Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A jegygyűrűtök mindig rajtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jegygyűrűtök mindig rajtatok van, vagy otthon/bizonyos munkákhoz, esetleg éjjelre leveszitek?

Figyelt kérdés
Természetesen olyanokhoz szól a kérdés, akik általában viselik, nem évente 1x veszik fel, vagy annyiszor se.

2021. nov. 5. 21:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
100%
Katonaként én is láttam balesetet. Teherautóról ugrott le, és beakadt a gyűrűje. Nem szakadt le az ujja, de az összes bőrt körben lehúzta róla.
2022. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem veszem le szinte. Már annyira hozzászoktam, hogy nem is bírja elviselni az ujjam, ha nincs rajta. Csak amikor megyünk élményfürdőbe, strandra akkor veszem le, teszem be egy dobozba és bent hagyom a kocsiban. De amint lehet azonnal visszaveszem. Főzésnél csak akkor ha pl tésztát gyúrok, akár húsgolyókat stb… Ezen kívül 2 percre szoktam lekapni amíg a harisnyám felhúzom (a gyémánt mindig beleakad és felszakad). Engem sosem zavart a munkában sem.
2022. nov. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
Én csak akkor veszem le, ha nyers hússal dolgozom, azt sose tudom, hogy mennyire jól mosható, illetve, ha tisztítószereket (flóraszept, domestos, konyhai zsíroldó) használok. A mienk arany gyűrű, az könnyebben tönkremegy.
2022. dec. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
Én edzéshez, vagy cipekedéshez szoktam elsősorban levenni, vagy amikor úgy látom, hogy megvan az esély rá, hogy beleakad valamibe/elhagyom (pl. strand). A férjem szintúgy, de ő pluszban mosogatáshoz és főzéshez is leveszi. Minden más esetben rajtunk van.
2023. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
100%

Mióta szültem nem jó rám.

A ferjemnek nem kényelmes a munkahelyen felvenni , ezért csak alkalmanként vesszük fel.


Eleinte borzasztó fontosnak tűnt!

De 13 év után mas lett a prió.

Nem mondom hogy jó így csak egyszerűen annyi dolgunk van, simán elfelejtjük.

2023. márc. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
73%

55 vagyok.

Sajnos nálunk az a gond hogy túl vastag a gyűrű igy már nem kényelmes.

Ha vekonyabb lenne , akkor lehet mindig hordanánk.

2023. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
100%
Lovakkal dolgozom, ezért nem hordom a hétköznapokban, csak hétvégén vagy ha megyünk valahova.
2023. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
100%

Én csak megfordítva tudok erre válaszolni, azaz hogy mikor veszem FEL :)

Otthon soha nincs rajtam. Az első dolog amit teszek ha hazaérek hogy az összes ékszert leveszem a kezemről, karkötőket, órát is beleértve, aztán kezet mosok. De általában a fülbevalót és a nyakláncokat is leveszem. Otthon minek felkösöntyűzve lenni? Egyébként azokat sem értem, főleg idős nők szokása, hogy az arany ékszereiket soha nem veszik le, fülbevalóval, nyaklánccal, gyűrűkkel, karkötőkkel fürdenek és alszanak is. Én ezt el nem tudnám képzelni pedig én is 40 feletti vagyok.

2023. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
44%
Prosti, kocsma, disco alapból nincs fent.
2023. márc. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
Csak ha dolgozom, akkor van rajtam, otthon sosincs. N
2023. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!