Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a barátnőm házasodni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm házasodni akar de a nevemet nem akarja felvenni akkor mi legyen?

Figyelt kérdés
Én mondtam neki hogy akkor házasodok ha felveszi a nevem.
2023. jún. 12. 09:37
 21/95 anonim ***** válasza:
20%
Ez az az eset, ahol bevethető a pnci hatalma: a szexmegvonás.
2023. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim ***** válasza:
90%
Zsákfalu lesz ez...
2023. jún. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 anonim ***** válasza:
71%
22, hivatalos papirokon be kell írni és máris használod
2023. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/95 anonim ***** válasza:
98%
#23 nem értek egyet, tök felesleges. Ha nem egyeznek a célok, igények, és képtelenség értelmesen kommunikálni a másikkal, akkor nem játszmázni kell, ha külön utakra menni.
2023. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 anonim ***** válasza:
78%
22: beírom, évente 2-szer.
2023. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
93%

Szakíts vele, hadd találjon jobbat!

(Bár már ebből az egyetlen kérdésből magabiztosan kikövetkeztetem, hogy nem lesz nehéz dolga.)

2023. jún. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:
89%

Vágnám kifelé az ilyet, mint macskát szarni! Aki ilyen kicsinyes és szánalmas, hogy azon múlik a fene nagy férfiassága, ha a nő felveszi a nevét, azt a lehető legmesszebbre kerülöm. Persze, ha jön az ötlet, hogy akkor vegyük fel egymás nevét kötőjelesen, akkor még ő van felháborodva, szóval még egy szexista pöcs is. Micsoda főnyeremény.. Ja, nem.

Van saját nevem, nem szorulok máséra, bár halistennek én normális férfival házasodtam szerelemből. Egyetlen pillanatig nem volt probléma, hogy nem veszem fel a nevét, sőt!

2023. jún. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 anonim ***** válasza:
95%

Igen, ez komoly visszatartó erő lenne.

Nem lennék úgy feleség, ha a férjem vezetékneve Ondó, Szopka, Recska stb lenne és rám kényszerítené a nevét (ezek létező nevek, meg lehet nézni facebookon). Vagy nem lenne esküvő, vagy maradnék a saját nevemen.

Persze gondolom azért is van ez megadva feltételként, mert te nem akarsz házasodni, és tudod hogy így nem kell.

2023. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/95 anonim ***** válasza:
14%

"Ő erőlteti a házasságot..."


Amúgy ez jogos! Ki is akkor az elnyomó zsarnok itt? Persze, a férfi...

Mindjárt gondoltam.

Kérdező, te is csak kifogást keresel, megérdemlitek egymást.

2023. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 anonim ***** válasza:
7%
Tök jó, hogy itt a kérdezőt ekézi mindenki, mekkora zsarnok. Egy aprócska tény felett elsiklanak a kedves kommentelők, hogy a nő erőlteti rá a házasságot. Bocs, innentől kezdve fordul át nálam a sztori a kérdező oldalára és mondom azt, hogy így akkor se vennék el valakit, ha felveszi a nevemet.
2023. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!