Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan kapcsolatról ahol van egy gyerek, az apja dolgozik az anyja nem dolgozik. Nem akar elmenni a nő dolgozni. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, a férfi dolgozik, a nő meg semmit nem dolgozik. És számomra ez fura ... Okés, mos, főz, takarít, de azért nem szánalmas az hogy ő nem add bele az anyagiakban? Okés, kapja a családot, a gyest és a gyedet már nem.

2022. dec. 23. 17:49
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
88%
De sztm meg majd ők eldöntik hogy jó nekik!
2022. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
78%
Hat ha szerinted dolgoznia kene, akkor itt az ideje, hogy nekik irj es mondd a tutit.
2022. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
93%

En pont ugyanigy voltam. Ott kellett hagynom a melom mig o utazgat az orszagba es kulfoldon. Csak az o karrierje szamitott. Az iskolam is felbehagytam a csalad miatt. Kesobb meg nem volt vegzettsegem, tapasztalatom, nem volt melo, ami idobe jo lett volna es sokat volt beteg a gyerek. Kerdeztem ferjemtol ha sokat lesz beteg a gyerek akkor kirugnak. Itthon maradsz vele? Valasz: miert, engem rugjanak ki? Majd keresel masikat.

Mintha az olyan konnyu volna. Szemetek a pasik nagyon, el is valtunk, felkapaszkodott a hatamon millios fizetesig utana meg kidobott az utcara, minden kozos vagyont kimentett. Alig tudtam talpra allni. De a lanyom nem lesz ilyen hulye mert elmondtam, elmondom neki szazszor ha barki hatraltatni meri a karrierjet, nem segit hazimunkaba, nem gondozza a gyereket, nem vesz ki tappenzt, csak mindent a nore locsol hogy az majd talaljon alulfizetett alkalmi munkakat plusz lassa el a gyereket, haztartast is, azonnal elvalik, pelenkas gyerekkel is. Ha van karrierje, mert a ferfi nem teszi tonkre, felvesz egy bebiszittert, takaritonot, de nem tolja mas szekeret. Sajnos igy apuka onzosege miatt napi 10 orat lesz intezmenyben a gyerek es emiatt muszaj elvalni, mert ilyen ferfi nem erdemli meg hogy csaladja legyen. Aki mindent a nore tol hogy oldja meg ketteszakadva szar alulfizetett munkakkal es gyakori munkahelyvaltasokkal, vagy mert a gyereke napi 10 oraba bolcsibe kenyszerul. Csakis az a ferfi erdemel csaladot, aki ugyanugy visszavesz a karrierjebol a no javara hogy egalba legyenek, ha kell melohelyet valt a csalad miatt, ugyanugy kiveszi a reszet mindenbol, tappenzeket is, teljesen fele fele aranyban.

2022. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Igen is a nő vegye ki a részét a családi kasszából
2022. dec. 23. 18:39
 15/45 anonim ***** válasza:
13%
Ha így mersz ilyet kérdezni, akkor "rohadj meg, biztos így egyeztek meg, ne szólj bele az életükbe". Ha olyan férfi vagy, aki ezt szeretné a feleségétől, hogy maradjon otthon, akkor "rohadj meg, biztos el akarod nyomni, elvennéd a függetlenségét". A válaszok lényege mindig az, hogy a nők jöjjenek ki jól, pozitív fényben belőle.
2022. dec. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem is gáz, de semmi közöm mások életehez.
2022. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
87%

14! De ha nekik így megfelelő, akkor neked kvr nincs hozzá közöd. Neked nincs saját életed vagy mivan?

Kérdezd meg tőlük, itt legyen nagy a szád!

2022. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
72%
ott*
2022. dec. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
80%
Nem tartom szánalmasnak, amennyiben ez mindkét félnek megfelel és így egyeztek meg. Őszintén, a gyereknek mindenképp jobb, hogy otthon van az egyik szülő, és nem rohannak mindketten dolgozni. Legalább az anyának van ideje a gyerekre, a háztartásra ami elég nagy meló önmagában is. Később, ha úgy érzi még mindig elmehet dolgozni, amikor a gyerek már nagyobb.
2022. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk ugyanez van! És NEM élősködök! Ugyanis a férjem, minimális hazimunkat végez... Majd ha ő kiveszi a részet a hazimunkábol, meg a gyerekek koruli teendokbol, akkor majd én is kiveszem a részemet a pénzkeresésbol. Amugy szerintem orul neki, h nem járok dolgozni, mivel utál házimunkát végezni.
2022. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!