Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mégis melyik a jobb, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis melyik a jobb, ha a nő megkérdezi a párjától, hogy mi az őszinte véleménye a szülés utáni testéről: ha a férfi elmondja az igazat, ha az negatív, akkor is, vagy ha hazudik és pozitívat mond?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Ha férje megmondja az őszintét, akár pozitív, akár negatív, vagy azt mondja, amit a felesége hallani akar?
2020. nov. 4. 10:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%

#9

Azért a legtobb nonek szules utan elegge megtepazott az onbizalma, a gyerek szuletese egy krizis.

Teljesen belefer az egeszseges onertekelesbe hogy neha megzuhan egy krizis kapcsan. Egyebkent en nagyon ritkan hazudok, de azert hogy a masikat ebben a helyzetben ne bantsam meg megtennem. De csak akkorha ugy ereznem ez nem alla valtozas utjaba hanem segitia masikat.

2020. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%
Én egyszerűen megoldom: nem hozom ilyen lehetetlen helyzetbe a férjemet. Inkább csendben dolgozom rajta, hogy jobb legyen.
2020. nov. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

#11 igen, de a szülés után megtépázott önbizalmat nem ilyen hazugságok fogják helyreállítani. ő is tudja, hogy megviselt a teste. ő is látja, hogy nem pont úgy lelkesedsz a testéért. látja, hogy mások sem úgy néznek rá, mint korábban. és látni fogja, ha üres hazugságot mondasz neki.

szerintem sokkal több múlik a hozzáálláson. hogy elfogadod és támogatásodról biztosítod (elvégre milyen legyen szülés után egy nő), nem pedig az asztalt vered, hogy hol van az a bombázó, akit feleségül vettél.

2020. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
64%

#13

Nem azt kell hazudni h szivem te tovabbra is egy szexistenno vagy olyan a tested mint egy huszevese, hanem ha megkerdezi valaki Vonzodsz-e hozzam? Akkor igen, en figyelembe vennem h ez az allapot ideiglenes, es meglatnam hogy ha nem is all a pocok annyira az asszonyra ma ez holnap meg valtozhat. Es szerintem ez fontos egy nonek. Szemelyszerint amikor exem azt mondta egy szuperstresszes munkanelkuli frissen kulfoldre koltozott, maganyos pillanatomban hogy hat nem ilyen voltál meg felszedtel x kilot, nem lettem motiváltabb a valtoztatasra csak elkeseredettebb, egy ujabb feladat egy újabb dolog amin aggodni kell. Mivel erzelmi evo vagyok, gondolhatod mennyire sikerult valtoztatni. A mostani parom egy mukkot se szoltpedig felszedtem par kilot. Most magamtól kezdek fogyokurazni mert en nem erzem magam jol a boromben.

2020. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva ha már egy nő megkérdezi a véleményed a szülés utáni (vagy bármilyen) testéről, akkor ő maga is bizonytalan, és valami konkrét oka van annak, hogy a véleményedre kíváncsi. Vagy motivációt keres, hogy elkezdjen edzeni, fogyózni pl, vagy megerősítést, hogy még mindig nő a férje szemében, hibáival együtt is kívánatos, vonzó. Nyilván nem vak, tudja nagyon jól, hogy hogy változott a teste, miben lett más, és hacsak nem teljesen hülye akkor azzal is tisztában van, hogy ezek a változások előnyére vagy hátrányára történtek. Éppen emiatt az igazság teljes ellentétét mondani (pl hogy jobban néz ki lógó hassal, ráncos bőrrel, zsíros, lenőtt hajjal, mint szülés előtti tip-top formájában) nem lesz hiteles és csak felháborodik rajta, hogy hülyének nézik vagy csak le akarják rázni. Az igazságot viszont nem mindig jó hallani - még ha amúgy tisztában is vagyunk vele. Ilyen esetben szerintem érdemes kicsit finoman fogalmazni, de nem teljesen hazudni. Hozzákölteni kedveskedéseket is, hogy pl még mindig vonzó nő, látszik, hogy kiteljesedett, ugyanakkor beismerni, hogy hát valóban nyomot hagyott a testén a terhesség. Vagy valami hasonló.


Magamból kiindulva, persze.

2020. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
73%
Nőként irom nekem nincs gondom az igazsággal mert lehet úgy mondani igazat hogy az ne legyen bántó
2020. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

#14 na de pont ez az: látja, mennyire volt virgonc a katona akkoriban és mennyire most. szóval elég nehéz azt állítani, hogy pont olyan vonzó.

a mostani párod egy mukkot sem szólt a kilókra, de konkrétan kérdezted róla? mert az eredeti kérdés így szólt, hogy "a nő megkérdezi a párjától", nem arról, hogy a férj egyszer csak hozzávágja a nőhöz, hogy nem így néztél ki.

a #15 féle kedveskedéseket amúgy nem mondanám hazugságnak. (pontosabban: elég nehezen tudom elképzelni, hogy szülés előtt tök vonzónak találtad, szülés után pedig egyáltalán nem), valamint szintén nem hazugság a pozitívumok hangsúlyozása.

2020. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem előre gondolkodni jobb. Ne vállaljon gyereket olyan ember, aki nem bír a következményeivel együtt élni, ennyi.

Egy terhesség nem egy pattanás, megváltozik tőle a nő teste, erre lehet előre számítani... aki ezt nem tudja az még kicsi a gyerekvállaláshoz, aki meg tudja és zavarja, az meg ne várja akkor hogy szüljön neki bárki.

Nem nagyon látom ebben a logikát, hogy elvárom hogy kihordjon az asszony egy gyereket, de utána meg fúúúúúj nem olyan a cicije mint 20 évesen meg nem egyből 40 kiló, így már nemteccik... ez éretlen gondolkozás szvsz.

2020. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
95%

#17

Megkerdeztem. Az exem azt mondta hogy nem ugy neztem ki mint korabban emiatt kevesbe tart vonzónak. A mostani parom meg azt mondta vonzonak tart, de ha szeretnek magam miatt fogyni mert nem erzem jol magam akkor támogat.

2020. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

#19 jó, hát ha a mostani párod ugyanolyan vonzónak tart a plusz kilókkal, akkor persze, hogy egy mukkot sem szólt (b-verzió, hogy füllentett - de gondolom, ilyet egyikünk sem feltételez róla).

páromnak konkrétan tök jól áll, hogy felszedett néhány plusz kilót, még szép, hogy semmi negatívat nem mondtam, amikor ennek kapcsán kérdezett. így könnyű. :) ezeket nem lehet összehasonlítani azzal, amikor a párod változásai negatív irányban befolyásolják a vonzalmadat.

2020. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!