Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amikor babázás után készültete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor babázás után készültetek, készültök visszamenni a munka világába, a férjetek mennyire vett részt benne, mennyire beszéltétek meg, hogy hogyan legyen majd a jövőben?

Figyelt kérdés

Foglalkoztatta vagy azt mondta, hogy old meg, ahogy akarod, ahogy tudod?

Beszéltetek arról, hogy ki viszi-hozza majd a gyerekeket az óviba, hogy lesz a munakhelyre utazás, ki marad otthon szünetben, ha betegek vagy ezt magadnak a munkahelyet úgy szervezted, hogy alap, hogy megoldod? Az apákat érdekli, hogy mit hol hogyan dolgozik majd az anyuka vagy ez nem rájuk tartozik?


2021. dec. 26. 20:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéltük, de racionális elvek mentén. Ha én harmadát se keresem a férjem fizetésének akkor inkább az én munkám rovására menjen, ha el kell kérni magam vagy kések vagy szülői van…

Megoszthatnánj fele - fele arányban de magunkkal csesznénk ki.

2021. dec. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mekkora a gyerek?
2021. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Neki kb az az elképzelése, hogy észre se vegyen semmit mikor hazajön abból, hogy én nem is itthon voltam egész nap, hanem csináltam is valamit napközben ( nem mint eddig).
2021. dec. 26. 21:29
 14/24 A kérdező kommentje:
Kiscsoportot kezd. Van nagycsoportos is.
2021. dec. 26. 21:30
 15/24 anonim ***** válasza:
95%
Mekkora gyökér, szent isten... Állj a sarkadra még most
2021. dec. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%

Ajjajj, életed legjobb ötlete volt neki szülni.

Már alapba undorító ahogy leirod itt, hogy miket mond.


Nem is értem felnőtt emberek, 2 gyerekkel és ilyen dolgokat nem vagytok képes meg beszélni?

2021. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Egy ekkora baromtól szültèl gyereket? Jesszus...Te se vagy százas. Szóval ja, ezek után oldj meg egyedül mindent, mert rá nem számíthatsz.
2021. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Bocs, de az első gyerek után nem vetted észre, hogy hogy viszonyul a dolgokhoz?
2021. dec. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem. Utána költöztünk faluba, messzebbre a családtól, barátoktól.
2021. dec. 27. 02:05
 20/24 anonim ***** válasza:
24%
Bár a kérdésből nem derül ki egyértelműen, de nem az a problémája igazából, hogy 4-5 éve nem dolgozol és semmit nem teszel hozzá pénzügyileg a családhoz? Mert abban az esetben a stílussal nyilván lehet gond, de a legtöbb esetben az sincs rendben, hogy valaki anyuka lett és többet nem dolgozik.
2021. dec. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!