Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleség félelmét a város...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség félelmét a város szájától hogy lehetne lecsillapítani?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 20 éve vagyunk házasok. Mindketten gyógyszerész szakemberként indultunk, de időközben én átváltottam gyógyszerkutatásra, most már egy kutatói laboratóriumban dolgozom, tudományos vizsgálatokban veszek részt, cikkeket írok. A feleségem megmaradt a patikai gyógyszerforgalmazásnál és a magisztrális gyógyszerkészítésnél. Van egy vénlány kolléganőm, aki a szerzőtársam és kutatótársam, vele együtt végzem a kutatásaimat, több közös cikkünk is van. Hétvégente vele dolgozom még pluszban a laboratóriumban. Külsőleg és nőként egyáltalán nem vonz, de imádok vele dolgozni, mert félszavakból megértjük egymást, az egyikünk elkezd egy mondatot, a másikunk meg eltalálja az egyetlen helyes befejezést. Szakmailag abszolút egy hullámhosszon vagyunk, nagyon szeretek vele sétálni, szakmai ügyekről beszélgetni. Az estéinket és a hétvégék nagy részét együtt töltjük. Eleinte a feleségemet próbáltam ilyen sétákra rávenni, de nem volt vele szerencsém. Próbáltam vele is tudományos kérdésekről beszélni, de nem érdeklik a kutatások. Elszürkült, beszürkült, elparlagiasodott. A fő témája, amitől már kifordul a gyomrom és rosszul vagyok, hogy hány forint volt a patika napi forgalma és bevétele, valamint hogy hány vevő volt a gyógyszertárban.

Szeretem őt, mert 20 évet nem lehet kitörölni az életünkből, de lemaradt mögöttem, nem szárnyalt velem intellektuálisan. Pedig amikor átmentem a kutatóintézetbe, neki lett volna ott egy állás. Két állást hirdettek meg. De ő nem mert jönni. Jó neki a patikai langyos víz, a szakmai megrekedés.

Tegnap azt mondta a feleségem, hogy be kell fejeznem a közös sétálásokat és a közösen végzett kutatásokat a kolléganőmmel, mert pletykálnak rólunk az öreg nénik a városban, és egy-két "jóakaratú" öreg néni már bement hozzá is a patikába, hogy figyelmeztesse: nekem "viszonyom" van. Ő persze tudja, hogy nincs, tudja azt is, hogy Klári csak a kutatótársam, de a város szájának befogása miatt mégis erre akar kényszeríteni. Neki Klárival semmi baja, de a város már nagyon felfigyelt erre a kapcsolatra, ő fél a város elítélő véleményétől. Hogy lehetne meggyőzni arról, hogy tojjon a város vélekedésére?



2021. márc. 4. 21:19
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha ekkora ász vagy intellektuálisan, hogyhogy nem értesz olyan alapvető dolgot, hogy pénzből éltek és az üzletet is pénzből lehet fenntartani?
2021. márc. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
82%

Miert nem tarsasoztok kartyaztok a felesegeddel ? Vagy futtok/kirandultok egyutt. Semleges temakrol beszeljetek.


Sot most jonne jol,ha orokbe fogadnatok egy kutyat. Akar egy felnott kutyat. Akkor o lenne a tena,ot is vinni kene. Elterelodne a figyelem a mas temakrol

2021. márc. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
90%

Mondd ki vagy te hogy más emberek felé hekyezed magad? Milyen alapon?

A felesèged munkàja ugyanolyan fintos mint a tued ... sőt ... baszhatod a kutatásod ha a gyógyszert nem áruljàk.

És akkor mi van ha a feleségedet nem érdekli az a téma amit te fontosnak tartasz. Fontis? Kurvàra nem. Fontos a feleség a gyerek, a szülök. Fontos egy esti meghitt társalgás egy jó bor mellett. Fontos hogy a feleségemet boldoggá tegyem.

Te nagyon el vagy tévedve. Az ilyen szakbarbàr embereknél unalmasabb nincs.

A feleséged helyében elválnèk.

2021. márc. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Jaj, de földhözragadt itt mindenki! Milyen talajmenti szellemi szinten élnek az emberek. Mint a pénzszámolgató "kofák" a kasszánál. A primitív materiális szint. Semmi szellemi igény.
2021. márc. 5. 00:58
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

14

Szellemi igèny? Ki takarít mos főz vasal, stb odahaza. Közben szarba se veszed. Remèlem észhez kap.

Szàljàl màr le a földre.

Sajnàlom a feleséget hogy egy ilyen beképzelt hólyaggal kell együtt èlnie.

2021. márc. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt veled van a baj haver!
2021. márc. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
81%
Imadom, amikor a kerdezok megsertodnek a valaszokon. Olyan ovodas. Kedves a felhok felett lebego szobatudoskam. Te irtal ki kerdest a GYK-ra. Nem lehet, hogy megis te vagy az aki nem erti a folyamatokat es segitsegre szorulsz? Hozzank talajmentiekhez fordultal? Valami zavar akkor csak lehet az eroben, nem?
2021. márc. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
a kerdezo vagy troll vagy nagyon hulye. hiaba ‘kutato’ (allitolag..), EQ-ja nulla. csak azt nem ertem, az ilyennek minek no, amikor a tudomanyos folyoiratokba is bele tudna verni a f aszat.
2021. márc. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Így járnak azok a feleségek, akik belekövesednek a materiális értékek hajszolásába, de már 20 éve egy könyvet sem olvastak el. Aki nem művelődik, lemarad. A pénzszámolgatásról nem lehet magasröptű beszélgetést folytatni.
2021. márc. 5. 01:13
 20/42 anonim ***** válasza:
97%
de ha ennyire materialisnak meg beszurkultnek, butanak tartod a feleseged, miert is vagy meg vele? akkor gondolom, jol jon a penzszamolgatsa, amikor hazaadja a fizujat..
2021. márc. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!