Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan kapcsolatról ahol van egy gyerek, az apja dolgozik az anyja nem dolgozik. Nem akar elmenni a nő dolgozni. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, a férfi dolgozik, a nő meg semmit nem dolgozik. És számomra ez fura ... Okés, mos, főz, takarít, de azért nem szánalmas az hogy ő nem add bele az anyagiakban? Okés, kapja a családot, a gyest és a gyedet már nem.

2022. dec. 23. 17:49
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
93%
És a férfi vajon KIVENNÉ A RÉSZÉT a házimunkábol? Vagy az a nő dolga, és legyen mellette egy 8 órás munkája is? Termeszetesen, nézzen ki jól, sportoljon, és napi 2x, mosollyal a pofajan csapja a bokájához a fülét, miközben megcsinalja a hazimunka, es a gyerekek koruli teendok 100%át?.
2022. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
14%
#21 ez így jól hangzik.
2022. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy az ő dolguk.
2022. dec. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Ők csak nekem meg ne rinyáljanak
2022. dec. 24. 01:35
 25/45 anonim ***** válasza:
95%

24

Kérdésre nem feleltél!

2022. dec. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
82%
Hú de beteg vagy kérdező... 😂 Miért lenne szánalmas? Van gyereked? Gondolom nincs. Nekem 3 van.Dolgozom.De anyosek nélkül nem tudnék!! A férjem munkája olyan, higy nem teheti meg, hogy a gyerekkel otthon maradjon, engem når rég kirugtak volna, ha anyós nem vállalná őket. Téli hónapokban alig járnak a gyerekek közösségbe, mindig betegek, és 2 heteket is otthon kell velük lenni. Akinek nincs segítsége az hova tegye havonta 1 2 hétre a gyereket? Mert ha ennyit hiányzol kibasznak mint macskát szarni.. Ha meg nem a kereseted is a béka piqaja alatt lesz.
2022. dec. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
66%

Én is otthon vagyok. Nem érdekel idegenek véleménye. A férjem nem tudja elhordani a gyerekeket logopédiára, fogszabályzásra, edzésre. A betegsegről, szünetekről nem is beszélve.

Tovabba nem szeret takarítani, nem főz, nem mos. Idegent nem akar a házba. Ennyi. Nekünk ez megfelel, nem kell ezt tulgondolni.

2022. dec. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
90%
Akkor meg te is mosogass, főzz, teregess, takarítsd ki a házat. :)
2022. dec. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező! 1 nem a te dolgod! 2 kérdezd meg tőlük vagyis mind meg nekik, h ne neked nyavalyogjanak!

Nincs életed?

N 30

2022. dec. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
74%

#30

Tehát, menjek el 4 órába dolgozni, míg minden más az én nyakamba van? Napin3 ora? Akkor 1.5 öt te is kivehetsz belőle. Ha te nem veszed ki a részedet a házimumkából, akkor nekem miert kéne kivenni a részemet a pénzkeresésből????

2022. dec. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!