Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem háztartásbeli és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem háztartásbeli és vegán, 2 lányunk szintén. Mennyire "várhatom el", hogy nekem külön főzzön húsos kajákat?

Figyelt kérdés

Régen sütött néha húst meg vegetariánus kajákat is csinált, a sajtot meg a tejfölt szeretem, ez a vegán étrend nekem kicsit "sok" azazhogy kevés. Mióta mindkét lányunk áttért a vegán étrendre, nem csinál húst, egyáltalán.

Azt mondja, neki túl sok hogy 2 menüt főzzön mindennap, amit egyrészről megértek. Néha eszembe jut h gyorsan grilleznék vmi csirkemellet legalább, de a hűtőből is száműzve lett minden ami hús vagy tejtermék, mivel a bevásárlást is ő intézi.


2021. jún. 21. 20:22
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2021. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem is minden nap, de szerintem elvárható és az nonszensz, hogy mivel ő épp zebrát játszik, így a te igényeid mennek a kukába. Ha már nem főz két személyre, a minimum, hogy megoldjátok, hogy legyen otthon valamilyen hús neked.
2021. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
88%
Bevásárolni bevásárolhatna, főzni viszont gondolom te is tudsz.
2021. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
57%

Szóval hárman vannak egész nap otthon.


Elismerem, a háztartás is kemény munka, de ha ott vannak rá hárman, és okosan elosztják egymás között, akkor simán megtehetné hogy neked is összedob valamit. Gondolom még nem is kell minden áldott nap, mert tényleg vannak nagyon finom vegán ételek, de na.

2021. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, de fogsz egy muanyag dobozt, kijelolod hogy ez matol a tied, berakod a hutobe es veszel bele sonkat, csirket stb es fozol magadnak
2021. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
50%
Azért ne egy vegán sütögessen már neked húst. Ha elvi alapon az, nem fog húst sütni senkinek. Jó hír: te is meg tudod magadnak csinálni és meg tudod venni a húst és kijelölöd a hűtőben a polcot vagy dobozt, hogy az a tiéd. Hogy lehetsz ennyire életképtelen?
2021. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
64%
Igen ez esetben , minimum heti 1x elvárható, mondom minimum, hogy neked hús ételt is készítsen.
2021. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
#6 Régen csinált húsos kaját, illetve a leírás alapján csak azt hozta fel, hogy ez neki túl sok, nem azt hogy ellenezné.
2021. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
93%

Elvárni elvárhatod, csak épp lehet, hogy csalódni fogsz.

Jobb lenne megbeszélni ezt a feleségeddel. "Figyelj, Gizi, én csodállak, hogy képes vagy kizárólag növényi étrenden élni, de én éhes maradok. Nekem szükségem lenne húsra, tejtermékekre. Hogyan oldjuk meg? Vásárolsz nekem való alapanyagot és főzzek magamnak, vagy főzöl nekem húsos ételeket?" Szerintem nagyjából ilyen egyszerű.

2021. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
32%

Egy papucs vagy. Csapj az asztalra. Te tartod el őket és szarba se nèznek.

Sajnos sok ilyet ismertem, rossz vège lesz.

A cigány annak a nótàjàt jàtsza el aki fizeti.

2021. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!