Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha kevés a fizetésed, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kevés a fizetésed, akkor azt eszed, amit a házastársad ad, kiválasztja, amit ő akar enni, örülsz, ha egyáltalán ad belőle beszólások nélkül?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 18:28
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%
20 jól mondja, ez anyagi bántalmazás házasságban, mindegy h férfi vagy, vagy nő.
2022. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
0%
Hat ha olyan finnyas vagy, vagy az izlesed draga, akkor nem kene rakenyszeritened a parodra, egyed azt ami van. Egy felnott ember amugy mindent megeszik ami mondjuk egy etteremben vagy menzan van. Azt tudom elkepzelni hogy finnyas vagy mint a gyerekem. Az is csak ugy hajlando megenni a hot dogot ha olyan draga bolti hod dog kiflibe toltom, a sima vastag kiflibe nem. Es ha mar nem az a sonka virsli stb kerul asztalra, hiaba jo minoseg, meg se kostolja...hat na erre en is azt mondanam vegyel magadnak ha felnott vagy. En azt veszek a keresetembol amit akarok.
2022. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
100%

"En azt veszek a keresetembol amit akarok."

=> A gyerekedre meg, akinek nincs keresete, rákényszeríted, amit te akarsz?

2022. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
20-as. Köszi. Miket szoktál főzni?
2022. máj. 8. 20:03
 25/54 A kérdező kommentje:

A gyereknek nem kell pénzt keresnie, egyenrangú úgymond.


Nem vagyok finnyás. Pld a paradicsomoskáposzta főzeléket, tejlevest, buktát nem szeretem.

2022. máj. 8. 20:07
 26/54 anonim ***** válasza:
15%
Mi a jó nyavalya az a paradicsomoskáposzta főzelék és a tejleves? 😱🤣
2022. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
0%
Lesz ott meg tobb is, sorold csak fel miket nem eszel?
2022. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%
#20 vagyok: változó, mikor mihez van kedvem. Magyar konyha, külföldi konyha, minden megfordul nálunk. Igyekszem azért gyorsan összedobható kajákkal variálni, vagy olyasmivel, amihez minimális előkészület kell, aztán jól elfő/elsül magában, de néha rámjön a zizi, aztán nekilátok valami időigényesebb, körülményesebb menüsornak, hogy aztán két étkezés alatt elpusztítsuk az egészet és rájöjjek, hogy igazából jobban megérte volna megint csak egy rakott zöldbabot csinálni, mert az tovább kitart, de negyedannyi küzdelem elkészíteni :D
2022. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
69%
Még mindig nem válaszoltál, te vagy a nő? Vagy egy töketlen pasi?
2022. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm, nem értem. A házasság vagyonközösség, nincs olyan, hogy enyém-tied, a miénk van.


Ergo, nem én keresek 300-at, a házastársam meg 150-et, hanem együtt keresünk 450-et, és azt kell beosztani. Megbeszéljük, mi legyen a kaja, vagy az dönt, aki főz, függetlenül a fizrtésétőlm

2022. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!