Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért emlegeti mindig anyukám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért emlegeti mindig anyukám, hogy egy férfit ki kell szolgálni?

Figyelt kérdés

Éppen néztem, hogy letörtem a körmömet, le kell reszelnem. Nem járok körmöshöz, mindent én magam csinálok. Erre mondta, hogy egy fèrj se viseli el ezt, mindent neked kell csinálnod a háztartásban.

Most fogok végezni az egyetemen, kögazdászként, én nem így képzeltem el, hogy a fizetésembōl ne vehessek egy körömlakkot, vagy ne moshassak hajat 4-5 naponta (ez se tetszik neki), hogy ápolt maradhassak.

Van barátom, de mindig ellene uszít, hiába nem kerül anyának egy forintjába se, mert nem nálunk vagyunk, semmi nem jó neki.

Ez csak egy példa, szerintetek mi állhat a kijelentések hátterében?

22l



2020. márc. 13. 11:35
1 2 3 4
 11/39 Gabóca Kabóca ***** válasza:
97%
Van aki tényleg elvárja a teljes kiszolgálást.Nem muszáj ilyen emberhez menni...Diplomás,dolgozo nő minek lenne csicska.Az ilyen "emlegeti" dolgok nekem is ártottak."Máshol is a nők rendezkednek,mindig is egyedul nevelték a nők a gyerekeket"stb.Ezeket apám szajkozta mindig.Totális csicska voltam a kapcsolatomban.Leváltottak egy másik csicskásra.Most neki nem segit semmit az ex.Rengeteg pár van akik megosztják a teendőket.Ott nem is lett anyukábol egy karikás szemu,zsiros haju csuffadt zombi.Diplomás barátnőmből megcsalt,átvert zombit csinált férjecskéje akinek persze volt énideje.Barátnőm dolgozott,oviba,orvoshoz,kirándulni hordta a gyerekeket,sutott-fozott,vasalt a joemberre,tisztán tartotta a családot.Cserébe megcsalták,megfertőzték,megalázták szoban és tettekben.A rabszolgáját nem becsuli senki.Bocs az ékezetek miatt.
2020. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
91%

#11


És ezek ilyen figura mellé vállaltak be gyereket. Most nem azért, de natúr ostobaság. Lehet lepontozni, akkor is így fogom gondolni. Sima logikával kikövetkeztethető, hogy ez fog történni. De neeeem, sokan valami csodaként tekintenek a gyerekvállalásra, ami aztán majd mintegy varázsütésre megold mindent, mint az Éjféli Boszorkány.

2020. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
86%
III.Edricus Anxious: teljesen igazad van. Sok nő panaszkodik, hogy ilyen-olyan bunkó paraszt a férje, pasija és mégis vele marad...én sem értem. Áldozat-típusok....
2020. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem áldozattípus, hanem nem tudja, normális párkapcsolati dinamikában hogy működik az ember. Ha te az vagy, aki suliban állandóan bántottak, akkor ha sulit váltasz, kevés az esély, hogy kiállsz magadért, ha megint bántanak.


Nekem keresztanyám 10 éves koromban mondta először, hogy nem lesz férjem, ha nem tudok főzni. Ez akkor megijesztett, de évekkel később meg tudtam magamnak fogalmazni, hogy nem is igazán kell olyan férfi, aki az etetésért van velem. És akkor azt hittem, ez így meg van oldva, nem vagyok szolga. De akkor jött ezer más dolog, amiben "szolgásítottam" magam. Hogy miket játsszak meg, miket tegyek meg a természetem ellenére, hogy legyen pasim. Nehéz ebből kitörni.

2020. márc. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
95%
Sok ilyen mérgező anya van, akik a maguk ki nem élt vágyai alapján akarják a lányukat terelgetni az úton, vagy éppen irigyek, ha a lányuknak normálisabb férfi jutott, mint nekik, és próbálják tönkretenni a kapcsolatukat.
2020. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy az a borzasztoan elmaradott neveltetes, amit kapott, jo taptalajba kerult, es sajnos maga is elhiszi, neked is ezt adja tovabb. Neked viszont minden szereteted ellenere nem szabad ot komolyan venned. Vitatkozni, magyarazni nem erdemes. Olyan melyen gyokerezik benne, hogy remenytelen. De lazadj, tegyel maskepp, ne hagyd. Es foleg, ne hidd, hogy rendben van, amiket mond.
2020. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
83%

Mondd meg neki h már nem az a divat mert valtozott az idő.

Lehet irigy a boldogsagodra a fiatalsagodra a lehetőségére.

Kerdezd meg h őneki miert baj az ha te boldog vagy a paroddal.

2020. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád még ehhez van szokva. Régen így volt, és ha sokunk szüleit - tisztelet a kivételnek - megnézzük, valóban ez a helyzet. Az apukák munka után csak ülnek, tévéznek esetleg (amelyikük ért a mai technikához) számítógépeznek. Tavasszal, nyáron esetleg megcsinálják a ház körüli munkákat. Az anyák meg minden háztartási feladatot ellátnak. Ma már ez nem egészen így van, de sajnos azért ma is akadnak olyan férfiak, akik otthon ezt a példát látva, ugyanezt viszik tovább.
2020. márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, mert még a régi elgondolásban él, pedig az élet mát 180 fokot változott.
2020. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd rá. Más generáció.

Véleményem szerint nem kell kiszolgálni egy férfit, hanem kölcsönösen kell együttműködni. Viszolygok a tehetetlen, tunya pasasoktól, akik elé úgy kell mindent odahordani. Sosem kellene egy száz kilós csecsemő.

Hagyd rá. Csináld a dolgod. Majd megunja.


45/n

2020. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!