Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a barátnőm házasodni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm házasodni akar de a nevemet nem akarja felvenni akkor mi legyen?

Figyelt kérdés
Én mondtam neki hogy akkor házasodok ha felveszi a nevem.
2023. jún. 12. 09:37
 31/95 anonim ***** válasza:
87%

#31

Tehát, ha egy párkapcsolatban az egyik fél "sarokba szorít", akkor az a megoldás, hogy te is ultimátumot adsz (majd újra és újra, míg teljesen tönkre nem vágjátok mindkettőtök hozzáállását), nem pedig az, hogy megbeszélitek, kompromisszumot köttök és/vagy véget vettek a kapcsolatnak.

2023. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim ***** válasza:
17%
32. Ne beszélj mellé, én a kommentekre reagáltam. Természetesen nem, nem megoldás. Mindketten megérik a pénzüket, de a nyomás itt nem a kérdező felől indult. Ennyit akartam csupán mondani.
2023. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim ***** válasza:
91%
Miért ragaszkodsz ennyire, hogy felvegye a nevedet?
2023. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 anonim ***** válasza:
82%
Mi a vezeték nevetek? Azért ez egy fontos dolog....
2023. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 anonim ***** válasza:
78%
Igazából műveletlen vagy, ha ennyire erőltetetsz egy ilyen dolgot. Pont.
2023. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim ***** válasza:
40%

34:

Nem érted miért ragaszkodik hozzá?

Azért mert a barátnője ultimátumként megszabta neki hogy házasodni kell.

Erre a kérdező, mivel NEM akar nősülni (de ezt nem mondja el nyíltan) kitalálta hogy vegye fel a párja az ő nevét, mivel tudta hogy azt meg a csaj nem akarja, így addig sem kell esküdni.

Ez csak azért van mert a pasi nem akar esküvőt viszont a fix p*nát sem akarja elveszíteni.

2023. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 anonim ***** válasza:
17%
Jó, értettem, itt nem lehet árnyalni. A kérdező egy f.szkalap, a nő egy szent, én meg minek írok ide. Jó, oké. Házasságot erőltetni az sokkal erényesebb, mint ragaszkodni egy vezetéknévhez. Jó, lapozok tovább, értettem.
2023. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 anonim ***** válasza:
3%

"Azért mert a barátnője ultimátumként megszabta neki hogy házasodni kell."


Az nem számít, a kérdezőt kell itt kiosztani:) Azért jár a zöld pont.

2023. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 anonim ***** válasza:
92%

Nagy szerelem lehet ha ilyen ultimátummal akarod csak feleségül venni! Egyébként gondolom van indoka. Olyan a foglalkozása van ahol szerteágazóan használja a jelenlegi nevét. Családi okból szeretné megtartani a nevét. Nekem is van olyan ismerősöm ahol nincs fiúgyermek a családban és szeretnék ha valaki tovább vinné a családi nevet. Vagy egyszerűen csak szereti a nevét, vagy egyszerűen nem tetszik a Te neved...

Ha a kapcsolatotokban minden rendben ez legyen a legkevesebb.

2023. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 anonim ***** válasza:
100%

39:

Az ultimátum sem szép dolog! Azért ultimátum.

Ez egy játszma mindkét fél részéről. Mindkettő a másikra akarja erőltetni az akaratát, és ehhez más-más eszközöket vetnek be. Eleve nem egyezik a jövőkép, ha már ezt csinálják egymással.

Egyik fél sem jár el helyesen.

(#37)

2023. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!