Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki ellenzi a házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ellenzi a házassági szerződést az miért teszi?

Figyelt kérdés

Már ha a nyilvánvaló lerántást nem vesszük…..

Akkor mégis mi az oka?

Pl vegyük azt hogy szülői segítséggel, van egy lakásom ami ki van fizetve, és az enyém.


Miért fáj annyira ha erről szerződés van?



2022. máj. 9. 10:26
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
75%

"Aha agyhalott csak az 1000 esetből egyszer van."


Gond van a vitakultúráddal is és a realitásérzékeddel is.

2022. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
75%

"Aha agyhalott csak az 1000 esetből egyszer van."


Szerintem nem kéne mást agyhalottaznod, aki időt szánt arra, hogy válaszoljon a kérdésedre - még akkor sem, a kérdésed nem árulkodna arról, hogy te vagy az, akinek fogalma sincs, hogy a családjogi törvény szerint mi számít közös vagyonnak és mi nem.

2022. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
90%

Nincsen több ezer ismerősöm, mégis van nem kevés nő a környezetemben, aki sokkal rosszabbul jött ki anyagilag a válás után, mintha nem közös vagyonnak számított volna a házasságkötés alatt megszerzett jövedelem.


Egy három diplomás, két idegen nyelvet tárgyalóképes szinten beszélő barátnőm nettóban közel háromszorosát kereste hosszú éveken keresztül, mint a volt férje, így több, mint 10 millió forintot bukott a válásán, mivel nem volt házassági szerződésük.


Plusz még a válás után sem volt hajlandó időben kiköltözni a volt férje abból a családi házból, amit még a házasságkötésük előtt vett a barátnőm a saját keresetéből, illetve kizárólag általa törlesztett hitelből, így még több, mint 600 ezret veszített el azon, hogy hónapokkal később tudta kiadni albérletbe.


Kérdező, ti akartok közös gyereket?

2022. máj. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
22. Ő agyhalottazott először!
2022. máj. 9. 14:48
 25/50 A kérdező kommentje:
23. Hiányzik a fenének még egy nyűg a nők hülyeséget is elég magában elviselni. Nemhogy még egy gyereket meg az anyát aki folyamat sír hogy mi mindent kell még kitermelni.
2022. máj. 9. 14:50
 26/50 anonim ***** válasza:
82%

25


Akkor mégis mi a csudáért akarsz házasodni?

2022. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
26. Mert a nőknek ez a mániája. Talán lesz olyan aki ennyi engedménnyel legalább a gyerekt elengedi.
2022. máj. 9. 15:09
 28/50 anonim ***** válasza:
100%

27


Azért akarsz megnősülni, mert a "a nőknek ez a mániája"???


Megfelelési kényszered van?


Tényleg em értem, hogy ezzel a hozzáállással minek, miért nem csak együtt élsz valakivel, aki szintén nem akar gyereket, és nem akar férjhez menni, nem akar elköteleződni egy férfi mellett.


De nyilván te életed, csak én soha nem tennék olyat, amit más akar, én meg nem - legalábbis ekkor jelentőségű kérdésben, mint a házasságkötés, biztos, hogy nem.

2022. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
Van egyáltalán bármid is, amit féltesz?
2022. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, h Én kötnék, ha közösen vennénk házat hitellel és pl nekem csak 7 millióm van, a pasinak 15 (exemmel ez volt a helyzet). A 7 milliót kérném visza, a ház marad az ővé a hitellel együtt.

N 30

2022. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!