Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A jegygyűrűtök mindig rajtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jegygyűrűtök mindig rajtatok van, vagy otthon/bizonyos munkákhoz, esetleg éjjelre leveszitek?

Figyelt kérdés
Természetesen olyanokhoz szól a kérdés, akik általában viselik, nem évente 1x veszik fel, vagy annyiszor se.

2021. nov. 5. 21:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer úgy fogtam meg egy ajtókilincset, hogy beleakadt. Azt hittem, leszakad az ujjam. El is hajlott, így egy idő után javíttatás helyett inkább beraktam a szekrénybe.
2022. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
75%

Amint hazaérek, leveszem. Itthon nincs rajtam, de bárhová megyek, mindig felhúzom. Férjem szintúgy.

Strandra mondjuk nem visszük. Egy barátunk a nászúton már sikeresen beleejtette a tengerbe, szóval nem kockáztatunk :D

2022. ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
82%
Mindig rajtam van, kivéve edzésen(küzdősport) ill. a ha tortát burkolok akkor leveszem.
2022. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
75%

Amint hazaérek, leveszem, otthon nem hordom általában. Ha uszodába, strandra megyünk, vagy bármi olyan helyre, ahol le kéne venni, akkor is otthon marad. Az esküvőnk után kb. 3 héttel lecsúszott az ujjamról a Balatonban. Akkora mákom volt hogy pont észrevettem, pont sekély vízben történt és ahogy 3-4-szer belemarkoltam az iszapba, az utolsónál a kezemben maradt. Azt hittem megáll a szívem, úgyhogy azóta inkább biztosra megyünk. :D

Most várandós vagyok, úgyhogy kiegészült azzal, hogyha vizesebben ébredek, akkor nem veszem inkább fel, nehogy ne tudjam egyszercsak levenni. Vagy ha elmegyek valahova és érzem, hogy kezd dagadni a kezem, akkor is leveszem inkább.

A férjem csak éjszakára veszi le.

2022. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
75%
Általában hordom. Ha nagyon koszolós dolgot csinálok (hús darabolok, tésztát készítek), akkor leveszem. Takarítószerek közelébe sem viszem és úszáshoz is leveszem. Amúgy rajtam van.
2022. ápr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
76%

Én csak a tészta gyúráshoz veszem le mert utálom ha beleragad valami. Egyébként meg ha olyan munkát csinálok amitől nagyon koszos lesz a kezem akkor.


28N

2022. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer vettem le el is ment orrba 💔
2022. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
82%
Tésztagyúráshoz veszem le, meg ha strandra/úszni megyek. Gyerekkorom óta hordok gyűrűt, sosem hagytam még el a vízben, de az eljegyzési gyűrűt jobban féltem.
2022. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
81%
Csak fürdéshez és alváshoz veszem le. Illetve strandon azóta nem voltunk, de valószínű ott is valami biztos helyet fogok majd neki keríteni. Férjem is így jár el, ő pluszban szereléshez is le szokta venni.
2022. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
82%
Mosogatás, fürdés, strand közben leveszem mindig. A férjem munka közben + ha valamit mókol a lakásban. Amúgy mindig hordjuk mindketten. :)
2022. máj. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!