Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » “Programguru” a feleségem.. H...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Programguru” a feleségem.. Hogy lehetne visszafogni?

Figyelt kérdés

A két kicsi (3 és 6 éves) napirendje egyre kezd durvulni. A kedves nejem rengeteg programot szervez nekik.. ez által sokszor kellemetlen helyzetbe állít engem is.

Pl: Így néz ki egy hét a 6 évesnél: 1 Foci, 1 TSMT torna, 1 zene, 2 Angol, 1 síelés, 1 úszás..A gyerek halál fárad, hisztizik. A legjobb amikor a programok ütik egymást mert 10p difivel kezdődnek.. vagy a legjobb amikor egy időben vannak mert ilyen is van. Ezeken felül fejlesztő, logopédus, ecetera…. A nejem nem tud vezetni, otthon van ,most megy vissza dolgozni. Én meg a munka mellett bele fogok dögleni ebbe.. ha azt mondom ez sok, nem csak nekem hanem a gyerekeknek is akkor egy szemétláda vagyok..



2022. nov. 5. 08:20
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
78%

Ebbű baj lesz more😂.

Lagalább jó nő?

2022. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

#10

Akkor állítsd falhoz a feleségedet és közöld vele, hogy a világ és a te munkahelyed sem az ő elképzeléseihez fog igazodni, és ennek a gyerek issza meg a levét. Ha ezt sem fogja fel, akkor jön a komoly kérdés, hogy hogyan vettél el egy ilyen nőt feleségül, aki ennyire önző és csak a saját elképzelései számítanak neki?

2022. nov. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem értelek. Miért nem intesz be és hagyod a francba? Félsz konfrontálódni? Nem tudsz kiállni magadért és a gyerekeidért?

Fogod és nem adsz pénzt a programokra. Nem viszed el a gyerekeket rá, vagy még jobb, ha te magad mondod le őket a szervezőkkel, hogy a te gyerekeid nem mehetnek. Legyél már FÉRFI!!!

2022. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó amúgy, hogy egy ilyen nővel összejött valaki komolyabb kapcsolatra, feleségül vette, 2 gyereket is vállalt vele, és még most is ő érzi rosszul magát miatta, agyal a problémán és a lehetséges megoldáson. Gondolom, szép, jók az adottságai, azért nem "lehet" szólni neki, megmondani a frankót, leállítani ezt a viselkedését, adott esetben belengetni, hogy akkor te lelépsz, fizeted a kötelezőt, innentől ő oldja meg szépen a többit... Csak mert más nőkkel ezeket lazán megteszik. Még durvábbakat is.
2022. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát en visszairtam volna neki, hogy nem tudok menni, menj a fiadért te.

Mondom ezt nőként, 2 gyerekkel, akiket vittem ugyan sportolni, de nem ennyi programra.

Ki fognak borulni e gyerekeid is!!! Túlhajszoljátok őket, és ebben te is benne vagy, mert hagyod.

2022. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
91%
Ki fizet a programokat? °nincs munkája, tehát te. Válassz ki kdttőt, azt fizesd, de a többire ne adj pénzt. Ha rinyàl, mondd meg neki, hogy semmi nem fog történni, ha most csak beszélni tanul meg a logopédustol, meg TSMT zik és síelni meg angolul majd 3.ikban s majd negyedikben fog. Basszhs állj a sarkadra. Egy két gyerekes anyuka
2022. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas papucs vagy és ezt nőként írom.
2022. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Programguru😂😂Az nem lehet hogy esetleg magának is ilyenkor csinál “programot”???
2022. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos ez is a punci csillagászati magasságokba való felértékelődésére vezethető vissza.

A béta férfiak elveszik az első nőt, aki hajlandó hozzájuk menni. Akik az alfáknak, a jó partinak számító férfiaknak nem kellenek. Aztán ezek a béta férfiak ragaszkodnak a nőhöz, mint oroszlán a zsákmányához, mert tudja, hogy nem lesz másik.

Szomorú történet.

2022. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
89%
Hát az én férjem már az asztalra csapott volna, az biztos.
2022. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!