Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Át lettem verve?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz 3 éve, hogy megnősültem.

Azért, mert úgy éreztem, egy az irány, ugyanazok a tervek, és a jövő.

A kapcsolatunk alatt mindig volt egy új mozgatórugó. Összeköltözés, új autó, közös ház.

1 éve költöztünk be az új lakásunkba. Azóta minden megváltozott. Mintha nem is a feleségemmel, hanem csak egy lakótárssal élnék együtt.

Nincs szex, nem tekint rám férfiként. Úgy tűnik, mintha elérte volna, amit akart és innentől csak elélünk egymás mellett.


2021. nov. 29. 09:30
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
51, persze, de mindkettőnek működnie kéne. Nem azért vagyunk együtt valakivel, hogy megismerjük? Nekem kollégák is megemlítik, ha ilyen-olyan fejet vágok, én is látom, ha valakinek baja van. Pont a párkapcsolatban lehessen ezt elsumákolni, csak mert a férfiak kitalálták magukról, hogy buták hozzá? Mert nem azok.
2021. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
52# Persze, értem amit mondasz. Érezzük mi(férfiak) a bajt, csak van, hogy elcsúszik a kommunikáció. Én pl. inkább a higgadt, racionálisabb megbeszélős típus vagyok, az érzelmi hullámokkal nem nagyon tudok mit kezdeni. De nem vagyunk egyformák. Meg kell ismerni a másikat és elfogadni. Ha meg nem megy, nem erőltetni. Ennyi.
2021. nov. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni, hogy egy kapcsolatból eltűnik a szex, és az a fél, akit ez zavar, nem beszél erről a partnerével, nem kérdezi meg, hogy mi ennek az oka... Stb. Pedig ha beszélnél róla vele, ha meglenne az oka, el lehetne kezdeni a megoldás keresését.
2021. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Nekem orvos a kedvesem, sokat keres. En negyed annyit sem és én hoztam fel a házassági szerződést. Amúgy nem értem az elsőt... a házasság előtt szerzett vagyon különvagyon.
2021. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!