Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok ha 3 közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha 3 közös gyerek után kiderülne a férjeteknek/feleségeteknek van egy eltitkolt gyereke?

Figyelt kérdés
A kérdés sajnos teljesen valóságos. A férjemnek viszonylag bonyolult múltja volt a nőkkel. Hallottam rola 1-2 pletykát még a kapcsolatunk előtt, de sosem erre alapoztam, hanem az emberre akit megismertem benne. Egyebként jó családból származik, stabil munkahely, tehat külső szemmel is normàlisnak mondható. Részleteket nem szeretnek írni nehogy felismerhető legyen a sztori. Ugy alakult hogy most 90%ig vagyok biztos benne hogy egy masik nő szült neki egy gyereket, aki abban az időben az akkori férjével èlt. Több részletet nem írok és túl sokat nem is tudok. Ez már kb 15 évvel ezelőtti történet, de pontosan ezt sem tudom. Jelenleg azt sem tudom hogy mit mondjak neki. Másoktól tudom a dolgot. Padlón vagyok.
2022. okt. 25. 13:06
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
59%
Kérdezzük másfelől: Mi lett volna, ha elmondja? Azon kívül, hogy kb ugyanígy reagáltál volna. Én biztos nem mondtam volna el. Jelentősége nem igazán van. Az örökségbe aligha kavarhat bele úgy, hogy ne rombolja le a saját életét és elég nehéz bizonyítási eljárás elé nézne. Egyéb ügyekben sincs különösebb jelentősége, a mostohatesói nem hiszem, hogy különösebben foglalkoznának vele. Az ilyen rokonságok nem szoktak erősek lenni és tényleg csak kavarásnak jók.
2022. okt. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!