Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha kevés a fizetésed, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kevés a fizetésed, akkor azt eszed, amit a házastársad ad, kiválasztja, amit ő akar enni, örülsz, ha egyáltalán ad belőle beszólások nélkül?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 18:28
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%
És mi a fenét csinálnàl egyedül? Ennéd a tejlevest, vagy a kiflit a sarokban? Hát nyilván nem. Megélnél a fizetésedből úgy, ahogy, de azért nem éheznél az biztos. Akkor miért is nem főzhetsz magadnak most is, amit akarsz? Amitől öklendezel, ne főzd meg. Amit nem szeretsz, amellé főzz mást. Nagyon nem normális az, ami nálatok megy, és nem, nem így megy másoknál.
2022. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%

A fizetésem nettó 300000ft körül lehet.

Bakker,ebből még egyedül,albérletben is meg tudnál élni Budapesten,nálad más gond van.

2022. máj. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:

Nekem bruttó ennyi kb. ami miatt szégyen vagyok.

És tényleg, ha mindent felezünk a befizetnivalókból, nem marad sok.

Duplán főzni nem lehet, mert ami miatt nem vagyok hajlandó megenni a paradicsomoskáposzta főzeléket, ne dobáljam ki az ablakon feleslegesen a pénzt. Illetve, ha én főzök, amúgy is általában kuka, mert ehetetlen lesz, ezért is penzkidobás, mert utána kell vennie helyette ehető ételt.

2022. máj. 9. 05:30
 44/54 anonim ***** válasza:
100%

Uff, az a tejleves, amit leírtál, az valami híg tejberizsnek hangzik :D A tejberizs jó, azt szívesen enném kéthetente, nade nem leves formában.


Amúgy te most már csak direkt húzod itt a gyakori népét, nem igaz, hogy egy ilyen emberhez tényleg hozzámentél. Meg szeretném erősíteni a korábban elhangzottakat: ez NEM általános, NEM normális és NEM minden kapcsolat ilyen.

Légyszi mondd, hogy nincs gyereketek, és lépj le tőle. Bruttó 300 nem olyan rettenetesen kevés (nem is sok, nem hazudok, de nem nulla), vidéken kijön belőle egy normális élet. Normálisabb, mint amit most élsz.

2022. máj. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
Tejberizs felnőtteknek hétvégi ebéd-vacsora vagy desszert?
2022. máj. 9. 08:24
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
desszert
2022. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%
hát kinek mi, valakinek reggeli, másnak desszert vagy egy leves után második, ez már tényleg ízlés dolga.
2022. máj. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el hogy nem tudsz kiállni magadért...
2022. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor a férjed főzi mindig ezt a paradicsomos akármit,meg a tejlevest, és neked ezt kell enned? Kicsit össze vagyok már zavarodva... Mert ha igen, akkor azért ő sem egy konyhatündér, mert ezek nem valami nagy dolgok.

Amúgy mi a búbánatért vagy egy ilyen emberrel?

Mondjuk, ahogy fogalmazol, meg amennyire harapófogóval kell kihúzni minden információt belőled, nem csodálom, hogy kb uralkodik rajtad. Totál életképtelennek tűnsz, pedig ki kellene állnod magadért, és otthagyni a francba.

2022. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, hogy férjem olyat kíván meg, amiért én nem vagyok oda, de olyankor csinálok egy rántottát, szendvicset, valamit magamnak.

Én azt a részét nem tudom hova tenni, hogy titokban a fürdőben eszel egy fél kiflit.

Hát nehogy már. Két kifli pár szelet felvágott bele, vagy virsli bele és kész a hotdog. Otthon megcsinálva filléres tétel és nem kell kétfélét főzni. Vagy egy 2-300 forintból kijövő hotdogot nem csinálhatsz magadnak? Most ennyire szegények vagytok, vagy nem értem?

2022. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!