Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelmes a feleségem a főnökébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes a feleségem a főnökébe?

Figyelt kérdés

Egy ilyen igazi kis nyálnyúl gyerek, én azt hittem rá hogy meleg. Olyan gesztusai vannak, nyávogva beszél, még a kézfogása is döglött hal. Ehhez képest az összes nő szerelmes belé az irodájukban. Az utóbbi időben egyre többet beszél erről a srácról. Eleinte minden hülyének elmondta, gúnyolta, de nagyon feltűnt hogy mindig ő a téma. Aztán elkezdett a magánéletéről beszélni, hogy a srác barátnője ilyen-olyan, nem is illenek össze, a csaj hülye, stb. Azóta már sajnálattal beszél róla nekem, szegény fiú, pedig olyan okos amúgy, olyan jól dolgozik.

Van egy kisfiunk, minden romantikát megteszek, meglepem mindig. A barátnői a csodájára járnak amiatt ahogy viselkedem vele. Lehet hogy túl jó dolga van? Nem vagyok egy szemfüles ember, nehezen esnek le a dolgok, de ez az egész már nekem is nagyon feltűnő volt.

Szerintetek is igazam lehet ezek alapján? Ha udvarolok neki és jó a szex is, minden házimunkában segítem és járunk kalandozni, akkor mi lehet a baj?


2020. márc. 16. 09:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Ha több a főnök fizetése mint neked, akkor igen. Akkor is, ha érdeket lát mögötte. A nők ilyenek.
2020. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Mivel a napunk nagy részét a munkahelyen töltjük ezért valahol érthető,hogy foglalkoztatja az ami ott történik, akikkel ott dolgozik együtt. Ha ez a pasi nemrég került a főnöki pozícióba érthető,hogy napirenden van, hiszen a nőket minden érdekli, még a főnökük magánélete is.

Az viszont nem természetes,hogy szinte csak ez a téma a feleségednél, és ahogy telik az idő naponta ez foglalkoztatja.

Ha nem csitul egy idő után ez, akkor nyugodtan hozd fel,hogy Téged zavar,hogy állandóan Róla beszél,zárja le a munkahelyi dolgokat otthon, és a családotok legyen a fő téma.

Amit leírsz abból én még nem következtetnék arra,hogy bejön Neki a főnök. Egyébként is: ha bejön Neki, és esetleg viszonzásra találna, messzemenőkig hallgatna inkább..nem?

2020. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem vele beszéled ezt meg? Minden megvan, kivéve a jó kommunikáció ezek szerint.
2020. márc. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok veszekedést. Azért nem hozom fel.
2020. márc. 16. 10:50
 5/14 anonim ***** válasza:

Egy ideig ezt megteheted, de ha egyértelműen azt érzed,hogy vonzódik Hozzá nem hunyhatsz szemet fölötte. Felteheted ezt kérdésként úgy is,hogy nem támadod le. De inkább beszéljetek erről mint elhallgasd a gyanúd és rámenjen a házasságod. A semmire..mert az is lehet.

Egy jó kapcsolat alapja a kommunikáció, mindenről, még ha az kellemetlen is.

2020. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A feleséged kb mint elefánt a porcelánboltban.Tapintat,belérzöképesseg 0.


Beszélj vele,hogy ne üsse bele mások magánéletébe a csörét,es hogy ez téged kvára nem érdekel,hanem kezd zavarni.

A munkahelyi dolgok nem tartoznak a családhoz,hagyja ott öket,amikor lejár a meló,es legyen veletek,testileg,lelkileg a családdal!

2020. márc. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez bukó.
2020. márc. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet Mr döglött hal tényleg intelligens, és a párodnak szimpatikus a világnézete. A férfi nem mindenkinek jelenti a medveölő szakállas kolosszust. Tanulmányozd a beszélgetés alatt, mi az, ami miatt a feleséged felfigyel rá. Lehet nem kifezetten a nyúl béla megjelenése az, ami megnyerő, hanem ahogy gondolkodik, ahogy ad magára, ahogy az üzleti világban mozog.
2020. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha a főni vevő lesz a nejedre, akkor bizony bukóvári van
2020. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem neked kaszáltak. Ezt mindenféle rosszindulat nélkül írom. Sose felejtsd el, hogy a nők, akiket szidnak, azokat szeretik.
2020. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!