Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem háztartásbeli és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem háztartásbeli és vegán, 2 lányunk szintén. Mennyire "várhatom el", hogy nekem külön főzzön húsos kajákat?

Figyelt kérdés

Régen sütött néha húst meg vegetariánus kajákat is csinált, a sajtot meg a tejfölt szeretem, ez a vegán étrend nekem kicsit "sok" azazhogy kevés. Mióta mindkét lányunk áttért a vegán étrendre, nem csinál húst, egyáltalán.

Azt mondja, neki túl sok hogy 2 menüt főzzön mindennap, amit egyrészről megértek. Néha eszembe jut h gyorsan grilleznék vmi csirkemellet legalább, de a hűtőből is száműzve lett minden ami hús vagy tejtermék, mivel a bevásárlást is ő intézi.


2021. jún. 21. 20:22
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
72%

"Jó hír: te is meg tudod magadnak csinálni és meg tudod venni a húst és kijelölöd a hűtőben a polcot vagy dobozt, hogy az a tiéd. Hogy lehetsz ennyire életképtelen?"


Egyetértenék a dologgal, ha a nő nem lenne háztartásbeli.

Vagy háztartásbeli valaki, és akor vállalja a család ellátását (ebbe pedig az is beletartozik, hogy számára is megfelelő ételt készít), vagy nem lesz háztartásbeli, hanem elktakarodik dolgozni és vagy mindenki főz vagy rendel magának.

2021. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
7%
FÉRFI vagy te????
2021. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
54%
Bár nálunk nincs ilyen konfliktus, a párom (nő) számára teljesen természetes, hogy olyan kaját csinál, amit én (férfi) szeretek. Mondjuk nincs velem nehéz dolga, mert pár kivételtől eltekintve bármit megeszek. Kicsit olyan érzésem van, hogy az asszony a jó dolgában megbolondult, és te ezt eddig hagytad, és most nem tudod hogy szerezd vissza a helyed. Én azt mondanám hogy vállald fel a konfliktust, különben füvet eszel egész hátralevő életedben.
2021. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
56%
Teljes mértékben elvárhatnád, hogy számodra megfelelő főttkaja is legyen otthon mindig. Elvégre nem vegánként ismerted meg. Azért mert ő változott, nem veheti semmibe a te ízlésedet, étkezési szokásaidat.
2021. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
31%

Ahelyett, hogy kimennének kicsit legelészni, telepakolják gazzal a hűtőt hús helyett. :D

Ha ráadásul kemény fizikai munkát végzel elvárható lenne, hogy gondoljanak rád is. Azzal a biogyásszal nem lehet kibírni.

2021. jún. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
76%
Ha ennyire vegán lennék, de a férjem nem, nyilván főznék rá olyanokat, amiket ő szeret,hiszen ő nem tehet arról, hogy én ezt az életmódot választottam. Ráadásul semmi olyan nincs a hűtőben, amit a kérdező szeret. Elég gáz a feleség viselkedése. Egy család, nem? Oké, a kérdező is tud főzni, meg bevásárolni és ha mindenki külön főz magának, akkor már pont olyanok is, mint albérletben a lakótársak. A feleség önző, ennyi.
2021. jún. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
30%

"És kutya kötelessége azt főzni, amit a kenyérkereső megparancsol."


Tehát aki otthon van, az megvan fosztva a szabad akarattól. Szép dolog a házasság.

2021. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
21%

"A nő háztartásbeli. Nem dolgozik. Azért úgy kicsit más a helyzet."


Azért nem más, mert ha én ilyen kis csicskaférjet akarok... hány férfi menne bele, hogy az legyen az élete célja, hogy engem etessen? El tudod ezt képzelni fordított nemekkel? Mert lehet hazudni, ez esetben az lenne, hogy a nőnek mondaná mindenki, "most azt az egy húst ki tudod sütni magadnak, a férjed egész nap otthon dolgozik, stb"

2021. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
77%

Háztartásbeli. Nem dolgozik. Otthon van. Te veszed meg a kaját. Kapd már össze magad és csapj az asztalra! Nehogy már az ne egyen, aki dolgozik.


Én is vegán vagyok, dolgozok is ráadásul, de szoktam/szoktunk húst is főzni. Nem szeretem csinálni, utálok hozzányúlni is, de megcsinálom a másik kedvéért. Jól beválasztottál...

2021. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
79%
Én nem eszem húst/tejterméket, de a páromnak főzök ilyet, ha kéri. Mivel otthon van egész nap, ráér
2021. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!