Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok ha 3 közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha 3 közös gyerek után kiderülne a férjeteknek/feleségeteknek van egy eltitkolt gyereke?

Figyelt kérdés
A kérdés sajnos teljesen valóságos. A férjemnek viszonylag bonyolult múltja volt a nőkkel. Hallottam rola 1-2 pletykát még a kapcsolatunk előtt, de sosem erre alapoztam, hanem az emberre akit megismertem benne. Egyebként jó családból származik, stabil munkahely, tehat külső szemmel is normàlisnak mondható. Részleteket nem szeretnek írni nehogy felismerhető legyen a sztori. Ugy alakult hogy most 90%ig vagyok biztos benne hogy egy masik nő szült neki egy gyereket, aki abban az időben az akkori férjével èlt. Több részletet nem írok és túl sokat nem is tudok. Ez már kb 15 évvel ezelőtti történet, de pontosan ezt sem tudom. Jelenleg azt sem tudom hogy mit mondjak neki. Másoktól tudom a dolgot. Padlón vagyok.
2022. okt. 25. 13:06
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
74%
Kiborulnék én is, de ebben a formában, tehát hogy nem volt megcsalás, belenyugodnék előbb-utóbb. Biztos nagyon vegyes érzelmeim lennének, de nagyon őszintére fordítanám a dolgokat a férjemmel, hogy mennyire akarjuk beengedni ezt a dolgot a család életébe.
2022. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem, miért kell ebből ekkora ügyet csinálni? Nem lépett fel igényekkel sem a nő, sem a gyerek. Másvalaki nevelte, annak a nevét viseli, a férjed nincs apaként nyilvántartva, és az egész a megismerkedésetek előtt történt. Úgy kell venni, hogy nem létezik. Pont.
2022. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
36%

Elválnék, mert nekem nem férne bele ekkora hazugság.


Ez már nem az a szint, hogy nem mondom meg, hová tettem a karácsonyi ajándékot, bsszus.

Kőkemény, szándékos hazugság.

2022. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Azert vagyok kiakadva, mert a ferjem tudta hogy övé a gyerek. Ezt az alapjan az informaciók alapján tudom ami a birtokomba jutott de nem szeretném részletezni. Es még utána is viszonya volt a nővel, viszont a gyereket nem nevelte. És ezert vagyok kiakadva, mert ő tudta csak epp elfelejtett szólni
2022. okt. 25. 19:17
 25/41 anonim ***** válasza:
75%

Ja hogy akkor ő tudott a gyerekről.

Innentől biztosan válnék.

2022. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
De ezek mennyire hiteles információk? Mièrt pont most rukkoltak ezzel elő? Kitől hallottad?
2022. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék konkrétat írni hogy ne ismerjék fel a történetet, sajnálom, egy 3. féltöl tudom egyébként. A bonyolult múlt nem csak annyi hogy 1x-2x felelötlenül szexelt. Irtam hogy 90%ban vagyok biztos benne. De beszélni fogunk róla és kiderül...
2022. okt. 25. 19:32
 28/41 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan hány éves, azert irtam hogy kb nagykorú mert nem a gyerektartásra mennek.
2022. okt. 25. 19:32
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

De bakker, miért nevelte volna, ha volt, aki nevelje? A nő nyilván el akarta titkolni a férjétől, ami nyilván elég nehéz úgy, ha egy másik pasi neveli.

Az, hogy nem szólt neked, azon érthető, ha ki vagy bukva, én azt is megértem, ha amiatt válni akarsz, de a többi miatt hülyeség. Egyébként meg biztosra biztos nem tudhatta, ha nem volt DNS teszt, hisz, ha a férjével is szexelt a nő, akkor biztosra még ő se tudta, akkor a férjed pláne nem.

Amúgy az elég érdekes, hogy egy kívülálló 3.fél többet tud az egészről, mint maguk az érintettek.

2022. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges a ködösítès, aki ismeri a sztorit, ennyiből is ráismer.

Amúgy meg messziről jött ember azt mond amit akar. Lehet, hogy van benne igazság, mindenesetre inkább sz. rkavarást èrzek benne.

2022. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!