Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban szex?

Figyelt kérdés
Házas 40 feletti férjek, feleségek! Nálatok hogy zajlik a szex konkrétan? Megelőzi azt egy földöntúli kedveskedés, mindent megcsinálok, jól viselkedem, stb. több napos tortúra? Ha helyzet van, akkor ki mit csinál? Milyenek a körülmények? Van valamiféle előjáték? Egymáshoz nyúltok? Van csók? Orál?

2021. okt. 29. 23:12
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:

17. Sajnos én is azt látom, hogy nem egyedi az esetem. Gondoltam már a válásra, de közel az ötvenhez családos férfi létemre ez vakvágány lenne. MEg hát igazából semmi kedvem sem lenne már ismerkedni, arról nem is beszélve hogy nem vagyok már a nők álma. Van családom, eddig arról szólt az életem hogy felépítsek egy biztos alapot. Sajnos arra jöttem rá, hogy mindennek ára van, az hogy minden kerek legyen abban nem hiszek. Biztos izgalmas lehet egy új kapcsolat, de meddig? 3 évente mindig új kapcsolat? Vagy szerető? Nem sok értelme van hosszú távon.


Itt van a 17-es. Nincs otthon szex, pedig vágyik rá. Nálunk dettó. Oké, legyünk egymás szeretői, de valószínűleg lelkileg ez nekünk nem menne. Minket nem ilyen fából faragtak. Ő sem fogja otthagyni a férrjét, a három gyerekét, nem fogja eldobni magától azt, amit eddig elért fizikálisan, lelkileg. Én sem. Könnyű kimondani hogy tarts szeretőt! Válj el! Vannak akiknél ez csak egy szimpla döntés, jó nekik. Én ennél sokkalta mélyebb érzésű vagyok. Ez van.

2021. okt. 30. 19:47
 22/57 anonim ***** válasza:
#18 igazad van
2021. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

A szexualitással az a baj hogy nem lehet megjátszani, vagy ha igen, az mindkét félnek extra kínos. Tök mindegy hor hormonszint, vagy csak nem vonz a másik szexuálisan, vagy mint ember, az elszenvedőnek elég fájó.


Mi ma beszélgettünk egy utazás során, a téma a férfiak, nők, társas kapcsolatok, tulajdonságok stb. volt. Milyennek kellene lennie egy férfinak, na ez egy kissé érdekes volt számomra! Mindennel egyetértettem, viszont feltűnt, hogy olyan férfi tulajdonságokat emelt ki, ami rám nem jellemző.


Azt mondta, hogy egy férfi legyen vezető minden körülmények között, egy nő rábízhassa magát. Ezzel nálam az a baj, hogy demokratikus vagyok, mivel házasság, így a megbeszélés híve vagyok. Ha önállóan döntöttem, mindig megkaptam azt, hogy ezt hogy gondoltam. Szerinte nem kell lemenni senkivel sem barátságos hangnembe, tartani kell mindenkivel a távolságot. Én pont hogy barátságos ember vagyok. Egy férfi ne pazarolja el az idejét haszontalan felesleges dolgokra, ugyanis mindennemű hobby az. Ezek után már sértőnek találtam az egészet, mivel mintha ellenem beszélne. Diplomás ember vagyok, jó munkám van, a család anyagi és érzelmi biztonságban van.


Most komolyan, az a baj hogy nem vagyok egy bunkó paraszt? Ja, azok sem tetszenek neki. Összeveszés lett a vége, nem szoktam kiabálni de most megtettem. Megmondtam neki, hogy h*lyének és semminek néz, egy sz*r alaknak, egy értéktelen senkinek. Persze ez nem így van, mondta. Hogyne, az amit nyújtok az jó, de neki az a fajta pusztító őserő kell, ami a tömény férfi. Felőlem innentől kezdve elmehet a peetsába. Én sosem vágnám még indirekt módon sem a fejéhez, hogy nekem meg a nő kedveskedő, érzelmes, kellemes meleg rezonanciákat árasztó személy, aki érdeklődő, óvó. Az a baj, hogy innentől kezdve azt látom benne, hogy egy magam fajta pojácával ő nem áll le. Már pedig én nem leszek egy tirpák paraszt, csak azért hogy férfiasabbnak tűnjek. Nekem sosem volt gondom az emberi kapcsolataimmal, sem nőkkel, sem férfiakkal, sőt, nagyon kevés az az ember, aki negatívan nézne rám.

2021. okt. 30. 21:08
 24/57 anonim ***** válasza:
Milyen 3 évente új kapcsolat???? Itt agonizalsz egy nő mellett, aki nem néz férfinek és el nem engednéd, mert jó nő és a büdös életben nem lesz még egy ilyened. A probléma csak ott van, hogy ez a nő nem a tiéd. Jó eséllyel szeretővel megoldja a vágyait, téged meg kihasznál anyagilag. Nem tudom minek nyavalyogsz itt visszatérően. Már a gyerek születése előtt is ez volt a helyzet, ez a nő sose kívánt téged, de muszáj volt magad mellé kötni még egy gyerekkel is.
2021. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, úgy őszintén, hogy kerültetek ti össze? Mert hogy egyikőtök sem a másikat keresi a másik nemben, az egyértelműen látszik a #23 kommentedben.
2021. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
36%

gondolom, ez régebben másképp volt, de megváltozott.

40-es párok még messze nem öregek, 60-sok is dugnak.


szval sztem gyakorolj önkritikát.

állj rá a mérlegre, mennyit mutat?

ehhez képest milyen magas vagy?


testtömeg-indexedet ki tudod számolni, lásd google, a fenti paramétereket kell beütnöd a rubrikába.


amennyivel túlsúlyos vagy, akkor ez összefüggésben lehet.

mondod, nem sokáig bírod a pózt.

mert kövéren nehéz is bírni.


és ő lehet azért nem akar lefeküdni veled, mert már nem tart szexuálisan vonzónak.


teljesen felháborít, h. itt egyesek a feleségedre tolják az egészet, biztos a hormonok.


nem, sztem induljunk ki belőled, mert te tetted ezt szóvá itt.

szval ha el vagy hájasodva, akkor még az a havi 1 is megterhelő lehet neki, és nem véletlenül sötétben hajlandó csak rá.


ha korábban volt orál, de most nincs, az szintén a testi dolgokkal vagy higiénével függhet össze.


egy dagi bármennyit suvickolja magát, más a testének a kipárolgása, többet izzad szex közben, még az ondója íze is megváltozik,.

tehát sportolni kéne, egészségesen étkezni, adni magadra.

2021. okt. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
26%

26-os, kezdettől fogva így vannak, felismerem már a stílusáról. Legalább 4 éve átlag félévente kiönti itt a szívét, aztán semmit sem változtat.

Álmai nőjét vette feleségül, aki kezdettől fogva totál frigid. Lehet, hogy alapból is frigid az a nő, de az is lehet, hogy egyszerűen csak hozzáment anyagi biztonságért vagy nem tudom milyen érdekből, de sose vonzódott a pasihoz, ez fix.

Kezdettől fogva undorodik a szextől, havi egyszer ha szétteszi sötétben, akkor az csoda. Van valami beütése annak a nőnek, ha közel 20 éve így él, annak ellenére, hogy állítólag nagyon szép nő. Ha tényleg az, akkor biztos, hogy mentálisan nincs rendben, találhatott volna olyat is, akihez tud szexuálisan vonzódni. Nekem is volt elég komplexusom, vallási tilalmak, a saját testemmel kapcsolatos undor, de amikor jött egy olyan pasi, aki szexuálisan vonzott, le se tudott magáról vakarni az ágyban. Volt olyan partnerem is, akivel jobb híján voltam együtt, na ő elmondhatja, hogy még ennél a nőnél is frigidebb voltam vele az ágyban. 4 évig kínlódtunk egymás mellett, fél év szakítással közben, az első 2,5 évben kimerült annyiban a szexuális életünk, hogy a két kezemen meg tudnám számolni, hányszor hagytam, hogy reszelgessen 10-15 percig, az is sok volt. Utána a maradék 1,5 évben már hozzám se érhetett. Érdekből voltam vele együtt, mert egyedül nem tudtam volna fenntartani a házat. Ő is érdekből viselte ezt el.

Aki eltűri ezt a fajta szexmentességet, az érdekből tűr, de akkor ne nyavalyogjon itt állandóan. Aki élve el akarja temetni magát, az temesse el, de ne sajnáltassa magát, senkit nem érdekel.

2021. okt. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
77%

#26-os

#11 vagyok. Én írtam a női hormonokat mit egy lehetőséget! Mert ez is egy opció! Nem toltam a nőkre semmit, én is nő vagyok negyven felett, tudom, hogy működnek a hormonok! Szerencsére nekem még nincs ilyen bajom, de sok nőnél néha nem ártana egy átfogó hormonvizsgálat!

De ha vetted volna a fáradságot és rendesen elolvastad volna amit leírtam még jóval előtted, hogy a kérdezővel minden rendben van-e, Odaírtam, hogy sportol-e, nincs-e elhízva, ápoltság stb. Erre te leírod ugyanezt! Gratula!

2021. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:

26. Köszi, értem mire gondolsz! Nem, nincs baj a tömegemmel, nincs rajtam felesleg a BMI indexem 23.06.


27. Sajnos igazat kell hogy adjak, én is azt gyanítom amit írsz! :( Ha olyannal van az ember akkor szexelne éjjel-nappal, ha pedig nem, akkor meg a háta közepére sem kívánja. Valószínűleg ez van nálunk is, de sajnos a feleségem ezt nem érzi tudatosan. Én vagyok neki a 2. férfi az életében, az előző pasi sem volt az álma. Rendes volt, jókat tudott vele beszélgetni, sokat kirándultak stb. A mi kapcsolatunk is távkapcsolatnak indult, évekig heti 1-2X találkoztunk, majd amikor összeköltöztünk, én máshol kaptam munkát, így megint maradt a hétvége. Az egész életünk olyan volt, hogy alig láttuk egymást, amikor igen, akkor meg próbáltunk minél több közös programot csinálni. Aztán összeházasodtunk, majd megint a világ végére raktak, aztán maradt a heti 2 találkozás a mai napig. Valahol azt érzem hogy nem én vagyok neki a FÉRFI, neki valami igazi bunkó paraszt kellene, aki mellesleg több diplomás, érzékeny, akitől megáll a kés a levegőbe ha belép egy helységbe. Aki azonnal leugat bárkit, akitől bef*sik egy komplett kerület, de nem a fizikai erejétől, hanem az ellentmondást nem tűrő férfias kisugárzásától. Neki az ilyen az álomférfi, én ehhez képest barátságos vagyok, csapatjátékos, érdekel más ember véleménye, ha közlekedek, emberek között vagyok, próbálok előzékeny lenni, logokusan cselekedni, átgondolni a tetteimet előre, hogy azokból milyen output-ok jöhetnek létre. Szerinte ez a gyengeség jele, bár nem meri ezt így kimondani. Aztán ha összerakom a képet, akkor egy olyan emberrel kell(ene) neki lefeküdni, aki nem férfias, gyenge, behódoló, mert a tulajdonságaim szerinte ilyenek. Érdekes, mert ezt soha senki nem mondta még rám, a döntéseimet igen gyorsan kell meghoznom a munkám során, aminek következménye akár élet és halál lehet. Biztos vannak nők akiknek én lennék a csúcs, de a feleségem szemében egy gyenge férfi vagyok, mivel nem hoztam az férfiasságommal kiszorítom a levegőt is a teremből stílust.


Ő azt szereti, ha meglát eg pasit, akitől egyszerűen vigyázba állnak az emberek, és azt nem az agresszív stílusával, vagy gladiátor külsejével éri el. Van egy főnöke, aki 162cm magas, és rettegnek tőle területi szinten. Nem kiabál, nem fenyegetőzik, de mindenki istenként néz rá. Na neki ez a FÉRFI.

2021. okt. 31. 21:43
 30/57 anonim ***** válasza:
Akkor tulajdonképpen nektek nem is volt lehetőségetek összecsiszolódni, de talán még csak rendesen megismerni sem egymást. Ha nagyrészt külön voltatok, nagyon könnyű ilyenkor nem egy irányba, hanem két irányba menni, haladni, alakulni, formálódni. Érzelmileg is eltávolodni egymástól. Nagyon nem is lehet így csodálkozni, hogy itt tartotok.
2021. okt. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!