Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleség félelmét a város...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség félelmét a város szájától hogy lehetne lecsillapítani?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 20 éve vagyunk házasok. Mindketten gyógyszerész szakemberként indultunk, de időközben én átváltottam gyógyszerkutatásra, most már egy kutatói laboratóriumban dolgozom, tudományos vizsgálatokban veszek részt, cikkeket írok. A feleségem megmaradt a patikai gyógyszerforgalmazásnál és a magisztrális gyógyszerkészítésnél. Van egy vénlány kolléganőm, aki a szerzőtársam és kutatótársam, vele együtt végzem a kutatásaimat, több közös cikkünk is van. Hétvégente vele dolgozom még pluszban a laboratóriumban. Külsőleg és nőként egyáltalán nem vonz, de imádok vele dolgozni, mert félszavakból megértjük egymást, az egyikünk elkezd egy mondatot, a másikunk meg eltalálja az egyetlen helyes befejezést. Szakmailag abszolút egy hullámhosszon vagyunk, nagyon szeretek vele sétálni, szakmai ügyekről beszélgetni. Az estéinket és a hétvégék nagy részét együtt töltjük. Eleinte a feleségemet próbáltam ilyen sétákra rávenni, de nem volt vele szerencsém. Próbáltam vele is tudományos kérdésekről beszélni, de nem érdeklik a kutatások. Elszürkült, beszürkült, elparlagiasodott. A fő témája, amitől már kifordul a gyomrom és rosszul vagyok, hogy hány forint volt a patika napi forgalma és bevétele, valamint hogy hány vevő volt a gyógyszertárban.

Szeretem őt, mert 20 évet nem lehet kitörölni az életünkből, de lemaradt mögöttem, nem szárnyalt velem intellektuálisan. Pedig amikor átmentem a kutatóintézetbe, neki lett volna ott egy állás. Két állást hirdettek meg. De ő nem mert jönni. Jó neki a patikai langyos víz, a szakmai megrekedés.

Tegnap azt mondta a feleségem, hogy be kell fejeznem a közös sétálásokat és a közösen végzett kutatásokat a kolléganőmmel, mert pletykálnak rólunk az öreg nénik a városban, és egy-két "jóakaratú" öreg néni már bement hozzá is a patikába, hogy figyelmeztesse: nekem "viszonyom" van. Ő persze tudja, hogy nincs, tudja azt is, hogy Klári csak a kutatótársam, de a város szájának befogása miatt mégis erre akar kényszeríteni. Neki Klárival semmi baja, de a város már nagyon felfigyelt erre a kapcsolatra, ő fél a város elítélő véleményétől. Hogy lehetne meggyőzni arról, hogy tojjon a város vélekedésére?



2021. márc. 4. 21:19
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
96%

Júj de ideges lettél :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eskuv..


A velejéig romlott, gonosz válaszolókról már itt is panaszkodtál. A képzelt menyasszonyod elég hamar megváltozott, de látom te is pályát módosítottál - tanárból hirtelen kutató lettél.

Légyszi folytasd, olyan jókat röhögök a kérdéseiden :D

2021. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
97%
Hat a lebukas gyorsan eljott. Mehetsz "kutatni".
2021. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Még ezt is be kellene linkelned, valószínűleg ezt is én írhattam ki:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Itt már egy kétgyerekes családapa szerepébe bújhattam vélhetően.

2021. márc. 5. 14:45
 34/42 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ezt nem te írtad. Mondom, hogy felismerem a gusztustalan, életidegen stílusodat. :D
2021. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
A stílusom lehet, hogy gusztustalan, de neked meg a lelked az. Rohad a posványos lelked. Beszáradt nő.
2021. márc. 5. 15:22
 36/42 anonim ***** válasza:
27%
Ideje lecserélni az asszonyt.
2021. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
95%

És a Klárika jól keres? Csak hogy megérje lecserélni a "kofát".


Amúgy a "kutatásaid" mennyit hoznak a konyhára?

2021. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, az egy dolog, hogy a feleséged csak a patikáról tud beszélni. De nem tűnik fel, hogy te sem tudsz semmi másról a TE kutatásaidon kívül? Hallottál arról a szóról, hogy kompromisszum?

Nagyon ügyes vagy, hogy így megy neked a kovalens kötések baszkurálása, de el kell ismerned, akármekkora profi vagy ebben, igenis vannak olyan témák, amikhez hozzá sem tudsz szólni, azokban meg te vagy "korlátolt".

Eleve nagyon g e c i dolog leszólni valakit, csak mert nem szívja magába az Általad Elfogadott Tudást, pláne, ha ez a valaki a házastársad. Mit is mondtatok az oltárnál? Jóban, rosszban, egészségben, betegségben együtt. Ez megvan még?

2021. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
98%
Őszintén? Én is gyógyszerkutató vagyok, de én nem patikusból avanzsáltam azzá, hanem vegyész diploma után megcsináltam a PhD-t. Addig olvastam, hogy "nem szárnyalt velem intellektuálisan" és kis híján elokádtam magam. Esti séta a kutatásról beszélgetve? Mi vagy te, egy kiba**ott bölcsész? Biztos, hogy nem provokációnak szántad? Ez rohadtul nem életszerű. A férjem rákkutató, könyveket ír a cikkek mellett, de cseszd meg, nem erről beszélünk otthon. Én azt értem, hogy kell a szellemi összhang, de te egy kis sznob köcsög vagy. A feleségedet meg nem szereted. Szállj már le a földre ember, ne égesd a kutatókat.
2021. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
95%
39-es vagyok. Amúgy milyen kutatóintézet az, ami akkora városban van, ahol mindenki ismeri egymást? Kb.úgy írod le, mint egy közepes méretű falut.
2021. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!