Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki mit szólna, ha a párja azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit szólna, ha a párja azt mondaná, hogy csak akkor lehet szó házasságról, ha házassági szerződést írtok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 08:15
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
81%

Örülnék neki.

Azzal kezdeném hogy nem mosok főzök takaritok csak ha kedvem van.

Ha megcsal az x összegbe fog neki kerülni.

Egy rakat egyéb pontot fel tudnék sorolni ha neki ez kell.

2021. márc. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
94%

Én korrektnek tartom.

De ez persze nézőpont kérdése.

Ha mind a két félnek van 'saját vagyona' akkor célszerű.

Nem tartom hülyeségnek, mivel, ha később bármi adódik, akkor legalább azzal nincs gond, hogy az osztozkodás hogyan lesz.

Nem érzelmi kérdés, tehát még egyszer, NEM érzelmi kérdés.

2021. márc. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
98%
Engem nem zavarna, örülnék neki, hogy van ennyire racionális, és a rózsaszín ködön is túllát. Ha minden rendben megy, ez a papír a büdös életben nem kerül elő a fiókból. Ha meg úgy alakul a történet, hogy mégis végeszakad, akkor milyen jó, hogy gondoltunk rá előre, és nem akkor kell nekiállni vitatkozni.
2021. márc. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
32%

Ha vàlni akar, annak fuggvényében hogy hány évet vett el a fiatalságombol megint x összeg szorozva az évek szàmával.

Ha gyerekkel szivatott meg akkor azokrol is le tudnék fektetni jo kis szabályokat.


Sztem en jo kis szerzodest össze tudnék dobni nagyon gyorsan :D

2021. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
87%

Ma már csak így csinálnám. 20 évesen még naiv voltam és belementem, hogy papír nélkül minden megtakarításomat a házra költsük, ami az ő nevén volt. Mert hittem, bíztam, vakon. Hiba volt. 28 évesen úgy jöttem el a házból, hogy csak a bútoraimat hoztam el, nyilván nem fogom a csempét felverni vagy a parkettát felszedni, sem a beépített konyhabútort szétcsapni azért, mert nem vihetem el. Kb. 2 millió forintom bánta a dolgot.


39/N

2021. márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
83%
Alap. Amit hozott/hoztam az saját tulajdon. A közös életben szerzett javak meg közösek. Mi ebben a kivetni való?
2021. márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
84%

'Ha gyerekkel szivatott meg ' ezen felkacagtam.

Egy gyerekkel mégis hogyan lehet szivatni valakit?

Hiszen ketten voltak ott amikor 'készült'...

Csak kérdezem.

'hány évet vett el a fiatalságombol' amennyit odaadtál neki, annyit vett el...

Jó alap lehetne egy szerződéshez, aha... :D

2021. márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
92%

Huszonévesen csalódott lettem volna, így félidőben járva már támogatom.

A közös gyerek felnevelésével töltött időt, fáradtságot természetesen belevennénk.

2021. márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nagyon fontos lenne, hogy hogyan mondja, valószínűleg belemennék.


De alapvetően szerintem nem lenne rossz ötlet a házasságkötés előtt, mikor bemész az anyakønyvvezetőhöz, mindenkivel hazaküldetni a hatályos házassági szerződés szövegét (ha nem írsz házassági szerződést, akkor a sablon házassági szerződést kötöd). Igaziból furcsa, hogy egy thome telefon szerződésnél felhívjuk rá a figyelmet, hogy minden részt olvass el, mert akár több százezer forintot bukhatsz, míg egy házasságkötést lazán végigcsinálsz úgy, hogy ötleted nincs mit írsz alá.

2021. márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
35%

7. Ugy, hogy aztan x ev mulva otthagy veluk a sz.rban es nem veszi ki a részét abbol amit vállalt. A gyerekneveles kokemeny melo.

Plusz miatta kell viselni az egyedulállok anya statuszt romlik a piacképessegem mig a pasiknál ilyen nincs. Ejjel nappal dolgozhatnak szittert se kell fizetniuk válás utan.


En szitterdijat is kernék ha nevelnem kene a kölykeit nelkule.

2021. márc. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!