Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelmes a feleségem a főnökébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes a feleségem a főnökébe?

Figyelt kérdés

Egy ilyen igazi kis nyálnyúl gyerek, én azt hittem rá hogy meleg. Olyan gesztusai vannak, nyávogva beszél, még a kézfogása is döglött hal. Ehhez képest az összes nő szerelmes belé az irodájukban. Az utóbbi időben egyre többet beszél erről a srácról. Eleinte minden hülyének elmondta, gúnyolta, de nagyon feltűnt hogy mindig ő a téma. Aztán elkezdett a magánéletéről beszélni, hogy a srác barátnője ilyen-olyan, nem is illenek össze, a csaj hülye, stb. Azóta már sajnálattal beszél róla nekem, szegény fiú, pedig olyan okos amúgy, olyan jól dolgozik.

Van egy kisfiunk, minden romantikát megteszek, meglepem mindig. A barátnői a csodájára járnak amiatt ahogy viselkedem vele. Lehet hogy túl jó dolga van? Nem vagyok egy szemfüles ember, nehezen esnek le a dolgok, de ez az egész már nekem is nagyon feltűnő volt.

Szerintetek is igazam lehet ezek alapján? Ha udvarolok neki és jó a szex is, minden házimunkában segítem és járunk kalandozni, akkor mi lehet a baj?


2020. márc. 16. 09:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ezt most tényleg minden rosszindulat és halál komolyan mondom neked: légy résen. egy nő akkor hülyéz, meg szapul egy pasit a távollétében, ha tetszik neki. főleg ha rendszeresen szóba hozza, mert ha egyszer vagy kétszer felmerül a srác, akkor az nem gáz még. a kártyáidat ne fedd fel, de nagyon figyelj oda minden kis részletre. ha borítasz, vagy féltékenykedsz akkor leáll és nem derül ki az igazság. lehet hogy már keféltek is.
2020. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Valószínű szerelmes, és valószínű ő maga sem tudja... Ezért nyílt minden előtted. A kapcsolatotok lehet mélypontos most... Figyeltek egymásra?!? A szó szoros értelmében?!?
2020. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Úristen. Ez semmi, vihar a biliben. Én ezért tuti nem lennék féltékeny...
2020. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jaaj, hagyd.

A srác egy p@cs, várja a megmentot.

H..lye a csaja, minden rossz, neki még pitizik otthon.


Nem fog megcsalni, mert akkor csendben maradna. Inkább imponál neki, hogy a nagybetűs főnök hozzászólt...


Te most hagyd őt békén, ne udvarolni neki.

Ignorald egy kicsit.

Ne romantikazz, ne versenyezz senkivel.

Fogd a gyerkocot, vidd el valahová, foglald el magad.

2020. márc. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!