Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez így fair velem szemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így fair velem szemben?

Figyelt kérdés
A férjem fizeti pár éve a szülei lakáshitelet, ha lejár, neki fogják ajándékozni a lakást. Na de az én fizetésem is a közösbe megy, mégis azt mondják nekem nem jár tulajdon rész a házból. Ez így jogos részükről vagy valjak el?

2021. máj. 11. 19:19
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
48%

Jaj 30-as mit számít? HÁZASOK. Miért kell a férjnek külön vagyon? Arra készül, hogy elválnak és legyen egy lakása? Vagy kiadja és a bérleti díj csak az övé, amit magára költ el? Minek házasodik az ilyen ember?


Rohadtul filléresek vagytok már boccsi.

2021. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Ő félmillión felül, én minimálbért. De szerintem elég erős érv az, hogy házasságot kötöttünk. Én szerintem jogosan érzem azt, hogy csak telnek az évek, de nem együtt építjük az életünk. Hanem ő epiti magának és engem bármikor üres seggel elkuldhet.
2021. máj. 11. 22:54
 33/39 anonim ***** válasza:
28%

31-es. Nem külön vagyonra készül a férj ,te szerencsétlen.

Legyen akkor külön kassza.

Hisz így is a férj dupla annyit ad be ,mint a nő.

Most miért nem szajkózzátok a külön kasszát.

Kérdező, te meg válj el. Tuti te jársz jobban... . Ja még sem.

2021. máj. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
15%

Istenem, némely embertől a hányinger kap el.

Ha megtehetném, hogy szüleim hitelét fizessem, hogy ne nyomorogjanak, meg éljenek egy kicsit a szaros nyugdíj mellett, simán megtenném.


Örülhetnél inkább, mert ha a hitel nincs fizetve anyukaék mennének a nyakad rá, mivel valószínű nem lenne hova menniük.

Válj el anyukám, ha ennyire böki a csőröd, hogy férjed gondoskodik a szüleiről,mert ertekrendben nagyon nem klappoltok.

2021. máj. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
36%

Ha százalékosan nézzuk lehet a no a mindenèt beleteszi a kozosbe 100%-ban, a pasi meg nem mert elvon belőle magának/a szuleinek. Ez már eleve érdekes.

Kozben a nőnél az is lehet hogy az ő szulei meg nem elvesznek, hanem adnak.


Szoval amig a nő mindenét beleadja a hazassagba a pasi nem, annak igye altalaban az a végr hogy az egyiknek semmilye nincs, ki van használva, a masik meg él mint hal a vizben


Parkapcsolatokban ez mèg normalis is, de házasságban nagyon nem az, hogy az egyik ki van zsigerelve.

2021. máj. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

*én a fizum 2/3-át bele se tenném ezek után hanem gyujtenèk én is ingatlanra akár befektetésnek is.

Én biztos nem áldoznèk bele mindent ebbe ilyen ember mellett aki elvon a kozosbol. Akkor én is elvonnèk.

2021. máj. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
69%
33-as. 1. te vagy a szerencsétlen. 2. házas vagy? Mi értelme vkinek megházasodni, hogy félti a pénzt a házastársától? A kérdező nem tehet róla, hogy minimál bért visz haza, egyszerűen olyan szakmát választott, ami kevesebbet fizet. Ha ennyire félted a pénzed, akkor kuporgass csak lúzer.
2021. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

De milyen már ez a házasság? És ha gyerekkel otthon lennél 0 fizuval, akkor sem lennél jobb helyzetben és normális esetben a közös az közös. Mi értelme összházasodni ha már az első nézeteltérés után válni akarsz?

Másrészt Ha minimál béred van akkor gondolom úgy a helyen el megy a mindennapokra, nem is értem milyen jogon követelsz önrészt a lakásból. Esetleg spórolj magadnak

2021. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Elválnék,ezen kívül is.
2021. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!