Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én reagáltam túl? Elvárható ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagáltam túl? Elvárható ez?

Figyelt kérdés

A férjem állandóan bámulja a 16-20 éves lányokat. Nem csak oda pillant, ránéz, ahogy én is. Hanem majd kitekeredik a nyaka, úgy bámul utánuk. Többször kértem szépen, hogy ne csinálja, mikor vele vagyok, mert szarul esik. Mindig kiröhög. Pár napja pedig közölte, hogy én már milfnek is öreg vagyok. 41 éves vagyok. Majd miután ezt nehezményeztem, akkor annyi volt a hozzáfűznivalója, hogy mi van, önbizalom hiányos vagy? Mondtam neki, hogy nem, de egy évben egyszer jól esne, ha azt mondaná, hogy szép vagyok, vagy csinos és b nem kellene lihegnem a figyelméért. Erre megkérdezte, hogy akkor arra vágyom, hogy hazudjon? Ez úgy szíven ütött. Kérdeztem tőle, hogy semmi nincs, ami szép lenne bennem, vagy rajtam? Nem válaszolt. És most nem érti, mi bajom, miért veszekszem vele.

Ha egymás mellett sétálunk is, ugyanígy fordul a nők után, majd leesik a feje. Vagy ez túl nagy kérés, hogy a jelenlétemben ne csinálja? Tényleg nagyon ritkán vagyunk együtt.


2020. júl. 7. 07:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy bunkó a férjed, már bocs a kifejezésért. Ő az a típus, akinek soha semmi nem elég jó (nőben). Ha egy 20 éves csinos lány sétálna vele /ülne mellette, akkor is tekeregne a nyaka a többi után. Épp ezért feleslegesnek tartom a játszmázást, azt hog te is vágj vissza, vagy próbálj neki megfelelni, akkor is meg fog alázni és még rosszabbul fogod magad érezni. Semmi értelme. Itt a vagy megszoksz vagy megszöksz az opció, és te döntesz, hogy mi fér bele neked egy párkapcsolatba/házasságba.


Én nem viselném el, mert ahogyan ő csinálja és amiket mond neked, az nem csak a nőbámulásról szól, hanem sokkal többről, tulajdonképpen az egész hozzád, mint nőhöz való viszonyáról, ami elég siralmas a kérdésben leírtak alapján.

2020. júl. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A hosszú vàlaszolód vagyok (6.), aki hasonló korú.


Mi az, hogy “kaparni”?

A férjed mindig ilyen volt (erre enged következtetni az “akkor vagyunk jók, ha csend van” megjegyzésed), vagy az utóbbi időben borult meg az egyensúly ès a viselkedèse?


Az érzelmi ès a szexuális életetek szerinted rendben van jelenleg is? Volt ebben negatív változás?


Szoktatok egymásnak pl reggel puszit adni (érdek nèlkül, nem a közelező előjátékot letudva ezzel :D), kapsz virágot/apróságot néha, te is időnkènt megleped valamivel?

Van kettesben töltött időtök, amikor a gyerekek nem fekszenek be közétek az ágyba?


Alapvetően nem. “Kaparni” senkiért sem érdemes, de én egy értékeivel is tisztában lévő, büszke nő vagyok, nálam a férjed viselkedése màr önmagában szívlapát pozitív lenne :D


Tedd fel magadnak a kèrdést: mennyire vagy neki kiszolgáltatott (érzelmileg, anyagilag). Vedd ki a képletből az anyaságod, anélkül ki vagy a szemében?


Nekem is van egy kisfiam, de elsősorban nem valakinek az anyja vagyok, hanem nő, ember... nem a szülés a legnagyobb érdemem (szeretem a kisfiam, csinos, büszke édesanyja vagyok, de talán érted...)


A családon és a lenéző, bunkó férjeden kívül mik számodra az eredmények, hol van sikerélményed? (Szakma? Karrier? Sportolsz/mozogsz te is valamit? Stb.)


...az sem válasz a sanyarú sorsodra, hogy “majd jön valaki”...

Házas vagy, könyörgöm!

Az otthoni dolgokban tessék világosan látni, rendet tenni, az egyenrangú társ szerepét kivívni, visszaszerezni (ha volt egyàltalán).

Ne legyél màr te is rongyember, hogy félrekacsintgatnál!


Ha kuka a házasságod (nem tudjuk, bár ennyiből szánalmas, tényleg), akkor tisztességgel el kell válni, egymással érzelmileg, anyagilag, jogilag elszámolni. Aztán neked talpra állni (kèpes vagy önállóan eltartani magad, a gyerekeid?) és csak ez UTÁN lehet elkezdeni gondolkodni egy új kapcsolaton... addig ugyanez lesz...


Mondom mindezt elvált, önálló, életrevaló, igényes nőként.


Nem a félremenés gondolata a legjobb neked sem... ne ezen az úton indulj el.

2020. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem szeret már ez az ember. Gondold végig mondasz ilyesmit annak, akit szeretsz? Direkt bánt és tapos beléd. Ezek után én tuti kivágnám, menjen, szedjen fel egy 20 evést (úgyse tud). De az a minimum, hogy egy kva szót nem szólnék hozzá, nem főznék neki, nem mosnék rá, oldja meg az életét maga.
2020. júl. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Az utóbbi pár évben ilyen, leginkább mióta megoszlik a figyelem közte és a gyerek között. Nem kapok virágot, talán csak a szülinapomra, azt is az elmúlt 2 évben, előtte akkor sem. Ajándékot sem, azt mondta, úgyis megveszem magamnak, ami kell. Könyvnek bármikor örülnék, de az szerinte baromság, minek az. Én szoktam a kedvencét főzni. Szülinapjára sütöttünk tortát, a gyerkőc díszítette. Annyi volt a reakció, hogy hát jó ronda lett. Pedig b nagyon igyekeztünk.

Neki nincs igénye velem töltött időre. Évek óta nincs csak úgy puszi, azt sem tudom, mikor ölelt meg. Én egy időben próbálkoztam, de ő nem viszonyult jól hozzá. Úgyhogy abbahagytam. Nála annyi a szexre jelzés, hogy megmarkolja a mellem, vagy a fenekem és közli, hogy akkor dugunk? És megsértődött, mert nem hozott lázba.

2020. júl. 7. 10:26
 15/18 anonim ***** válasza:
#14-es A legkisebb problémátok a kislányok bámulása, a kapcsolatotok alapjaiban rossz, teszem hozzá olyan bunkók a reakciói, hogy vagy mindig is ilyen volt, csak most tűnt fel, vagy olyan szinten elhidegült tőled, hogy nem érdekled. Háztartási alkalmazott vagy és szexbaba, nem ezek a hosszú, boldog házasság alapjai. Neked kellene változtatni, ha nem így akarsz élni.
2020. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nehéz elhinni, hogy ezelőtt nem voltak jelek. Nekem az sem szimpatikus, hogy ezek ellenére vele maradsz, eltűröd. Tisztelhetnéd magad annyira, hogy az ilyen emberektől tartod a távolságot.


Szerintem teljesen egyértelmű, hogy a férjednek óriási önbizalomhiánya van és azért áhítozik a fiatal csajok után, hátha kap tőlük egy kis önbizalomnövelést. Nem tudom, hogy nézel ki, bár egyet értek egy előttem szólóval abban, hogy szerintem ez teljesen mindegy, mert benne (is) van hiba.


A megoldás szerintem egyértelmű: megszoksz vagy megszöksz. Tiéd a választás.

2020. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ámulva olvasom milyen bunkó a férjed, és te azt sérelmezed az utcán megnézi a fiatal lányokat. Mintha teljesen mindegy lenne mit csinál otthon, csak az számít a külvilág felé tűnjetek boldog családnak.


Sokkal nagyobb a baj a kapcsolatotokban, leírtak alapján a legkisebb jóindulat is hiányzik belőle, azaz már nem csak mint társ nem számítasz, de még emberként sem. Egyáltalán nem reagálod túl, szerintem nem jó, hogy ennek ellenére mindent a segge alá teszel, meghunyászkodsz, és még te kérsz bocsánatot mert valami nem a kedve szerint történik. Igenis állj sarkadra, neked is lehet elvárásod a férjed felé, elvégre azért vagytok együtt, hogy boldogok legyetek, támogassátok egymást, nem pedig lehúzzátok és földbe tiporjátok a másik önbecsülését.

2020. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ezt a tajparaszt faszit...

Basztam volna pofan a helyedben aztan jol otthagytam volna...de vegleg. Minek vagy egyutt egy ilyennel? Tudom a ferjed meg minden...a sok ev stb. De ez mar nem szerelem, sot szeretetnek se neveznem. Hogy lehet ilyet mondani egy nonek?

Dragam pakolj ossze aztan hagyd ott. Lesz ezer mas pasi akk ertekelni fog!! Legyel boldog!

2020. júl. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!