Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Így meglehetősen könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így meglehetősen könnyű házasságot kötni és gyereket vállalni, nemde?

Figyelt kérdés

Ismerősök most fognak házasodni hónap végén. Baba már úton, nagy esküvő lesz, ami milliókba kerül. A lényeg, hogy a lány szüleitől kaptak új építésű lakást kulcsra készen, legmodernebb berendezésekkel, stb. Kb. 50 milliós lakás, alsó hangon.


Azért így könnyen lehet házasodni.... más gürcöl, egész életét azzal tölti hogy egy tizenx milliós kis lyukra fussa 30+ évesen ők meg lazán kapnak lakást. Pedig nem gazdagok a szülők sem. Minden pénzüket amit kapni fognak esküvőn is magukra költhetik.


Egyre több ilyet látok hogy a fiatal pároknak lakást biztosítanak a szülők és legtöbb esetben a lány szülei. Ezek a férfiak nagyon tudhatnak vmit akik csak így befészkelik magukat a lány szüleitől kapott lakásba.


Nem fura kicsit?


30F


2020. júl. 7. 09:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván ott igyekszem könnyíteni a gyerekem életén, ahol csak tudok. Ha ez éppen egy lakás és megtehetem, akkor veszek neki lakást. Szerintem ezt minden normális szülő így gondolja.
2020. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%

Le leszek pontozva de nekem akkor is gusztustalan anyámék nyakára gyereket vállalni. Miért nem lehet felelősségteljesen védekezni amíg meg nem teremtik a saját egzisztenciát?

Annyi de annyi ilyen naív, ostoba fiatal párt ismerek akiknél 1-2 év után becsúszik a gyerek és az egész család legatyásodik mert jajj meg kell nekik adni mindent. A legutóbbi ilyennél másfél év után váltak el, a szülők meg nyögik a hitelt azóta is.

Abszolút nem vagyok irigy, van saját lakásunk gyereket meg nem lenne az az isten hogy vállaljunk. De akkor sem tudom megérteni miért kell csupasz seggel gyereket vállalni a szülők nyakára egy tini járogatásba. Nem lenne az az isten, hogy az én gyerekemnek anyám vegyen lakást. Éppen az az elsődleges cél, hogy én tudjak venni neki ha már felnevelt.

2020. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Öhm, hol volt szó arról, hogy a fiatalok azért kaptak bármit is, mert becsúszott a baba? Én csak azt vettem ki, hogy ezzel segítettek nekik elindulni, szó nem volt terhességről.
2020. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%
#12 akkor azokra nem terjed az irigységed (tudom, nem vagy irigy), akik úgy kapnak nagy ajándékot, hogy még nincs úton a baba?
2020. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%
Igen, jóval könnyebb. Na és? Keress egy ilyen csajt, és akkor neked is jó lesz.
2020. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
29%
És mire irigykedsz? Arra, hogy ezzel már jó előre tönkrevágták a szülők a gyerekük házasságát, mert a beköltöző férj mindig csak vendég lesz a lány házában. Egy szöget se verhet majd úgy a falba, mintha az a ház az övé is lenne, erről fog szólni az életük, hogy nem érzi majd magáénak, hiszen nem is az övé, nem is igen fog ott csinálni semmit, és erre rá is mennek majd szépen. Ahol nem hagyják a szülők, hogy a fiatalok közösen hozzák létre a fészket, ott sose lesz boldog a házasság, max. látszatra.
2020. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%
Ha meg tudnám majd tenni én is támogatnám a gyerekeim. Miért nézném hogy kínlódnak a hitellel. Másrészt az ő dolguk. Örülj hogy egészséges vagy. Akkor mindened megvan.
2020. okt. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%

Igen, így könnyű. Te meg béna vagy hogy nem ilyen csajt fogtál! Vagy mert nem tudsz ilyet fogni.


Nekem is most házasodott a 26 éves ismerősöm. Megkapták azt a kulcsra kész házat, amit addig albérletbe adtak ki a lány szülei. Már a baba is úton van.


Átérzem mi bánt. Engem is hanló dolgok bántanak.

Szeretnék már gyerekeket. 30 évesen napi 12 órát dolgozom. Vagy nem vagyok bejelentve, vagy csak 4 órában. Nem kapni akarok házat, hanem venni. De se hitelt nem tudok így felvenni, se támogatást igényelni. Ahol be lennék jelentve 8 órában, annak a fizujából éhenhalni sem lehetne. Másnak meg csak a rezsi és az élelmiszer kiadása van, mert a szülők megvették a házat. Nem Sajnálom tőlük. Az bosszant hogy úgy érzem el vagyok vágva a haladás útjától.

2020. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
16-os,miért lenne ez így? A fiamnak mi vettük a lakást,a párjával laknak benne. Az Ő közös otthonuk. Sosem szólok bele mit vesznek oda,mit alakítanak. A fiam azzal a lánnyal boldog,és ez nekem elég. Nem lennék boldogabb ha a lány vagyonos lenne és vitát szülne hol is éljenek?
2020. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%
Minden szülő alma ,hogy a gyerekének jobb legyen.Nekem nem toltak semmit.Nem tudták ,ez van.Mi már gyűjtünk neki,és később lakást is akarunk neki ,hogy jobb legyen az élete mint nekünk,akik végig gurcoltek az életüket......
2020. okt. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!