Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválnátok? 18 év házasság ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok? 18 év házasság , 3 gyerek mellett elválnál, ha úgy érzed már nem szereted a férjed?

Figyelt kérdés

Jól működünk, van szex is, de már nem érzem azt mint régen.

Nincs harmadik sem, senkinek.

Fiatalon jöttünk össze, lassan 21 éve leszünk együtt.

Én 38 vagyok ,Ő 42.



2022. jún. 5. 18:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 A kérdező kommentje:

Hogyne próbálnám!

Volt egy idő, hogy kicsi bántásokat kaptam, hogy nincs ez, nincs az, nincs az a tiszta ruha amit szeretnének..


Persze, hogy nem volt,mert reggeltől - délutánig én sem voltam otthon, délután meg sok idő elmegy a gyerekek ügyeinek intézésével..

Ide vigyem , oda vigyem , bevásárlás, ilyesmi..


Ezek a dolgok úgy érzem bennem maradtak, és talán ez is közrejátszik..

2022. jún. 11. 18:20
 52/68 anonim ***** válasza:
64%
A jobb házasságok sem fáklyásmenetek a sírig. Kérdező szerintem eltévesztetted az évszámot. Tinicsajok meg egyetemisták szakítanak így hogy elmúlt a tűz alábbhagyott a kémia kellenek az új impulzusok stb. Számolj a realitásokkal: akibe bele tudnál zúgni annak kellenél 3 gyerekkel csomagban?
2022. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 A kérdező kommentje:

Szerintem Te tévesztettél a válaszoddal.....


Ki írta egyáltalán, hogy más miatt válnék, magam miatt!!

2022. jún. 11. 20:21
 54/68 anonim ***** válasza:
78%
Minden házasságban vannak súrlódasok. Sokkal durvabbak mint ami nálatok van. Híd el nem éri meg elválni. Próbáld meg rendbehozni.
2022. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
24%

De ha gyerekeitek vannak nincs olyan hogy "magad miatt"

Azert elvenni a gyerekektol az apjukat mert igenyli a tiszta ruhat.. haat.. nem egy csaladcentrikus huzas lenne

De minek tetted fel a kerdest, ha te mar eldontotted? Elmondtak kb 40en hogy NE valj el. Te csak a magadet fujod.

2022. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 A kérdező kommentje:

Nem fújtam a magamét, azt is írtam, nem döntöttem el sem, még semmit!!


Nem azzal volt a baj, hogy igényli a tiszta ruhát, szimplán csak úgy viselkedtek velem mintha egy cseléd lennék..

Mintha munka mellett is , csak nekem lenne kötelesség a háztartás, a bevásárlás, a gyerekek fuvarozása , szóval minden..

2022. jún. 11. 21:25
 57/68 A kérdező kommentje:

És egy ideje ebből kezd elegem lenni..


Ilyen apróság, hogy én intézem mindenkinek a tortát szülinapra, de én nem kaptam tortát soha, csak mikor már nagyon szarul esett, kifakadtam, azóta nem érdekel a szülinapi torta..


Ilyen dolgokon kívül tényleg megértésüket egymást, csak már valami hiányzik..

2022. jún. 11. 21:30
 58/68 anonim ***** válasza:
82%
Akkor mondd neki keressen tobb penzt te meg kevesebbet dolgozol, es akkor meg lesz csinalva minden . Ertheto h zavar h a nyakadba szakadt minden
2022. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
78%

Ez komolyan 21 év után jut eszedbe, szoktatok ti egyáltalán beszélgetni?

Nem válásban kellene gondolkoznod, hanem kommunikációban!

A férjedet miért nem vontad be eddig a házimunkába, logisztikába? Nem lenne csoda, ha nem értené, hogy mit akarsz! Gondolom a gyerekek is kamaszok, őket sem kellene kímélned, porszívót, felmosót kiválóan kezelnek.

Egyszerűen arra van szükséged, hogy kiöntsd a szívedet, vidd el holnap a férjed sétálni, és mondd el, hogy mi bánt.

2022. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 A kérdező kommentje:

Nem most jut eszembe..

Már egy ideje megy ez a dolog..

Most kezdenek változni, többet segíteni,vagy ha valami nincs kész,nincs , nem engem hibáztatni.

Közben talán nálam már késő , az érzéseim szempontjából..

És igen szoktunk beszélgetni , csak engem már valahogy az sem érdekel, olyan hidegen hagy...


Ezért írtam, hogy úgy érzem nem szeretem már, de még magam sem tudom.

2022. jún. 12. 07:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!