Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a barátnőm házasodni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm házasodni akar de a nevemet nem akarja felvenni akkor mi legyen?

Figyelt kérdés
Én mondtam neki hogy akkor házasodok ha felveszi a nevem.
2023. jún. 12. 09:37
 11/95 A kérdező kommentje:
9# Vak barátom a kérdés első felét olvasd már el.
2023. jún. 12. 10:03
 12/95 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem jobban jár, ha nem veszed el, te... te főnyeremény.
2023. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:
100%
Sakk matt
2023. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
4%
El ne vedd!! Teljesen igazad van!! Ha ő erőlteti, akkor neked is jogodban áll kérni valamit. Valamit , valamiért. Ne engedj!! Onnantól mindig engedned kell . Neked szurkolok. Keressen mást. Ha kész olyan balfácán aki elveszi.
2023. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 anonim ***** válasza:
98%
Nem mondanám papucsoknak, műveltebb, tanultabb, értelmesebb mind, mint te az eddigi megnyilvánulásod alapján. Nem ez határozza meg a férfiasságukat, tudják jól.
2023. jún. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg szerelemből hazasodjatok, ez nem jutott eszetekbe? 😂
2023. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 anonim ***** válasza:
98%
Pedig vannak olyan idióta vezetéknevek, hogy a férfi magának tenne szívességet, ha azt a szart leváltaná a felesége szépen csengő nevére. Ehelyett az asszonyra erőlteti rá azt a röhejes szart, amivel felnőtt embert komolyan sem lehet venni.
2023. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim ***** válasza:
97%

Hát ha neked ez ilyen fontos, akkor nem házasodtok, kész. El lehet dönteni, hogy mi a fontosabb, ezen izmozni vagy külön utakon folytatni.


(amúgy hogy jössz te ahhoz, hogy megszabd, mit kezdjen a saját nevével? Szégyelld magad)

2023. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
98%

Te meg ha dugni akarsz, elveszed.


Játszhatunk így is.

2023. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
92%

Én felvettem a férjem nevét, xné x y formában.


Soha nem használom, soha. Sem a munkahelyemen, sem máshol nem tudják, hogy én valójában xné vagyok.


Az én férjem is erőltette a névfelvételt. Tessék. Így járt.

2023. jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!