Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Át lettem verve?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz 3 éve, hogy megnősültem.

Azért, mert úgy éreztem, egy az irány, ugyanazok a tervek, és a jövő.

A kapcsolatunk alatt mindig volt egy új mozgatórugó. Összeköltözés, új autó, közös ház.

1 éve költöztünk be az új lakásunkba. Azóta minden megváltozott. Mintha nem is a feleségemmel, hanem csak egy lakótárssal élnék együtt.

Nincs szex, nem tekint rám férfiként. Úgy tűnik, mintha elérte volna, amit akart és innentől csak elélünk egymás mellett.


2021. nov. 29. 09:30
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
80%

#9 "Férfiak nők miatt kerülnek utcára. Ez ellen ki fog tenni?"

Gondolom a kis ferfiaknak kikene állniuk magukert😌

Vagy ezt is egy no intezze el helyettetek?

2021. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
82%

" Férfiak nők miatt kerülnek utcára. Ez ellen ki fog tenni?"


Tegyenek ők maguk, én mocskosul lexarom. Kis ésszel el lehet kerülni. A házasság előtt szerzett vagyon nem feleződik. Tehát ha oda jutott, hogy a házasság előtt már volt egy ingatlanja, utána meg már semmi, akkor az többszörös pénzügyi és jogi felelőtlenség eredménye. Nem beszélve az emberismeret teljes hiányáról.

Másrészt pedig nőkkel is törtéhet és történik ilyen.


Érdekes, én is nő vagyok, de sose semmizném ki a társam.

Először is, a lakásunk közös, 50-50% a tulajdonjog. Az én lakásfelem nem terhelt hitellel, az övé viszont igen. Nem is volt önerőre sem pénze, hanem jelzálog van az én tulajdonrészemen, és így kaphatott ő lakáshitelt. Tehát én kockáztattam. Ha egyszer csak gondol egyet, lelép és nem fizeti, akkor én is megszívom, és ha nem fizetem onnantól az ő hitelét, akkor elveszi tőlem is a bank az ingatlant.

2021. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
17%
22# Itt egy férfi utcára került egy nő miatt, aki elhitette vele, hogy szereti, hogy van merszed itt is ezt a femci dumát nyomni?
2021. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
94%

Azon kívül hogy 3 éve lesz hogy házas vagy, mióta vagytok együtt?

Gyerek nem lett menetközben? Ilyenkor is jellemző, hogy a nő totál csak a gyerekre fókuszál

Bár biztos írtad volna ha van.

Esetleg kérdezted tőle hogy van e valami oka ennek? Vagy csak közeledtél, de elutasított, emiatt csalódások sorozata ért, és inkább szőnyeg alá söpörted a dolgot?

Sajnos olyan nincs hogy ok nélkül történjen ez meg. Nem szed fogamzásgátlót? Sajnos az is jellemző hogy lenullázza a libidót.


Egyébként, a többiekhez szólva, azért nem minden nő olyan ám, hogy kiforgatja a vagyonból. Én is párom lakásában élek vele, hosszú idő óta, viszont ha mennem kell, akkor viszem amit hoztam. Nálam ez elvi kérdés. Ő fizeti a törlesztőt. 1 forintot nem adok bele, mégis mi jogon tartanék rá igényt? Az ilyen nők egy utolsó mocskok

2021. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

Nincs gyerekünk, 8. éve vagyunk együtt.

Nem szed fogamzásgátlót. Sosem szedett.

Sorozatos elutasítások már tönkre vágták az egómat, és már nem is esik jól közeledni nekem sem.

2021. nov. 29. 10:49
 26/54 anonim ***** válasza:
72%

"Itt egy férfi utcára került egy nő miatt, aki elhitette vele, hogy szereti, hogy van merszed itt is ezt a femci dumát nyomni?"


Ki a faxt érdekel? Meg milyen "utcára"? Egész jól netezik az utcáról, modern kori csöves. :)

Meg mi köze ennek a feminizmushoz? Inkább te vagy egy nőgyűlölő aljadék. Attól, hogy van olyan nő, aki kisemmizi a másikat, onnantól utolsó femináci mindenki, aki azt állítja, hogy nem mindenki tenne ilyet, sőt, nem azért tette, MERT NŐ? Pedig nem azért tette, hanem mert olyan ember.

Ezzel az erővel a férfiak mind erőszakos, kontrollmániás görények, mert van csomó olyan eset, amikor férfiak verik a társukat, esetleg meg is ölik? :D

2021. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
27-es: ömlik belőled a gyűlölet.
2021. nov. 29. 10:56
 28/54 anonim ***** válasza:
5%
És amúgy hol volt a szerelem???
2021. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell itt játszani a mártírt, a pasik se különbek.

Csak a nők nem sírjak tele a gykt.

Egy nő ismerősöm évek óta nyögi az ex férje adósságait hogy ne veszítse el a házát.

A pasi most épp egy másik nőt semmiz ki.

Szóval nincs ez nemekhez kötve.

Egyszerűen nem szabad vakon megbízni senkiben.

2021. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
73%

28

Legalább nekem csak olyanok felé, akik kiérdemlik valamkivel.

De persze ti nem vagytok gyűlölködő nyomorékok, amikor habzó szájjal mondotok ocsmányságokat minden egyes nőre. :D Bocs, de én nem semmiztem és nem semmizném ki a páromat, pedig régebb óta együtt vagyok vele, mint 8 év, nem a levegőbe beszélek. És nem csak hazudok, hogy szeretem.

És ha téged kisemmizett, azt nem azért tette, mert az anyaméhban nuni nőtt neki a lába közé kuki helyett, hanem azért, mert egy xar ember.

2021. nov. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!