Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Át lettem verve?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz 3 éve, hogy megnősültem.

Azért, mert úgy éreztem, egy az irány, ugyanazok a tervek, és a jövő.

A kapcsolatunk alatt mindig volt egy új mozgatórugó. Összeköltözés, új autó, közös ház.

1 éve költöztünk be az új lakásunkba. Azóta minden megváltozott. Mintha nem is a feleségemmel, hanem csak egy lakótárssal élnék együtt.

Nincs szex, nem tekint rám férfiként. Úgy tűnik, mintha elérte volna, amit akart és innentől csak elélünk egymás mellett.


2021. nov. 29. 09:30
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%
Azelőtt lelkesen szexelt, vagy nem figyelted?
2021. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
Az elején, míg megvolt a rózsaszín köd, addig igen. Nagyon elégedett voltam vele. Aztán fokozatosan csökkent. Mára 0-ra.
2021. nov. 29. 13:21
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
És ő elégedett volt veled?
2021. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
Sose említette, hogy hiánya lenne valamiből.
2021. nov. 29. 13:23
 45/54 anonim ***** válasza:

Vagy valamiből túl sok volt.


Mindenesetre beszédes, hogy rögtön a saját elégedettségedet hozod fel, ebből gondolom, hogy ha nem élvezte, azt nem vetted észre, vagy nem akartad észrevenni, amíg csinálta.

2021. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

Ha nem élvezte, akkor szóljon, mert senki se gondolatolvasó.

Tudtam, hogy ide fogunk kilyukadni.

Ha baja van a férfinek: "beszéltél már róla?"

Ha baja van a nőnek: "kérdezted már, róla?"


Minden ilyen jellegű kérdésből ez süt le.

A férfi a hibás mindig és mindenért. A nőnek semmit nem kell tenni a kapcsolat működéséért.

2021. nov. 29. 13:30
 47/54 anonim ***** válasza:
76%

"Ha baja van a férfinek: "beszéltél már róla?"

Ha baja van a nőnek: "kérdezted már, róla?""


Bocs, de ez marhaság. Senki sem mondta, hogy te lennél a hibás, csak olyan nehezen tudom elképzelni, ahogy egy nő megjátssza a boldogat, csak azért, hogy legyen egy lakás, amiben lakik, hogy aztán egyik pillanatról a másikra. Eldobja a csávót, és éljen mellette. Lehet, naiv vagyok, meg nő sem vagyok, de azt gondolom, van valamilyen racionálisabb magyarázat is erre.

2021. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy megjátszotta magát előttem évekig. De, ami most van, az szar. Vagyis inkább semmi.
2021. nov. 29. 13:41
 49/54 anonim ***** válasza:
100%

De az ég szerelmére, még jó, hogy a kommunikációt fogjuk ajánlani. Mit old meg, hogy VELÜNK kommunikálsz?


Akik itt tesznek fel kérdést a kapcsolatukról, azok többsége halálra van ítélve. Mert már az, hogy nem a páromhoz fordulok, megmutatja, milyen a kapcsolatunk.


Ha nem élvezte, szóljon... tehát te mosod kezeidet. Neked nem kell ismerned a nőt, ha baj van, szól. Amíg nem szól, de adja a puncit, addig minden oké, akármennyire unott fejet vág.

2021. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
93%

50# jaaj jólvan, csak tudod.. "néma gyereknek..."


Komolyan azt mondod, hogy kezeljük gyerekként a nőket (mondjuk nem is hülyeség, csak ki fogják kérni maguknak. És szerintem joggal) Hisz ők is ugyanúgy felnőtt emberek, ha valamivel elégedetlenek, akkor igenis szóljanak! Szóval megértem a kérdező aggályait.


DE én is azt mondom, hogy erről a pároddal kellene beszélned első sorban

2021. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!