Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mégis melyik a jobb, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis melyik a jobb, ha a nő megkérdezi a párjától, hogy mi az őszinte véleménye a szülés utáni testéről: ha a férfi elmondja az igazat, ha az negatív, akkor is, vagy ha hazudik és pozitívat mond?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Ha férje megmondja az őszintét, akár pozitív, akár negatív, vagy azt mondja, amit a felesége hallani akar?
2020. nov. 4. 10:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%

A feleségem ezt megkérdezte tőlem, teljesen őszintén elmondtam neki, hogy nyilván nem olyan, mint 20 évesen (nem hülye, ezt ő is látja), de egyébként meg teljesen jól néz ki így 30 fölött, akkor is, ha nem teszem hozzá, hogy szült két gyereket. Ha meg ezt beleveszem a képbe, akkor pláne rohadt jól néz ki, jobban, mint az anyukák 90%-a. Nekem tetszik egyébként most is, és ezt meg is mondtam neki. Nem sértődött meg a válaszon.

F31

2020. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
24%

"Egy terhesség nem egy pattanás, megváltozik tőle a nő teste, erre lehet előre számítani... aki ezt nem tudja az még kicsi a gyerekvállaláshoz, aki meg tudja és zavarja, az meg ne várja akkor hogy szüljön neki bárki.


Nem nagyon látom ebben a logikát, hogy elvárom hogy kihordjon az asszony egy gyereket, de utána meg fúúúúúj nem olyan a cicije mint 20 évesen meg nem egyből 40 kiló, így már nemteccik... ez éretlen gondolkozás szvsz."



Oké, de attól még a tények azok tények. Szült egy gyereket, de arra a tényre, hogy szült egy gyereket, még senkinek nem fog felállni a cerkája. És attól még az a tény ott van, hogy őszinteséget vár el a feleség a másiktól. A tény az tény, megváltozott a teste, de attól mert szült egy gyereket, még a változások nem mennek át pozitívba, és ezt el lehet mondani. Természetes, ha egy férfi észre veszi ezeket a változásokat, és amikor a felesége megkérdezi, hogy "Tetszik, amit látsz?" akkor nem fog hazudni és elmondja az igazat.

2020. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
44%

"arra a tényre, hogy szült egy gyereket, még senkinek nem fog felállni a cerkája"

Épp ez a lényeg, hogy abba a kapcsolatba ahol az a no.1. prioritás, hogy feláll-e a cerka a másik külsejére, abba (még) nem kell gyereket vállalni.

2020. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
15%

"Épp ez a lényeg, hogy abba a kapcsolatba ahol az a no.1. prioritás, hogy feláll-e a cerka a másik külsejére, abba (még) nem kell gyereket vállalni."


Jó, akkor egy üres, szexmentes kapcsolatba kell gyereket vállalni, mert miután megszületett a gyerek, nem szabad szexelni. Oké.

2020. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
36%

#24

Tehát szerinted valami vagy a legfontosabb prioritás ami létezik, vagy pedig semmit nem számít a világon, és tilos foglalkozni vele? Nincs köztes?

Fura felfogás, nem lehet egyszerű így élni.

2020. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
25%

"Nem nagyon látom ebben a logikát, hogy elvárom hogy kihordjon az asszony egy gyereket, de utána meg fúúúúúj nem olyan a cicije mint 20 évesen meg nem egyből 40 kiló, így már nemteccik... ez éretlen gondolkozás szvsz."


18-as válaszadónak címzem:

Mi lenne, ha nem kevernél bele mást, mint ami van? Senki nem beszélt arról, hogy bombanőnek kell lennie mindenkinek szülés után 2 perccel. Senki nem mondta. Nem arról van szó, hanem a kérdező azt kérdezi, hogy ha a nő megkérdezi, hogy "Kicsim, tetszik amit látsz?", akkor ha van negatív dolog, ami nem tetszik, azt kell mondani?


Őszinteségen alapuló kapcsolatban el kell mondani azt, amit érzel ezzel kapcsolatban. Az igazság mindig fájdalmas, ha negatív dologról van szó, de a hazugság is árthat egy kapcsolatban.

2020. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
70%

#26

Oké, de érted, erre ELŐRE lehet számítani. Elvileg egy felnőtt ember csak át tudja gondolni, hogy van-e olyan fontos a gyerekvállalás, hogy miatta az anya nem fog már ugyanúgy kinézni, nem? Ha fontosabb a nő kinézete, akkor nem kell elvárni hogy szüljön. Ha meg a gyerekvállalás a fontos és az igazi szeretet a máik felé, akkor meg nem kell fennakadni ilyeneken hogy striák meg megereszkedett mell, tehát nincs probléma.

Én se írtam sehol arról, hogy ki bombanő 2 perccel a szülés után, és ki nem. Én arról írtam, hogy felnőtt ember képes mérlegelni, hogy neki ér-e annyit a családalapítás és a kapcsolata hogy túllépjen normális anatómiai dolgokon, vagy sem.

2020. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
6%

"Oké, de érted, erre ELŐRE lehet számítani. Elvileg egy felnőtt ember csak át tudja gondolni, hogy van-e olyan fontos a gyerekvállalás, hogy miatta az anya nem fog már ugyanúgy kinézni, nem?"


De nem erről van szó, ezt értsd már meg! Attól, mert valaki elfogadja, hogy a feleségén történtek minimális változások, attól még a változások ott vannak, és van róla vélemény, lehet pozitív és lehet negatív is. Fel lehet készülni (ha fel lehet), de attól még a változások változások, vélemény meg mindig lesz. És attól, mert negatív, vagy nem pozitív a véleménye, még lehet valakinek ugyanolyan fontos a családalapítás. A kettő nem zárja ki egymást.

2020. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#28

Minimális változás meg nem zavaró és nem befolyásolja, hogy milyennek látom a másikat, tehát értelmezhetetlen "negatív változás"-ként.

2020. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el minden választ, de én is hasonló helyzetben vagyok. Én nem szültem, én beteg vagyok, és míg nem tudták kideríteni miért hízok folyamatosan normálisan tartott diéta mellett, rengeteget híztam. Romokban voltam, folyamatosan a testemmel foglalkoztam, depressziós voltam... A férjem viszont teljes válszélességgel állt mellettem, és ő őszintén megmondta hogy igen, sajnos elhíztál, de nekem gyönyörű a tested, gyönyörű a lelked, és melletted állok mindenben. Mióta ezt tudatosította bennem, azóta jobb egy kicsit, magamnak még mindig nem felelek meg de most már tudok fogyni, igaz lassan. Viszont előtte nem szégyellem magam, ugyanúgy kíván mint előtte, jobb férjét nem is kívánhatnék.
2020. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!