Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nyitott házasságról vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasságról vélemények?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 8. 19:53
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
13%

“ emleget. A házastársammal elsősorban azt vállalom, hogy közös családot és egzisztenciát építünk, nem azt, hogy csak vele szexelek, senki mással. ”


DE!

Arra szövetkezem, hogy egy házat, vagyis körös otthont teremtek a másikkal.


Félművelt ostoba tudálékoskodás.

A szavak éetelmét, jelentesét sem ismered.

2022. ápr. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
75%
Mi van ha a nő egészsége miatt nem tud lefeküdni a férjével. Ezért engedi a nyitott kapcsolatot. Akkor is elítélendő?
2022. ápr. 14. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
12%
Akkor sincs már semmi értelme. Elengedem.
2022. ápr. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
68%

"Félművelt ostoba tudálékoskodás. A szavak éetelmét, jelentesét sem ismered."


Fárasztó, hogy elég egy más nézőpontot megfogalmazni, máris sértegetik az embert. Hát mesélj, milyen szó jelentését nem ismerem én?!

2022. ápr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
30%

Alap a hűség a házasságban.

Már olyan vilagban élünk, ahol tényleg szerelemből házasodhatunk, s nem mint pár száz éve, hogy sokszor kijelölték, kihez kell hozzámenni a birtok vagy más érdek miatt.

Ellenben egy házasságban kb.20 év után előfordul, hogy az egyik fél már nem tud szeretkezni a másikkal, mert biológiailag, fizikailag nem képes rá, pedig szeretne. Viszont annyira szereti a férjét/feleségét, hogy ő ad rá felhatalmazást, hogy mással szexeljen ezzel is örömet okozzon neki. A férfiaknál például a kielégítetlenség, felhalmozott tesztoszteron agresszibbá teszi az illetőt, ezért egy nőnek is jobb, ha nyugodt a párja, s nem kötözködő, nyers. A svédeknél nagy "divat", hogy a már impotenciával küzdő férfiak megengedik feleségüknek, hogy egy másik férfivel szexeljen, mert boldognak, kielégítettnek szeretné. Sok kielégítetlen nő ugyanis elviselhetetlen.

2022. ápr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
91%

"Mi van ha a nő egészsége miatt nem tud lefeküdni a férjével. Ezért engedi a nyitott kapcsolatot. Akkor is elítélendő?"

Ebben az esetben szerintem elítélendő, mert kényszerből történik. Egyébként úgy vagyok vele, hogy két ember magánügye.

2022. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
85%
Akiket ismertem, boldogok voltak így.
2022. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
81%
Ha valakik akarnak így élni egymással, és őszinték a többi partnerükkel is, ha nem egyéjszakások, szívük joga. Én nem akarnék ilyen kapcsolatot, monogám típus vagyok.
2022. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
51%

Jó sok marhaságot sikerült végig olvasnom olyanoktól, akiknek lila fingjuk sincs hogy miből is áll a nyitott házasság, mert soha nem is próbálták!

Mi nyitott házasságban élünk - 15. éve - és nagyon boldogok vagyunk.

Nem fogok olyanokkal vitatkozni zenéről, akiknek elképzelésük sincs, hogy mi a különbség a brácsa és a hegedű között...

2022. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
26%

Nem tartom feltétlenül jó dolognak, de ezerszer és ezerszer inkább, mint a megcsalás.


És szerintem nem csak egymástól elhidegült, boldogtalan emberek élhetnek így, hanem olyanok is, akik szeretik egymást.


Vannak olyanok, akik már rég nem szexelnek a házastársukkal, mindketten külön utakon járnak, de meg sem beszélik egymással ezt az egészet. Kérdem én, hogy miért? Üljenek le, beszéljék meg, menjenek a dolgukra, aztán amikor együtt vannak, akkor jól is érezhetik magukat. (Szexszel vagy anélkül.)

2022. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!