Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy győzzem meg a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg a férjemet?

Figyelt kérdés

Annyira szeretnék már babázni, de folyton csak azt hajtogatja, hogy most nem jó, majd később. Mindig fiatal anyuka szerettem volna lenni. Már csak azért is mert legalább 3 gyereket szeretnék. Idősebb korban meg már nagyobb a kockázat, hogy beteg lesz. Oké hogy nem lakunk palotában, de mások is megoldják, nekünk is sikerülne. A családból is biztos kapnánk egy csomó mindent. Úgy érzem sose jön el a később. :(

Volt már így valaki? Sikerül rávenni?



2014. nov. 2. 16:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%
Ha babazni akarsz, vegyel egy jatekbabat. Ha felnottel es gyereket akarsz nevelni, akkor beszelj a ferjeddel rola.
2014. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
28%
Én is így vagyok a párommal. Hallani sem akar gyerekről. Évek óta nyúzom de hajthatatlan. Hány évesek vagytok?
2014. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. A gyereket vagy mind a ketten akarjátok, vagy ne legyen!
2014. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Nem lenne szabad úgy gyereket vállalni, hogy csak az egyik fél akarja.
2014. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%
Ha ennyire eltérőek a vágyaitok, terveitek a jövőt illetően, akkor mégis minek vagytok együtt? Ez az egyik legfontosabb olyan téma, amiben teljesen egyetértés kéne a jól működő kapcsolathoz.
2014. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%
Meggyőzni nem tudod. Ha ennyire nem egyezik az értékrendetek, talán szerencsésebb lenne egy másik férjet keresni.
2014. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Azt mondta ő is több gyereket akar. Most is azt mondja, csak hogy nem most hanem majd később. De mindig csak később-később. :(

Ő 29, én 24 Szóval ha nem lesz valami hamarosan, akkor ennyit arról, hogy fiatal anyuka leszek...

Sok barátnőmnek van már picurja. Szégyenlem magam, de olyan irigy vagyok rájuk.

2014. nov. 2. 16:26
 8/38 anonim ***** válasza:
61%

Mihez kepest fiatal....

Dolgoztok mindketten?

2014. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
16%
És mik a kifogások konkrétan?
2014. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
71%
Relatív, hogy mi a fiatal és mi nem, de én úgy gondolom, hogy manapság 24 évesen még nem kell parázni a gyerekvállaláson, én budapesti vagyok és szerintem se normális az, ami az én ismeretségi körömben megy, de a környezetemben gyakorlatilag senki nem szült 30 alatt, most az egyik barátnőm 28 évesen, ő a legfiatalabb anyuka. Lehet, hogy a férjed szeretne még kicsit utazgatni, ellenni kettesben, nagyon fiatal vagy, néhány éven nem fog múlni. De mindenképpen kérdezd meg tőle, hogy mikor szeretné, mert ha soha, akkor az azért nagy gond.
2014. nov. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!