Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretnék a házasságunkban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék a házasságunkban vagyoni szerződést de ez rosszul esik a páromnak szerinte nem szeretem őt eléggé, szerintem meg ez nem az érzelmekről szól szerintetek? 22/n

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 21:35
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
86%
Hát jó 8as legyen neked igazad. Remélem tényleg cukormáz lesz a házasságot. Ettől még ami tény az tény. Márpedig a válási ráta elég siralmas. Persze vannak akik megússzák de nagyon kevés olyan házasságot láttam életemben ami tényleg jól működött és nem csak a vagyon vagy egyéb külső tényező tartotta még egyben. Én inkább felkészülök és igyekszem úgy alakítani a dolgokat hogy soha ne kerüljön sor a válásra. Viszont ha mégis ez akkor is egy védőháló.
2020. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
7%
NEm fog mert ő hüséges ahogy én is. És ezt egyfolytában bebizonyítja csak ti vagytok ilyen beszüköltek akik képtelen olyan kapcsolatot elképzelni ahol valóban szeretik egymást.
2020. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
91%

A "te tárgyaidat" eleve nem vihetik el, másrészt meg ha házasság alatt vesz fel valamelyik fél hitelt, az közös szerzemény, mégha negatív elöjellel is.

Másrészt meg ha feltételezed, hogy a tudtod nélkül venne fel hitelt, akkor tényleg nincs semmi bizalmad felé, értelmetlen dolgo házasságot kötni ilyen alapon.


Ezen kívül a házasság jogilag vagyonközösség, hiába teszel félre a fizetésedböl a saját számládra félre pénzt, az mindenképpen közös vagyon. (Ez alól az kivétel, ha a házasságkötés elött megvolt ez az összeg - de akkor meg semmi esetre sem számít közösnek)

2020. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
6%
Mindenki még a párom rokonai szerint ő a legjobb férfi akivel valaha összejöhettem vólna mert ő egyetlen egy exét sem csalta meg és minodig odafigyel rám a legtökéletesebb dolog az életemben amit nem is kell tovább firtatni mert ti nem tudjátok milyen egy hüséges férfi mellettt lenni aki még érett is és gondoskodo meg romantikus is. de nyugodtan féljetek egyfolytában mikor csalnak meg titeket.
2020. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
91%
Ne hagyd magad lebeszélni róla, főleg akkor nem, ha van vagyonod. Nekem van lakásom, házam, nyaralóm, szüleimtől kaptam őket. Imádom a férjem, nagyon boldogok vagyunk, de nem tudhatod mi lesz 20-30 év múlva. Szomszédunk is így kezdte, nagy szerelem meg minden, 50 éves korukra úgy meggyűlölték egymást, hogy a férfi kiforgatta a nőt mindenéből, pedig a férfi egy szatyorral érkezett a kapcsolatba.
2020. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
78%

12es én nem győzködlek de hidd el én is szereteten alapuló kapcsolatban éltem közel 6 évig. Aztán vége lett. Nem csalt meg és én se őt. Próbáltunk tenni a kapcsolatért próbáltuk megmenteni. Végül szakítottunk mert egész egyszerűen más irányba változott a személyiségünk más irányba képzeltük el a jövőt. Lehetett volna közösen is ha valamelyikünk feladja a saját jövőképét de erre egyikünk se volt képes így nem maradt más mint külön menni.

Szerencsére nem vol házasság így könnyen ment. Pedig több évig úgy éreztük mindketten hogy ezt a kapcsolatot aztán semmi szét nem veheti.

Ha szerinted elég a szeretet és a hűség egy jó kapcsolat fenntartásához akkor nem én vagyok a beszűkült.

A mai napig szeretem mint embert a volt páromat és ő is engem pedig jó fél év eltelt a szakítás óta és az utolsó 6-8 hónap már csak küzdés volt. De nem tudnám azt mondani hogy nem szeretem. Még mindig nagyon élvezzük egymás társaságát csak már túl sok a tüske ahhoz hogy kapcsolatban működünk. Meg volt a szeretet és a hűség is mindkét oldalról és a tenni akarás is. Mégis ez lett a vége.

Az élet sajnos nem ennyire egyszerű. Ettől függetlenül őszintén remélem hogy ti lesztek a pároddal a kivételek hosszú távon is.

2020. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nem hagyom magam és ha van a számlámon pénz a házasság alatt azt beleirhatom a szerződésbe hogy az enyém maradhasson? Nem vagyok ennyire anyagias viszont nem szeretném soha 40 50en évesen újrakezdeni az életem a nulláról inkább megelőzöm
2020. jún. 18. 22:17
 18/41 anonim ***** válasza:
0%
Ez van. Nekünk mágis mindketten dolgozunk a kapcsolatunkon soha nem hagyjuk ellaposodni mert nem tudjuk miértelme akkor az egész ha nem dolgozunk rajta.. mindig minden nap egy újabb szint nekünk... stb
2020. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
92%

Ez az, amikor NINCS ÉRTELME a szerzödésnek, mert ami MOST VAN vagyonod, az SOSEM LESZ közös (40-50 év múlva SEM), ami MOST VAN pénz a számládon, az SEM.

Amit meg a házasság ALATT teszel félre, az a szerzödés ELLENÉRE is közös marad, mert a törvényben ez áll.

2020. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm utolsó
2020. jún. 18. 22:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!