Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválnátok? 18 év házasság ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok? 18 év házasság , 3 gyerek mellett elválnál, ha úgy érzed már nem szereted a férjed?

Figyelt kérdés

Jól működünk, van szex is, de már nem érzem azt mint régen.

Nincs harmadik sem, senkinek.

Fiatalon jöttünk össze, lassan 21 éve leszünk együtt.

Én 38 vagyok ,Ő 42.



2022. jún. 5. 18:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:

10#

Most is tudnám ezt , igaz már nagy gyerekek, de ezzel tisztában vagyok.

Azzal nem vagyok, hogy vele szemben is milyen dolog ez, hogy ha ezt érzem , akkor is inkább maradjak, minthogy csalódást okozzak neki?

2022. jún. 5. 19:20
 12/68 anonim ***** válasza:
93%
En csak akkor valnek ha csalodtam volna benne, sok sebet hordoznek. Amugy meg szimplan csak egy kis kornyezetvaltozasra, onmegvalositasra van szukseged. Tuzz ki celokat, koncentralj azokra. Legyel egyedul is, utazgass. 3 gyerekkel nehez tarsat talalni, szocal csak egy picit tavolodj el tole, lehet hogy hianyozni fog.
2022. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
96%

Mit akarsz tulajdonképpen?

N

2022. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
82%
Ki akar próbálni más férfiakat :)
2022. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:

13#


Sajnos én sem tudom..


Nem akarnám feladni az eddigi életünket sem, Őt sem , de valahogy másra vágyom, nem személyre gondolok.

Igen , mostanában nem nagyon vagyok egyedül sem, nem nagyon járunk sehová, Ő is sokat dolgozik, én is dolgozom , utána a háztartás meg a gyerekek..

2022. jún. 5. 19:35
 16/68 anonim ***** válasza:
76%
Mibű"?
2022. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
90%
Azt csinálsz amit akarsz de azért azt gondold át hogy mennyi esélyed van egy sikeres újrakezdésre. A férjed tisztában van azzal hogy te hogy érzel? Vagy azt hiszi hogy minden rendben?
2022. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
89%

"mostanában nem nagyon vagyok egyedül sem, nem nagyon járunk sehová, Ő is sokat dolgozik, én is dolgozom , utána a háztartás meg a gyerekek"


Szerintem ezeket a sorokat olvasd el sokszor egymás után.

2022. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:

17#


Még én sem tudom pontosan mit érzek.

Azt Ő is tudja, hogy változtatnunk kellene néhány dolgon azért, hogy a mindennapok ne őröljék fel a házasságunkat.

2022. jún. 5. 19:44
 20/68 A kérdező kommentje:

18#

Mire gondolsz pontosan?

2022. jún. 5. 19:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!