Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A jegygyűrűtök mindig rajtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jegygyűrűtök mindig rajtatok van, vagy otthon/bizonyos munkákhoz, esetleg éjjelre leveszitek?

Figyelt kérdés
Természetesen olyanokhoz szól a kérdés, akik általában viselik, nem évente 1x veszik fel, vagy annyiszor se.

2021. nov. 5. 21:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

Egy ideig folyamatosan rajtam volt, meztelennek éreztem magam, ha valami miatt levettem, és nem vettem vissza.

Már nem is tudom, kb 5éve kijött nálam egy fém allergiaszerűség, azóta két percig se bírom magamon, vérvörös lesz a bőröm ahol érintkezik vele(sem más arany ezüst orvosi fém ékszert se bírok viselni, pedig van pár szép darabom).

dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
51%

Negyven éven át mindig rajtam volt, csak amikor tehres voltam, és megduzzadt az ujjam, addig vettem le.

De most már nem merem hordani az utcán. Nő vagyok. Nem tartom olyan jónak a mai közbiztonságot, hogy egy százezres aranyékszert mutogassak az ujjamon.

febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
Ejszakara leveszem.
márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
Mosogatásnál, főzésnél, fürdésnél le szoktuk venni mind a ketten. Én éjjelre már nem is veszem vissza (annyira nem kényelmes, egyébként órát, nyakláncot, karkötőt se hordok). A páromon éjjel is rajta van.
márc. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
Mosogatás, fürdés, takarítás, fizikai munka előtt leveszem. Északára is leveszem. Szeretem kímélni, de egyébként rendszeresen hordom.
márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!