Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban szex?

Figyelt kérdés
Házas 40 feletti férjek, feleségek! Nálatok hogy zajlik a szex konkrétan? Megelőzi azt egy földöntúli kedveskedés, mindent megcsinálok, jól viselkedem, stb. több napos tortúra? Ha helyzet van, akkor ki mit csinál? Milyenek a körülmények? Van valamiféle előjáték? Egymáshoz nyúltok? Van csók? Orál?

2021. okt. 29. 23:12
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
84%

Írtad, hogy 40 felett vagytok. Szerintem a feleségednek hormonális problémája van, azért nem érdekli a szex! Lehet, hogy a perimenopauza szakaszába lépett, nem termel elég hormont. Hormonszint vizsgálat (vérvétel) kellene neki. Gondolom ezért van a béka feneke alatt a libidója.

A másik lehetőség: te mennyire törődsz magaddal és a házasságotokkal? Sportolsz vagy el vagy hízva, mennyire adsz magadra? Szoktad randira hívni a feleséged, vagy csak háziasszonyként funkcionál? Szoktál bókolni neki? Tettekkel is bizonyítod neki, hogy fontos számodra? Nagyon kiábrándító tud lenni, némelyik pasas, amelyik az asszonyra panaszkodik, miközben az ürge elhanyagolja a megjelenését, testi higiéniáját, a párkapcsolatáról nem is beszélve!

2021. okt. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, mert te ezt tűröd x éve. Akkor mi a problémád? Én kilenc hónap után kidobtam az exemet, nem még gyereket is vállalok vele. :D
2021. okt. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
100%
A horror, amit leirsz, nem az eletkor, es nem a kozosen eltoltott evek kovetkezmenye.
2021. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
Sehogy. F 43
2021. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:
Neki csak a gyerek a fontos, az összes idegszála ő körülötte forog. Nem érzem hogy elhanyagolnám magam, nem sok felesleg van rajtam. Szerinte ilyen korban már senki sem szexszel csak akik ennek élnek. Azon kívül mindenki kamuzik. A havi egy szex csak este 10 után lehet, ahol másfél óra kapargatás után, fél 12-kor kezdődhet. Ekkor már mindketten hulla fáradtak vagyunk, maga a dugás meg 5 perces. Én inkább abbahagyom, mert egy pozícióba reszelés se nem izgató a sötét szobában, se nem kényelmes. Misszionárius ami mehet. Napközben kizárt, mert az a napszak a napi tevékenységekről szól, meg hát szerinte ott a gyerek is. Ha mondom hogy menjünk a fürdőszobába, az szerinte nem pálya.
2021. okt. 30. 14:50
 16/57 anonim ***** válasza:
100%

De most akkor ő nem hajlandó semmit tenni, viszont elvárja, hogy te előtte 1.5 órán keresztül simogasd?

Mert gondolom a testvakargatás a simogatás lenne :)

2021. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
100%

Mélységesen megértelek. Mi 16 éve vagyunk együtt és 3 gyermekünk van. Nálunk a férjem a számítógépes játékokra kattant rá. Ez talán még rosszabb, mintha egy szerető lenne a képben. Én a legutóbb megkaptam, hogy már túl rég vagyunk együtt, más se csinál semmit ennyi év kapcsolat után. Próbálkozni már csak ritkán merek, mert már túlságosan is rosszul esik, hogy koppanok.

Utoljára tegnap estem pofára, mert hamar lefeküdt mellém, én idióta meg azt hittem, hogy esetleg lesz valami, de kiderült, hogy a haverjaival hajnalra beszéltek meg valami közös játékot és ki akarta magát pihenni. Annak az egynek örülök, hogy bőgés nélkül megálltam amíg elaludt. Utána meg lementem a pincébe és kisírtam magam. Továbbra is nagyon szeretem de azt be kell látnom, hogy a szex jobban hiányzik mint gondoltam. Folyamatosan próbálok vele beszélni a dologról, de a végén vagy megsértődik és elvonul vagy úgy állítja be hogy én vagyok a nimfomán. Próbáltam vele elmenni párterápiára, de csak addig partner, amíg csak beszélünk róla, amint menni kéne már felesleges pénzkidobás az egész...

2021. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
73%
17-es, ilyen esetben semmi lelkifurdalasom nem lenne és szeretőt tartanék és nem is nagyon titkolnam. Bírom az ilyen latszatkapcsolatokat.
2021. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
#18 igazad van de ott van neki a 3 gyerek. Leírta. Szerintem ezért is nem lép! Más az ahol nincsenek gyerekek!
2021. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam, hogy váljon.
2021. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!