Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a barátnőm házasodni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm házasodni akar de a nevemet nem akarja felvenni akkor mi legyen?

Figyelt kérdés
Én mondtam neki hogy akkor házasodok ha felveszi a nevem.
2023. jún. 12. 09:37
 71/95 A kérdező kommentje:
70 nincs semmi értelmes indoka, hebeg habog
2023. jún. 12. 20:00
 72/95 anonim ***** válasza:
92%
Miért vagy egyáltalán együtt vele, ha ennyire semmibe veszed? Nem azt mondom, hogy egyet kell értened vele, de roppant lenézően írsz róla.
2023. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, de ha ez lenéző "dolog" vagy nem stílus vagy nem tudom hogy írjam akkor az nem az hogy nem akarja felvenni a nevem? Akkor mibe vesz engem? Mibe veszi az akaratom?
2023. jún. 12. 20:06
 74/95 A kérdező kommentje:
Nekem alapvetően nem számít a házasság mert nem attól lesz jó vagy rossz egy kapcsolat, nekem jó azzal is és anélkül is. De ha én nagy részben miatta házasodnék akkor ő miért nem tesz nekem szívességet ezzel?
2023. jún. 12. 20:07
 75/95 anonim ***** válasza:
92%
#74 az ilyen elmebeteg akarnok akaratát 💩ba se veszi ép pszichéjű ember, hanem egyszerűen elhajt a búsba... Épp ezért vagyok biztos benne hogy kamus vagy, nincs semmiféle nőd aki el akarná vetetni magát.
2023. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 anonim ***** válasza:
94%
Semmi lenéző vagy problémás nincs azzal, ha nem venné fel a vezetéknevedet; van neki sajátja, ami egészen idáig az identitásának a szerves része volt és ami a családjához köti. Te nem lennél hajlandó felvenni az ő nevét, akkor miért dühít, hogy ő sem venné fel a tiedet? Ugyanúgy éreztek a dolog iránt.
2023. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 A kérdező kommentje:
78# Mert ő akarja a házasságot. Ez az egyik. Másrészt nekem ez így normális, ezt tudta eddig, ismer milyen vagyok, nem tudom mit vár most. Azt hiszi csoda fog történni.
2023. jún. 12. 20:11
 78/95 anonim ***** válasza:
93%

Neki pedig az a normális, ha megőrzi a saját nevét, ahogyan te is őrzöd a sajátodat. Ennyi.


Ha egy ilyen alapvető dolgot nem tudtok megbeszélni, akkor mégis milyen jövő várhat a kapcsolatotokra?

2023. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 A kérdező kommentje:
Akkor miért akar egy olyan emberhez házasodni, vagy miért akarja ezt egy olyan emberre erőltetni akinek "más a normális"?
2023. jún. 12. 20:16
 80/95 anonim ***** válasza:
70%
Felteszem azért, mert ettől függetlenül számtalan jó dolgot lát benned, ami miatt szeretné meghozni ezt a köteléket.
2023. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!