Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A jegygyűrűtök mindig rajtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jegygyűrűtök mindig rajtatok van, vagy otthon/bizonyos munkákhoz, esetleg éjjelre leveszitek?

Figyelt kérdés
Természetesen olyanokhoz szól a kérdés, akik általában viselik, nem évente 1x veszik fel, vagy annyiszor se.

2021. nov. 5. 21:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
16%
prosti, szerető esetében nincs.
2021. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
93%
En csak azert nem veszem le, mert nagyon vekony a kezem, es meg a kismeretu gyuru is kicsit lotyog, de ahhoz, hogy atmenjen a butyok reszen, nem mertem volna kisebbet valasztani. Igy nem esik le, de nem erzem, es nem ragad be a szappan alatta.
2021. nov. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
92%
Éjszakára leveszem és fürdés közben.
2021. nov. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
30%
Soha nem hordtam sem a kisérő, sem a jegygyűrűm.
2021. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
93%
Én már nem hordom. Munkám miatt sem, neg untam folyton le/fel húzogatni. Beraktam a szekrénybe. Meg egyszer pakoltunk egy hűtőt, ott meghorzsolódott. Na akkor döntöttem el, hogy inkább nem hordom. Meg már amúgy se hordanám.
2021. dec. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
100%
Mindig rajtunk van:)
2022. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
37%
Nekem még csak eljegyzési gyűrűm volt, mert aztán szakítottunk - én levettem fürdéshez (nehogy a víz károsítsa - kicsit paranoiás voltam) és alváshoz (féltem attól, hogy esetleg lejön az ujjamról és lenyelem... elég alaptalan félelem volt, mert nem volt annyira bő, de attól még paráztam tőle).
2022. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hordom, és a férjem sem. Egyszer elakadt a kilincsben, majdnem letépte az ujjam, azóta nem hordom. A férjem meg látott olyan embert, akinek hiányzott a középső ujja, mert beleakadt valami gépbe, és kitépte neki. Köszi, de nem. A szerelem, meg a hűség nem ezen múlik.
2022. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor veszem le, ha tésztát gyúrok.
2022. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
100%
Mindig rajtam van, sőt, h időnként leveszem, pl mert olyan munkát csinálok, akkor észreveszem, hogy hiányzik az ujjamról. A feleségem is mindig hordja. 44F
2022. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!