Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Problémát okoz anyósom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémát okoz anyósom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azért vagyok itt mert muszáj kiírnom magamból.


Házasság előtt állunk,-már kint vannak a meghívók minden rokonnál és ismerősnél. Visszaszámlálunk.. utolsó hetek vannak vissza.


Tegnap este párommal egy kicsit összezörrentünk, mert a helyzetre való tekintettel meg önmagában a mi akaratunk szerint is szűk családi esküvőt akartunk, és meg voltak a tanúink.


Anyósom elment, és felkért a nevünkben mást, tetejére +30 főt meghívott az ország minden pontjáról akiket ismer... mert majd elszállásoljuk, mi...

Forinttal semmivel sem segít bele. Gyakorlatilag ezt a mi pénztárcánkból venné ki, és anyagilag most szűkös a keret.


Rendben, letisztáztuk, részben...

Este fürdés után felmentem az emeletre,- lehet csúnya ilyent mondani de megtorpantam hallgatóztam mert hallhatóan rólam beszélt a párommal és az apjával.


Érzelmileg megzsarolta azzal ez a papa akarata lett volna,-és milyen egy mocskos nő vagyok. ( Előtte fél órával még szemrebbenés nélkül letagadta hogy meg sem hívott senkit).. Javasolta a páromnak ne legyen esküvő és ilyen nőt mint én vagyok egyszerűen verni kell hogy megtanuljam ki az úr a háznál.

Lehordott minden szemétnek, -aki nem takarít,- nem főz stb és hogy honnan származom...


( Nincs 210 m²-es háza a családomnak de ettől független szeretet teljes családban nőttem fel és abszolút nem értem ha minden ami a kertjébe van a mi telkünkről van amiért a szüleim dolgoztak, minden ami a hütő 90%-a a mi keresetünkből van... egy mosni nem tudó nőnek elmondott és a családom is).


A férj jelöltem meg csak hallgatott...


Amikor kijött ott maradtam és elmondtam hallottam.

Leültem vele beszélni, megpróbáltam szépen elmondani de azt érzem legszívesebben lemondanám az egész esküvőt.


Anyósom senkivel sincs jóba, se a testvére nem beszél vele, se az anyja, se az apja, se az unokatestvérei, senki..

Nem azt mondom hibátlan lennék de pont nem hiszem mindig másban volna a hiba. Saját fiát a másikat 20 évig nem látta már.


Nem tudom, én nekem ha problémám van valakivel akkor azt a szemébe mondom és szerintem ennek nem ez a módja. Nem akarom a párom anyósom ellen hangólni, de ez nekem egy kicsit sok volt..

Én magamra vállaltam azt hogy ha különköltözünk mivel az apja szeretett volna velünk jönni, és mivel most 70 éves... ne adja Isten valami éri 10 év múlva nem passzolhatom vissza anyósra a gondozását. ( Intézzük a papírokat, vásárlást..)


Én voltam nekik mindenben ott.. és nem akarok eseteket mondani mert nekik kellene ezt éreznie de perpill azt érzem kígyókat melengettem a keblembe..


Ti mit tennétek a helyemben?


23/ l


2020. máj. 13. 12:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Beleavatkozott a munkahelyeimben is, -nem dolgozom semmilyen pultosként éjszakai bárokban stb... szakács vagyok, étteremben. Nem értem minek hord le ez miatt is,-mikor fiatal korában szakmabeli volt.


Olyanokat mondott hogy ép ésszel nem tudom felfogni. Nem rólam kellett sose gondoskodnia. Az elmúlt időben egyszer voltam 1 év alatt otthon 1 hétig műtétemkor, varratszedés után pedig rögtön visszakezdtem.. kicsit sok.

2020. máj. 13. 13:15
 12/21 A kérdező kommentje:
Mellesleg volt rá példa, a múltban bement a szállodába vagy étterembe ( mert ott beugrósként vagyok jelen) mert nem tetszik neki XY főnököm képe, mert van valami ügyük 15 évvel ezelőtt... nem gondolva abba engem leszégyenít, kirúgathat ezzel stb.. és még én érzem magam kellemetlenül miatta.
2020. máj. 13. 13:16
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Már nem azért de ha szeret a párod akkor szembemegy a szüleivel. Nálunk anyámat rendbe kellett rakjam. Úgy vélekedett a feleségemről ahogy nem kellett volna. Mondtam neki hogy úgy ejtse ki az undorító megjegyzéseit a száján hogy nemhogy engem de az unokáit sem fogja látni soha.
2020. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Semmit, állt gondolom csak mert nem hallottam megszólalt volna csak.


Nekem is nehezen beszélt mikor leültem mellé. Próbáltam nyugodtan kezelni.


Azt mondta tudja nem igaz, csak nem tudja melyik ujját harapja meg mert a szülei állnak vele csak szóba.


Szerintem pedig sokan a családja miatt nem beszélnek vele, pedig egy a rokonság.

2020. máj. 13. 13:18
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem értem anyósom logikáját, a volt menyét meghurcolta ezért nem beszél vele a fia 20 éve mert mint a klinikai eset évekig írta nekik utána is a leveleket.


Most is keresné csak nem foglalkoznak vele.

De ő azt állítja anyósához oda került 18 évesen elszakadt végre az anyjától azóta se látja..


Akkor miért ugráltatná a fiát? Miért várja menjen? Várja a fiát. Az én anyukám nem vár a páromat meg engem hogy lásson?

2020. máj. 13. 13:21
 16/21 Lachesys ***** válasza:
94%
hat nyulbela a pasid. nem tudnek ra ferfikent nezni ezek utan. ha az anyam szeret akkor szeretni fog akkor is, ha a sarkamra allok es a sajat velemenyem kepviselem - nekem ez rendkivul kiabrandito lenne, en ilyen emberhez nem akarnek hozzamenni.
2020. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Az a baj, míg nincs meg minden papír és nem lesz költözhető a ház addig vele kell élni.

Zúg a fejem a gondolatoktól mert olyanokat állított a páromnak,-hogy a főnököm is megmondja milyen semmirekellőnek tart és értéktelen a munkám és szakácsként főzni sem tudok, stb.


Nehéz volt megállni hogy ne menjek oda.

2020. máj. 13. 13:24
 18/21 A kérdező kommentje:

Egyszerűen, ha nem szereti a családomat, akkor nem hívom fel őket ha kell valami, ők pedig szeretettel adják.


De amikor odarendelte a takarmányt nagymamám nyakára 50 ezres tételben és nem fizette ki, hetekig a telefont sem vette fel az ugyan nem számít semminek...


De én jöttem egy gusztustalan családból.

2020. máj. 13. 13:27
 19/21 anonim ***** válasza:
84%
Lemondtad már az esküvőt?
2020. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem felesleges anyósodon pattogni. Mindegy mit mond. Itt a pároddal van problèma, egy teszetosza szrkalap, aki nem tudja megmondani anyucinak, ha valamiben nem èrt egyet. (Márpedig ha ezekben amiket anyósod összehordott egyetèrt vele, akkor mèg nagyobb gáz van). Ès akkor mèg nem is beszèljünk arról, hogy mièrt te viszed/vitted a háztartást? Nyúlbèla párod hol volt ilyenkor? Ahol mindkèt fèl dolgozik, ott mindkèt ember feladata a háztartás! Basszus ezt tènyleg el kell magyarázni? Ès neked most tènyleg ez a pasi kell fèrjnek? Egy kis nyámnyila, teszetosza lusta nyavalya?

Szerintem nagyon gyorsan mond le ezt az esküvőt, ès örülj neki, hogy mèg időben kiderült ès válni nem kell. Ilyen fiatalon eszedbe ne jusson elrontani az èleted egy ilyen családdal!

2020. máj. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!