteltetek, ez történik, amikor úgy szülsz gyereket, hogy neked semmid nincs a pasid üres ígéretein kívül. Ez történik, amikor mindenféle megtakarítás/magánszámla/ingatlan/munka stb. nélkül bevállaljátok a gyereket. Könyöröghettek a pénzért, ami arra kell, hogy a gyereknek legyen mit enni. Nem tudtok nagyon lépni sem, mert pénz híjján túl sok opciótok nincs.


Kérdező, én a helyedben a gyereket bölcsődébe adnám, elmennék dolgozni, félretennék amennyit csak lehet és amint lehet, lelépnék. Perelj ki annyi gyerektartást, amennyit csak bírsz. Amíg pedig tart a jelenlegi helyzet, én a minimál erőfeszítést tenném csak meg a háztartásban.

2020. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó válaszoló megmondta a fájdalmas igazságot, erre le lett pontozva. Szüljetek akkor nyugodtan a semmire, aztán gyertek ti is kérdezni, hogy most mi legyen, nincs pénzetek, a férjetek meg zsarol titeket és csicsák vagytok a saját párkapcsolatotokban.
2020. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!