Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki ellenzi a házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ellenzi a házassági szerződést az miért teszi?

Figyelt kérdés

Már ha a nyilvánvaló lerántást nem vesszük…..

Akkor mégis mi az oka?

Pl vegyük azt hogy szülői segítséggel, van egy lakásom ami ki van fizetve, és az enyém.


Miért fáj annyira ha erről szerződés van?



2022. máj. 9. 10:26
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
32%
Sokan nagyon biztosak abban hogy tied a lakàs akkor baj nem erhet... de lehet hogy a nő egy gold digger ès hazassag utan kezessèget vàllal valamelyik rokonànak ès bebukjàtok a lakàst. Vagy összehazasodtok ès pàr èv mùlva kitalalja hogy vàlni akar ès kèri a lakàshasznàlati jog ellenèrtèkèt ami csillagaszati lehet. Ùgyhogy minimum tetess rà szülői haszonèlvezeti jogot de sztem ilyennel aki ennyire ellenzi ne hazasodj össze.Sose feledd: a legkedvesebb őzike szemű tàrs a legdurvàbb sàrkànnyà vàltozik ès ràdhozza a legvèresebb szàju ügyvèdet. Ezt sose feledd!!!Nekem ràment mindenem, sajnos az egèszsègem is.
2022. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
21%
32 nek igaza van sajnos. Hiaba pontozzàtok le. 34 esnek írom hogy a bìrò azt csinal amit akar. Majd ezt belemondja a képedbe is. Ugyhogy vagy kiröpìt a sajàt lakàsodbòl vagy megìtèl egy csillagaszati lakashazznalati erteket amibe belegebedsz. Ès ott maradsz egyedül kifosztva megbetegedve.
2022. máj. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
35%
Amùgy teljesen egyet ertek avval hogy gimnaziumban nehàny òràban kellene ezekről beszèlni az életre valò felkészìteskènt (a csonkagùla felszìne mellett v helyett). Kötelezővè tennèm a hazassàgi szerződèst, ìgy kiszűrődnének a gold diggerek,sokkal kevesebb lenne a vàlàs.
2022. máj. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen korrekt amit kérsz. Én nőként szintén megmondtam a páromnak, hogy szerződés nélkül nem vehet el. Nekem van 13 millióm félretéve, neki 1 millió hitele. Örököltem egy erősen felújítandó házat. Valószínűleg hitel is kellene hozzá. De már a házasság előtt le akarom írni, egy válás esetén ki mit visz és ki marad a házban, hogyan fizeti ki a másik felet. Igaz, azt mondta én maradjak a gyerekekkel a házban ha elválnánk, de szó elszáll, írás megmarad....

Én nem akarom őt sem lehúzni, csupán amit én belerakok a házasságba, azzal szeretnék távozni, amiért én dolgoztam meg

2022. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%

"de lehet hogy a nő egy gold digger ès hazassag utan kezessèget vàllal valamelyik rokonànak ès bebukjàtok a lakàst."


Vagy a kérdező vállal kezességet egy rokonának és akkor a nő bukik.

2022. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
69%

" Ja hát nem kell matekozni ha nő vagy. Legyen mit vinni a váláskor!"


te szerencsétlen, a férfi is ugyanúgy viszi. Honann a f.szból szeditek, hogy a nőnek nincs lakása, pénze, és nincs rengeteg lehúzós férfi is?

2022. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 Mathus ***** válasza:
73%
#46: az előbbire (azaz hogy a váláskor a férfi szívja meg) gyarabban látok példát a környezetemben is.
2022. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
64%
45 ös jelen esetben egy ferfi a kerdező van egy lakàsa es egy nő csupasz p val hozza akar menni hazassagi szerződès nélkül
2022. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
64%
46 biztos van sok lehùzòs ferfi de itt most jelen esetre adunk tanàcsokat . Pont ezert irjuk h ne menjen hozzà hazassagi sz nelkul
2022. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hogy rosszul ertettem a kerdest ès nem ffi a kerdező. Ugyhogy a nő gold diggert visszaszìvom. Nem az a lenyeg viszont h nő vagy fèrfi hanem a csalàdjog. Ne menj bele szerződes nelkül mert ha odaköltözik a lakasodba simàn kirakhat onnan ha lesz gyerek ès neki itelik a felugyeletet vagy ha nem akkor ùgy lehùz anyagilag h belerokkansz
2022. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!