Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nyitott házasságról vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasságról vélemények?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 8. 19:53
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Mondjuk ja, gyerek lathatja ezt a jó peldat ….
2022. ápr. 8. 20:27
 12/42 A kérdező kommentje:
Lehet a nő (anyuka) is hazahord pasikat, azt nem tudom. De sztem nokent es anyakent szanalmas.
2022. ápr. 8. 20:28
 13/42 anonim ***** válasza:
42%
A nyitott házasság nem a primitív egyének kapcsolati formája.
2022. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
62%
Minek házasság ha úgyis mindketten félredugnak? Felesleges hülyeség.
2022. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
A nő csak így tudja megtartani a férfit? Hogy megengedni hogy félrekeféljen? Elég szánalmas. Van. Az. Apénz
2022. ápr. 8. 21:53
 16/42 anonim ***** válasza:
33%

Az oké ha vannak akiknél mindkét fél másokkal akar dugni, az ő dolguk, ha nekik jó, csináljàk.

DE ezt ne csúfoljuk házasságnak, mert az nem erről szól...

2022. ápr. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
83%

Az ítélkező kommentek alapján nagyon sok érzelmileg éretlen romkomokból táplálkozó ember van.


Mindenki döntse el maga, hogy mongán típusú, vagy képes egyszerre több embert szeretni... Nyitott vagy konzervatív... Mennyire akar a társadalmi elvárásoknak megfelelni vagy inkább a saját útját járva keresi a boldogságát...


Nehéz döntést kell meghozni, kell hozzá nem kevés önismeret, és a téma körüljársa (de nem itt!). Mindenesetre ha rossz érzés fog el a gondolattól, akkor várj vele!

2022. ápr. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

17! Csak hogy ezzel az Apuka milyen peldat mutat a gyereknek? Össze vissza felrekefél nőkkel, még otthon is?! A jövő gerenciója így azzan nagyon elcseszett lesz

Jol mondja a 14-es.

2022. ápr. 9. 06:24
 19/42 anonim ***** válasza:
84%

Felesleges háborogni. Szépen elutasítod és akkor nem is kell többet ezen gondolkodni.


(Nem vagyok a nyitott házasság híve, de a gyerek fejlődésére pont ilyen hatással van, amikor egy elvált szülő "keresgéli" az új partnerét és félévente megjelenik valaki az életében pár hónapra.)

2022. ápr. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
60%
Én simán lefeküdnék olyan pasival akinek nyitott a házassága. De előtte a feleségével is beszélnék arról, hogy biztos nyitott-e, nehogy a pasi csak kamuzzon.
2022. ápr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!