Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban szex?

Figyelt kérdés
Házas 40 feletti férjek, feleségek! Nálatok hogy zajlik a szex konkrétan? Megelőzi azt egy földöntúli kedveskedés, mindent megcsinálok, jól viselkedem, stb. több napos tortúra? Ha helyzet van, akkor ki mit csinál? Milyenek a körülmények? Van valamiféle előjáték? Egymáshoz nyúltok? Van csók? Orál?

2021. okt. 29. 23:12
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Mègpedig?
2022. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
Változás?
2022. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Kérdező, de akkor legalább írd is már le, hogy milyen változások vannak. :)
2022. márc. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:

Boccs, eléggé el voltam foglalva!

Igazából én sem tudom mire vélni, de 180 fokos fordulat állt be. A szinte szexmentes feleségemből egy vadállat lett, elszálltak a gátlásai, ő kezdeményez, orgazmus hegyek vannak nála. A poén az, hogy ő sem érti. Lehet hogy beállt nála vmi hormonális változás, másra nem tudok gondolni. Most meg kezdem azt érezni, sok lesz már a szexből! 😂 Mondjuk ez legyen a legnagyobb baj... 😉

2022. ápr. 5. 18:37
 55/57 anonim ***** válasza:
20 év Aszexualitás után? Azért nem egyik napról a másikra? Valami előzményének ennek lennie kell. Mi történt ami kiválthatta?
2022. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Lehet hkgy szerető…
2022. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:

Szerető? Ki van zárva. Nem tudom, azt mondta hogy nézett valami filmet a netflix-en, majd rákattant, bejött neki az erotikus téma. Fura nekem is, egyáltalán nem olyan mint volt. Már lehet vele a szexről beszélni, sőt ő hozza fel. Az ágyban is mintha kicserélték volna. Gőzöm sincs a miértekről, én nem csinálok mást és máshogyan mint eddig. Ő sem érti, azt tanácsolta hogy addig használjuk ki ezt az állapotot amíg megvan.


A szerető azért van kizárva, mert dolgozik, majd megy a gyerekért. Ide nem férne bele senki, meg egyáltalán nem kíváncsi másra ilyen téren. Főleg úgy, hogy a szex nála tabu volt. Igazából ha így alakult nem is érdekel a "miért", elég kerek lett így az életünk minden téren. Erről is sokat beszélgettünk az elmúlt pár hónapban.

2022. ápr. 18. 18:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!