Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválnátok? 18 év házasság ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok? 18 év házasság , 3 gyerek mellett elválnál, ha úgy érzed már nem szereted a férjed?

Figyelt kérdés

Jól működünk, van szex is, de már nem érzem azt mint régen.

Nincs harmadik sem, senkinek.

Fiatalon jöttünk össze, lassan 21 éve leszünk együtt.

Én 38 vagyok ,Ő 42.



2022. jún. 5. 18:32
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
100%

21-es Mit gondolsz hogyan? Ha ezek hiányoznak ezeken változtass!

Azt írod nagyok a gyerekek, elvannak egyedül. Rájuk lehet bízni hogy megoldjanak egy délutánt, estét, amíg te egyedül, vagy a férjeddel kikapcsolódsz.

2022. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
97%

"Mire gondolsz pontosan?"


Akármikor azt éreztem a feleségemmel kapcsolatban, amit most te a férjeddel, utólag mindig rá kellett jönnöm, hogy nekem volt hiányom valamiben. Volt, hogy olyasmiben volt hiányom, amiben neki kellett változtatnia, meg olyan is, hogy csak simán én nem voltam jól, és magamat kellett rendbe tennem.


Szóval röviden: szerintem fáradt vagy, unatkozol. Ezeken kellene változtatni első körben.

2022. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 A kérdező kommentje:

23#


Köszönöm a segítő válaszaidat!


Fáradt is vagyok, az biztos, agyilag is, mert elég sok logisztikát igényelnek a mindennapok..

Unatkozni nem nagyon van időm..

Esténként futni szoktam, tornázni

2022. jún. 5. 21:07
 24/68 anonim ***** válasza:
85%

Azt elsö gondolatom az volt, hogy jódolgában... tudod. Mert azt írod, hogy jól müködtök, szex is van. Szóval semmi olyan dolog vagy esemény nincs a házasságodban, amivel ne lehetne együtt élni. A férjed nem iszik, nem nözik, nem agresszív/tettleges, anyagi gondokra nem panaszkodsz, hogy nem értenétek meg egymást, erröl sincs szó, hanem egyszerüen az unalmas hétköznapok vannak. 18 év után ez normális. Ha borítasz mindent, és mondjuk találnál egy másik férfit, azzal ugyanez lenne évek múlva.

Ez az élet rendje, nem válhatunk 15 évente, csak mert unalmas. Vagyis de, de ne hidd, hogy ez a megoldás, mert nem a házasságoddal van a probléma, hanem veled belül. Ha magadon nem változtatsz, a következö kapcsolatod is ugyanilyen lenne. Gondold végig, hogy mit csinálnál szívesen és tedd azt. Ha egyedül akarsz lenni, menj el két hétre valahova egy kis házikóba az erdö közepére, legyél csak te magad és gondolkodj el az életedröl. Kapcsolódj ki és látni fogod, hogy mi hiányzik. De ne dobd el és robbantsd szét a családod, akik szeretnek téged.

2022. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
88%

Szerencséd van, mert én ezt éreztem az utolsó 2 kapcsolatomban, csak 2-3 év után :( valszeg nem való nekem az összeköltözéses kapcsolat.


Te esetedben viszont tényleg azt kellene, hogy valami új hobbit találj.

2022. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
0%

18 és házasságból mennyire lehet nagy az a 3 gyerek? Semennyire.

Gondolom nem fogorvos vagy magánpraxissal igy csak egy egy kósza numerára leszel tökéletes. Sok sikert

2022. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 A kérdező kommentje:

27#


Középiskolás a lányom, a fiam 14, a kicsi pedig 7 éves.

Azért nem 2- 3 évesek..

2022. jún. 5. 22:03
 28/68 anonim ***** válasza:
12%
Nem is olyan nagyok ne essünk túlzásba. Gondolok majd az új pasi mellett le lesznek tolva mert anyuci aki relatíve korán szült szorakozni meg élni akar. Valahol ezért is jobb később gyereket vállalni mert ezek a kérdések kevesebe fognak felmerulni. Nem kellene 20 évesen a semmire házasodni.
2022. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
19%
Voltak ilyen osztálytársaim akik ilyen csalásban nőttek fel, altalaban az új pasival jött az újabb gyerek és a régiek le voltak tojva magasról. Gondolkodj mindenképp bár téged most csak az új kaland érdekel amit nem élteél meg 20 évesen.
2022. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 A kérdező kommentje:

Nem semmire házasodtunk egy..

Kettő, sehol nem említettem új kalandot sem..


Annyi tanácsot kértem volna hogy fer e a férjemmel szemben is, ha ezt érzem és így is maradunk együtt esetleg..

2022. jún. 5. 22:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!