Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleség félelmét a város...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség félelmét a város szájától hogy lehetne lecsillapítani?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 20 éve vagyunk házasok. Mindketten gyógyszerész szakemberként indultunk, de időközben én átváltottam gyógyszerkutatásra, most már egy kutatói laboratóriumban dolgozom, tudományos vizsgálatokban veszek részt, cikkeket írok. A feleségem megmaradt a patikai gyógyszerforgalmazásnál és a magisztrális gyógyszerkészítésnél. Van egy vénlány kolléganőm, aki a szerzőtársam és kutatótársam, vele együtt végzem a kutatásaimat, több közös cikkünk is van. Hétvégente vele dolgozom még pluszban a laboratóriumban. Külsőleg és nőként egyáltalán nem vonz, de imádok vele dolgozni, mert félszavakból megértjük egymást, az egyikünk elkezd egy mondatot, a másikunk meg eltalálja az egyetlen helyes befejezést. Szakmailag abszolút egy hullámhosszon vagyunk, nagyon szeretek vele sétálni, szakmai ügyekről beszélgetni. Az estéinket és a hétvégék nagy részét együtt töltjük. Eleinte a feleségemet próbáltam ilyen sétákra rávenni, de nem volt vele szerencsém. Próbáltam vele is tudományos kérdésekről beszélni, de nem érdeklik a kutatások. Elszürkült, beszürkült, elparlagiasodott. A fő témája, amitől már kifordul a gyomrom és rosszul vagyok, hogy hány forint volt a patika napi forgalma és bevétele, valamint hogy hány vevő volt a gyógyszertárban.

Szeretem őt, mert 20 évet nem lehet kitörölni az életünkből, de lemaradt mögöttem, nem szárnyalt velem intellektuálisan. Pedig amikor átmentem a kutatóintézetbe, neki lett volna ott egy állás. Két állást hirdettek meg. De ő nem mert jönni. Jó neki a patikai langyos víz, a szakmai megrekedés.

Tegnap azt mondta a feleségem, hogy be kell fejeznem a közös sétálásokat és a közösen végzett kutatásokat a kolléganőmmel, mert pletykálnak rólunk az öreg nénik a városban, és egy-két "jóakaratú" öreg néni már bement hozzá is a patikába, hogy figyelmeztesse: nekem "viszonyom" van. Ő persze tudja, hogy nincs, tudja azt is, hogy Klári csak a kutatótársam, de a város szájának befogása miatt mégis erre akar kényszeríteni. Neki Klárival semmi baja, de a város már nagyon felfigyelt erre a kapcsolatra, ő fél a város elítélő véleményétől. Hogy lehetne meggyőzni arról, hogy tojjon a város vélekedésére?



2021. márc. 4. 21:19
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
96%
Ez olyan, mintha egy noi fuzetes regeny elso fejezete lenne.
2021. márc. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
95%
Már megint itt nyígsz te magát intellektuálisnak képzelő kis kan? 😃
2021. márc. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Ez nem a 5+3 éves csávó?
2021. márc. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
96%

Jaj már megint ez az ember :D most éppen kutató vagy?

Ha valaki nem ismerné, időnként feltesz ide egy kérdést, aminek az a lényege, hogy a nem létező feleségét mennyire lenézi, mert az "kis rendeske" lett, pedig régen szellemes és egyedi volt, intellektuális beszélgetéseket tudtak folytatni, most meg olyan mint az átlag nők.

2021. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

Miről beszélsz te utolsó válaszoló? Nem, sajnos nem olyan, mint az átlag nők. Az átlag nő - remélem - tud a férjével lépést tartani, nem gyepesedik be. Nagyon rossz azt látni, hogy egy nő ennyire feladja a haladást, és se könyv, se színház, se zenehallgatás nincs az életében, csak a patika forgalma és a kassza simogatása tölti ki a tudatát. Ezt a "rendeske" dolgot nem értem. Én rendes próbálok lenni hozzá, ő is az volt addig, amíg nem akarta megtiltani a Klárival való sétálgatást.

Egy házasság arról szól, hogy együtt fejlődünk, de ha valaki megáll a fejlődésben (legyen szó akár férjről, akár feleségről), és minden beszélgetési próbálkozásra csak ásítozik, egyetlen témája az akciós vásárlás, az bizony rosszul sáfárkodott valamivel. Túlontúl szellemes és egyedi sose volt a feleségem, én ezt nem írtam róla, nem tudom, honnan veszed, de törekedhetett volna a fejlődésre, előtte is ott volt a lehetőség.

2021. márc. 5. 12:03
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Visszakeressem az egyik korábbi kérdésedet hasonló témában:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..

2021. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Nincs időm végigolvasni a kérdésre írt válaszokat, de magát a kérdést elolvastam. Érdekes história, de köszönőviszonyban sincs az én esetemmel. Nekem semmi bajom sincs a lekvárfőzéssel és a befőtteltevéssel, ha közben tud beszélgetni velem a kultúráról, a szakmáról, a kutatásaimról.

De egy dologért mégis jó volt, hogy felhívtad erre a kérdésre a figyelmemet: mások is járnak hasonló cipőben, mint én ezek szerint. Ez egyben figyelmeztetés az összes feleségnek: nem elég egy férfit megszerezni, meg is kell tudni tartani! Nem szabad elkényelmesedni, elslamposodni egy házasságban! Haladni kell a férj mellett. Sok asszony ezt nem akarja megérteni, utána meg csodálkozik, hogy a férje más nőkkel beszélget szívesebben.

2021. márc. 5. 12:31
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Na ne mondd :D A tenyérbemászó, életidegen stílus, a szóhasználat, a mondatok felépítése, minden egyezik. Meg az, hogy egy elképzelt feleségen keresztül próbálsz beszólni a nőknek. Egy vesztes incel vagy te, nem más, "kutató úr" :)
2021. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy incelként valóban boldogabb lennék. De egy dolognak örülök. Lehet, hogy a feleségem pénzfixált, begyepesedett, elszürkült, de legalább nem gonosz és rosszindulatú, mint te. Borzasztó lehet olyan lelkülettel élni, ahogy te élsz. Sajnálom a környezetedet, a családodat. Egy velejéig romlott, megkeseredett, meggonoszodott, gyanakvó nővel egy családban élni - maga a pokol.
2021. márc. 5. 12:45
 30/42 anonim ***** válasza:
95%
Egoista, lenéző faszival viszont egy álom lehet a házasság.🤷‍♀️
2021. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!