Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más férfi is tapasztalta már ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is tapasztalta már ezt?

Figyelt kérdés

A nők mindig azt mondják, hogy egy férfi is jó, ha kimutatja az érzelmeit, nem zárkózott, őszinte stb.

Na most, engem férfiként eddig kivétel nélkül mindig "retorzió" ért, amikor teljesen őszinte voltam. Tehát amikor valamilyen, az adott hölgyet negatívan érintő érzésemről beszéltem, vagy kényes témában elmondtam a véleményemet. Miközben fordítva elvárás, hogy bármilyen helyzetben támogasd érzelmileg.


2023. febr. 3. 10:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
A kritika akkor is kritika marad, ha selyem papírba csomagolod. Azt jelenti valami kifogásod van vele kapcsolatban, valami nem jó, változtatni kell rajta.
2023. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Az oszinteseg es bunko beszolas kozotti kulonbseg megvan? Tovabbra sem irtad le a konkret esetet.
2023. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem irja le, mert


1.) nincs pelda, csak picit rinyalni akart a nokrol.

2.) van pelda, de pontosan tudja, hogy o volt a bunko, csak bocsanatkeres helyett inkabb rinyalni akar a nokrol.

2023. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Arról a fajról, vagy jót vagy semmit.
2023. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ez nem férfi-női kérdés. A kontrollálatlan őszinteség (azaz mindent mindig úgy kimondani, ahogy az első gondolatként eszedbe jut), az sosem vezet jóra. Az őszinteség akkor jó, ha egyúttal kellő érzékenységgel párosul, azaz a saját mondanivalódat képes vagy kritikával szemlélni, és ha úgy látod, hogy nem a szándékodnak megfelelően fog a másikban lecsapódni, akkor képes vagy átfogalmazni, átütemezni, stb. Egyúttal viszont az emberek egy része (különösen manapság, a "különleges vagy, csodálatos vagy, tökéletes vagy" kamuáradat világában) nagyon nincs hozzászokva a negatív visszajelzésekhez és borzasztóan érzékenyen érinti.

Szóval ennyiből nem lehet megmondani, ezért kértük, hogy írj konkrét példákat, mire gondolsz.

2023. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mondj pár példát légy szíves.
2023. febr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos sokszor tapasztaltam egyes nőknél hogy szuper érzékenyek, hamar megtudnak sértődni.


Viszont páros lábbal taposnak bele a férfiakba a legkisebb tapintat nélkül.


Szerencsére nem minden nő ilyen :)

2023. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Esetleg ha mondanál konkrét példát az segítene, hogy pontosabb választ adjunk.

De én tapasztaltam hogy néhánya csak akkor kezdenek őszinték lenni amikor már nagy a gáz. Például nem szól hogy kezd belefásulni az otthonülésbe, hanem addig unatkozik míg jön egy másik nő és közli hogy "jaj hát őszinte leszek már nem szeretlek."

2023. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!